Skip to main content

ACTION

Cloppenburg, Nemecko

bg-image

Spoločnosť Action, so sídlom v Holandsku, je rýchlo rastúci nepotravinársky diskontný predajca s viac než 1200 predajňami v Holandsku, Luxembursku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Rakúsku a Poľsku.

Značka Action sa prezentuje ako žiarivé, priestranné a príjemné prostredie pre zákazníkov s ponukou širokého a prekvapujúceho produktového sortimentu za najnižšie ceny.

Predajňa spoločnosti v nemeckom Cloppenburgu prezentuje, s hrdosťou na svoj charakter, minimalistický dizajn a environmentálnu etiku, ktoré ležia v srdci spotrebiteľskej príťažlivosti. Dopĺňa ich komfortná klíma predajne, ktorá vytvára dokonalé prostredie.

Pre Action, ako diskontného predajcu, sú náklady hlavným faktorom pri výbere systému HVAC. Spoločnosť hľadala dodávateľa HVAC, ktorý dokáže poskytnúť aj návrh a podporu HVAC zariadení a ponúkne koordináciu v každej krajine, do ktorej sa ACTION rozšíri.

„Spolu s technickým tímom Daikin sme optimalizovali návrh nášho systému HVAC, aby sme znížili investičné a prevádzkové náklady. Daikin nám ponúkol prístup k najmodernejšej technológii.“

- Michiel Coolen, skupinový stavebný manažér, ACTION

Pohľad na riešenie

bg-image

V predajni poskytujú stropné kazetové jednotky s kruhovým výfukom Daikin vizuálne nenápadné klimatizačné riešenie, ktoré zaisťuje účinnú cirkuláciu vzduchu a zabezpečuje komfortnú teplotu počas celého roka.

Unikátna funkcia pravidelného samočistenia filtra kazetovej jednotky s kruhovým výfukom značne znižuje prevádzkové a servisné náklady a zlepšuje komfort dodávaním čistého vzduchu.

bg-image

Nástenné vnútorné jednotky prepojené s vonkajšími jednotkami na streche poskytujú klímu v administratívnych oblastiach a kantíne. Citlivé inteligentné ovládače umožňujú presnú reguláciu teploty, aby sa splnili požiadavky rôznych častí budovy. Ďalší komfort pre zákazníkov zabezpečuje teplovzdušná clona pri vchode, ktorá pri otvorení dverí udržuje komfortnú vnútornú klímu.

Vetracia jednotka Modular L, nadšene prijatá tímom IM Duurzaam ako „veľmi nehlučná s jednoduchou technológiou pripojenia typu „plug and play““ dodáva do predajne čerstvý vzduch a rekuperuje energiu z vypúšťaného vzduchu, aby maximalizovala účinnosť.

bg-image

S Daikin programom recyklovaného chladiva sa stane firma Action „zelenšou“

Action zintenzívňuje svoje partnerstvo so spoločnosťou Daikin pre tento nový prelomový projekt: recyklácia chladiva z rekonštruovaných predajní a jeho opätovné využitie.

Nastavením tohto obehového hospodárstva chladív v našej vlastnej sieti predajní budeme ďalej znižovať náš dopad na životné prostredie. Namiesto vytvárania väčšieho množstva odpadu likvidáciou starého chladiva a vyrábania niečoho nového, použijeme to, čo je dostupné.“, hovorí Michiel Coolen, stavebný manažér skupiny Action. „Takto vytvoríme zatvorený obeh používania chladiva v sieti predajní Action“

  Zistite viac

  Naše ďalšie príklady

  • O ekologickom prechode, dekarbonizácii a systémoch HVAC

   Modulárne riešenie systému chladičov pre kancelársku budovu

  • Prestavba starého systému R-22

   Prestavba starého systému R-22 na systém VRV 5 série S s chladivom R32
  • O ekologickom prechode, dekarbonizácii a systémoch HVAC

   Riešenie s diaľkovým chladením pre celú novú štvrť v Miláne

  • Rezidenčná nehnuteľnosť s domácou kanceláriou

   Stavba novej rezidencie so všestranným klimatizačným riešením
  • L1 DOT komplex Poľsko

   Spoločnosť Daikin sa spojila s projektantmi budov, aby maximalizovala hodnotenie BREEAM* svojich komerčných tepelných čerpadiel
  • Modernizácia kancelárie v Madride, Španielsko

   Systém Daikin VRV 5 série S ponúkol ideálne riešenie na rekonštrukciu dvojdomu v Madride
  • O ekologickom prechode, dekarbonizácii a systémoch HVAC

   Poskytovanie efektívnych riešení v rámci projektu rekonštrukcie zahrňujúcej nemocnicu

  • O ekologickom prechode, dekarbonizácii a systémoch HVAC

   Zabezpečenie efektívneho mechanického vetrania škôl

  • Školiace centrum Belgicko

   Pre svoje nové školiace centrum v Ghente hľadal Daikin nízkoenergetické riešenie HVAC otestované pre budúcnosť.
  • Zome

   ZOME centrá sú moderné a agilné priestory, ktoré ponúkajú zákazníkom zážitok.
  • Vysokoúčinné riešenie pre rezidenčnú budovu

   Tento projekt bol realizovaný v rámci obnovy rezidenčnej budovy, ktorej hlavným aspektom bola energetická účinnosť.
  • ACTION

   Pre Action, ako diskontného predajcu, sú náklady hlavným faktorom pri výbere systému HVAC. Spoločnosť hľadala dodávateľa HVAC, ktorý dokáže poskytnúť aj návrh a podporu HVAC zariadení a ponúkne koordináciu v každej krajine, do ktorej sa ACTION rozšíri.
  • Alokácia recyklovaného chladiva Action

   Action zintenzívňuje svoje partnerstvo so spoločnosťou Daikin pre tento nový prelomový projekt: recyklácia chladiva z rekonštruovaných predajní a jeho opätovné využitie.
  • C&A

   Predajňa C&A chcela renovovať celý svoj systém HVAC a dosiahnuť tak celoročný komfort tým najúčinnejším a cenovo najvýhodnejším spôsobom.
  • Cha No Ma

   Čistenie vzduchu s pokročilou technológiou Streamer dopĺňa ekologické systémy R-32 spoločnosti Daikin, ktoré vytvárajú príjemné a zdravé prostredie v kaviarni.
  • Riešenie chladenia pre komplex kancelárskych budov

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala svoje chladiace riešenia pre projekt kancelárskej budovy v Krakove v Poľsku.
  • chladiče s chladivom R-32 v spoločnosti Heinzinger electronic

   Používa sa vzduchom chladený chladič Daikin so špirálovým kompresorom a výkonom 200 kW, ktorý po prvýkrát pracuje s chladivom R-32 šetrným ku životnému prostrediu a vyznačuje sa optimálnym prevádzkovým správaním a vysokou energetickou účinnosťou.
  • Hotel v centre mesta

   Výmena chladičov zvýšila komfort v hoteli v centre Londýna.
  • Zabezpečenie kompletného systému HVAC pre potravinársky závod

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala kompletný systém HVAC, aby splnila potreby chladenia potravinárskeho závodu v Maďarsku. Konečný používateľ pôsobí v oblasti doplnkov stravy a vyrába rastlinné doplnky stravy vrátane vegánskych proteínov.
  • Chladenie a vykurovanie malých rezidenčných budov

   Tepelné čerpadlá Daikin BLUEVOLUTION boli nainštalované v mnohých rezidenčných projektoch vrátane nedávneho projektu v portugalskom meste Porto.
  • koncept chladenia pre továreň Engelbert Strauss CI Factory

   Vzhľadom na gigantické rozmery továrne Engelbert Strauss CI Factory je dôležité zachovať si chladnú hlavu.
  • Kancelária Coral betting

   Zistite ako kazetové jednotky s kruhovým výfukom so samočistiacimi dekoračnými panelmi zaistili kanceláriám spoločnosti Coral betting úsporu na energiách viac než 50%.
  • Hotel Courtyard Paríž

   The Courtyard conversion marks a successful collaboration between forward- looking urban regeneration and Daikin’s flexible, future-proof VRV heat recovery technology.
  • Crédit Agricole

   Banka Crédit Agricole, známa ako „zelená banka“ vďaka svojej poľnohospodárskej histórii, chcela pre jednu svoju pobočku energeticky účinné klimatizačné riešenie s nízkou mierou údržby.
  • Crystal Tower

   V budove Crystal Tower sme chceli maximalizovať energetickú účinnosť, preto sme naplánovali kombináciu výkonných vzduchom a vodou chladených VRV systémov spolu s chladičmi, aby sme poskytli klimatizačné riešenie typu všetko v jednom.
  • klimatizácia na mieru pre nákupné centrum

   Prečítajte si o kompletnom riešení spoločnosti Daikin pre nákupné centrum Intro Bergheim s 22 predajňami v centre Bergheimu pri Kolíne nad Rýnom
  • Daikin Emura, dizajnové riešenie pre rezidenčné bývanie

   Poďme sa pozrieť na tento byt v centre Milána, známeho hlavného mesta dizajnu a módy v Taliansku. Všimli ste si novú bielu Daikin Emura na stene? Je to elegantný dizajn, ktorý krásne zapadá do interiéru.
  • Predvádzacia miestnosť Desco

   Daikin systém Rooftop typu „plug and play“ ponúka udržateľné celoročné klimatizačné riešenie pre predvádzaciu miestnosť pre zákazníkov
  • Energetická účinnosť

   Spoločnosť Daikin nedávno poskytla technologické riešenie HFO skrutkového invertorového chladiča veľkej farmaceutickej spoločnosti pre jeden z výrobných závodov vo Viedni v Rakúsku.
  • Rozšírenie programu obehového hospodárstva L∞P Daikin o chladiče

   Spoločnosť Daikin Applied Europe nedávno rozšírila program L∞P Daikin o chladiče. Daikin je tak jediným výrobcom, ktorý aktívne podporuje a dodáva jednotky s regenerovanými chladivami, a to pre širokú škálu výrobkov, od skrutkových a špirálových kompresorových jednotiek až po odstredivé kompresory.
  • Vysoká energetická účinnosť pre komfortné chladenie v podmienkach Blízkeho východu

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala chladiče na zabezpečenie komfortného chladenia v podmienkach Blízkeho východu v rámci projektu štvorhviezdičkového hotela v meste Rijád v Saudskej Arábii.
  • Cementáreň Holcim

   Cementáreň Holcim sa spolieha na najmodernejšiu technológiu, aby dosiahla svoje ambiciózne ciele v oblasti ochrany životného prostredia a energetickej účinnosti.
  • Hotel St. Annen

   Hotel St Annen sa nachádza v pokojnej rezidenčnej ulici v centre Hamburgu a vytvára pre návštevníkov v modernom prostredí teplé a príjemné prostredie.
  • Hoteles Santos • Las Arenas

   Daikin systém náhrady VRV bol dokonalým riešením modernizácie systému na zníženie spotreby energie a zároveň pokračovanie v hotelových činnostiach bez prerušenia.
  • Naozaj R-32 stráca význam v oblasti chladív?

   Tepelné čerpadlá Daikin BLUEVOLUTION sa integrujú so súpravami solárnych systémov s vypúšťaním späť v malých rezidenčných projektoch na využívanie solárnej energie na prípravu teplej pitnej vody.
  • JBC

   Predajca odevov JBC neustále hľadá riešenia na optimalizáciu prevádzkových nákladov, preto vyskúšal v predajni zariadenia Daikin, aby vyhodnotil výhody, ktoré ponúka technológia variabilnej teploty chladiva (VRT).
  • K-Way

   Keď luxusný predajca odevov K-Way otvoril novú predajňu v londýnskej Covet Garden, spolupracovali sme s celonárodným D1 dodávateľom Royale na návrhu a inštalácii dokonalého energeticky účinného riešenia pre túto budovu.
  • Hotel v Las Arenas, Valencia

   Las Arenas

   Keď prišlo na modernizáciu existujúcich systémov VRV s cieľom znížiť náklady na údržbu a ďalej zlepšiť riadenie komfortu, výber náhradného riešenia s nižšími emisiami CO2 bol na prvom mieste.
  • Reštaurácia Leon

   Dodávateľ M&E, Synecore, nainštaloval prvý „neviditeľný“ systém HVAC, Daikin VRV IV série i v reštaurácii Leon v centre Londýna, aby prekonal obmedzenia tesného priestoru a dosiahol maximálnu účinnosť klimatizačného systému.
  • Zefektívnenie nemocníc

   Spoločnosť Daikin sa nedávno zúčastnila na dôležitom projekte, ktorý sa týkal nemocníc v tureckom Istanbule. Ide o vládny projekt, ktorého cieľom je zvýšiť energetickú účinnosť nemocníc prostredníctvom výmeny chladičov a ďalších komponentov systému HVAC, ktoré zabezpečujú chladenie alebo vykurovanie týchto budov.
  • Splnenie potrieb nemocnice v oblasti chladenia a udržanie nízkeho príkonu

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala chladiče pre jednu z najväčších súkromných nemocníc v Katare. Nemocnica má svetoznáme medzinárodné väzby a poslanie poskytovať optimálnu starostlivosť o pacientov využívaním bezkonkurenčných a moderných služieb.
  • Merlin Properties

   Ako súčasť obchodného centra v Madride sa tento kancelársky komplex modernizoval na účinnejšie riešenie a zároveň udržiaval investičné náklady pod kontrolou.
  • Naturkost Brinkman

   Špecializovaný predajca biopotravín Naturkost Brinkman využíva maloobchodné chladenie Daikin na zlepšenie energetickej účinnosti a komfortu v predajni.
  • Nová administratívna budova pre spoločnosť TKS, ktorá sa zaoberá vybavením hotelov, v Borkene

   Spoločnosť Daikin zabezpečuje vykurovanie, chladenie a vetranie pre spoločnosť TKS v Borkene
  • Perial Asset Management

  • Hotel Pomme d'Or

   Klimatizácia sa stala normou vo väčšine nových aj rekonštruovaných hoteloch. Súčasné systémy schladzujú hostí v lete a poskytujú nákladovo účinné vykurovanie počas zimy. Tepelné čerpadlá Daikin využívajú na to obnoviteľnú energiu a znižujú tak prevádzkové náklady hotelov. A je tam aj pozitívny dopad na interiérovú estetiku.
  • Hotel Santos Porta Fira

   Skupina Santos Group, spoločnosť zodpovedná za výstavbu hotela Porta Fira, vybrala Daikin ako spoľahlivého partnera na dodanie unikátneho, spoľahlivého a energeticky účinného klimatizačného systému pre budovu.
  • Hotel The Post

   Ako odborníci na klimatizačné systémy vybrali sme pre hotel The Post v Ghente náš systém VRV kvôli jeho kombinácii energeticko-účinnej technológie a schopnosti poskytovať vyšší komfort.
  • Polícia SAE

   Riešenie chladenia pre kancelársku budovu v SAE

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala štyri chladiče pre veliteľstvo polície Spojených arabských emirátov. Chladiče sa budú používať na zabezpečenie chladenia prostredníctvom vzduchotechnických jednotiek v celej veľkej budove a na zabezpečenie maximálnej úrovne komfortu pre užívateľov.
  • Zabezpečenie chladenia a vykurovania pre malé rezidenčné budovy

   Tepelné čerpadlá Daikin BLUEVOLUTION sa integrujú so súpravami solárnych systémov s vypúšťaním späť v malých rezidenčných projektoch na využívanie solárnej energie na prípravu teplej pitnej vody.
  • Zabezpečenie chladenia pre priemyselného výrobcu automobilových komponentov

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala vzduchom chladený skrutkový invertorový chladič zo série TZ, aby splnil potreby chladenia priemyselného závodu v blízkosti Lisabonu v Portugalsku. V závode sa vyrábajú brzdy a iné komponenty pre automobilový priemysel.
  • Zabezpečenie chladenia pre projekt LHC s vysokou svietivosťou v CERN-e

   Daikin nedávno dodala 8 vodou chladených chladičov CERN-u na zabezpečenie chladenia pre projekt LHC (Large Hadron Collider – veľký hadrónový urýchľovač) s vysokou svietivosťou. Cieľom projektu LHC s vysokou svietivosťou je zvýšiť výkon LHC, aby sa zvýšil potenciál objavov po roku 2029. Cieľom projektu je zvýšiť integrovanú svietivosť desaťnásobne nad projektovanú hodnotu LHC. To umožní zhromažďovanie väčšieho množstva údajov a pozorovanie vzácnych procesov, keďže vďaka zvýšeniu svietivosti bude LHC výkonnejší.
  • Samrya 44

   Luxusné elegantné hotelové apartmány Samrya 44, ktoré sa rozprestierajú na 44 poschodiach, vyžadujú len najvyššie stavebné a HVAC štandardy.
  • Riešenia VZT jednotiek Daikin pre zaujímavý projekt HVAC

   Spoločnosť Daikin nedávno poskytla svoje riešenia VZT jednotiek pre zaujímavý projekt HVAC, ktorý sa realizoval v meste Lanheses v Portugalsku.
  • Vzorový príklad protihlukového krytu vo Flassy

   Akustická účinnosť nového protihlukového krytu Daikin pre vonkajšie jednotky Sky Air a VRV 5 bola potvrdená skúšobnými prevádzkami vykonanými v rezidenčnej inštalácii v Burgundy vo Francúzsku, kde sa potvrdilo výrazné zníženie hluku, ktoré sa rovná a dokonca aj presahuje hodnoty skúšobnej miestnosti vo výrobe.
  • Sportisimo

   Pre tento projekt sme si na inštaláciu vybrali vonkajší systém, ktorý spája rôzne vnútorné a vetracie jednotky, ktoré sú strategicky rozmiestnené v predajni.
  • Hotel v Las Arenas, Valencia

   Dodávka kompletného systému HVAC pre kancelársku budovu

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala kompletné riešenie pre kancelársku budovu holandskej spoločnosti zaoberajúcej sa dovozom a vývozom kvetov.
  • nemocnica v Ománe

   Dodanie efektívneho, spoľahlivého a kompaktného riešenia pre nemocnicu

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala chladič pre veľkú nemocnicu v Ománe. Kapacita nemocnice sa rozšírila otvorením nového krídla, čo si vyžiadalo integráciu systému HVAC s novým chladičom, aby sa splnili väčšie potreby chladenia budovy. Pre tento projekt bolo nevyhnutné nájsť spoľahlivé riešenie s pokročilou technológiou, ktoré by dokonale vyhovovalo potrebám zariadenia.
  • Hotel v Las Arenas, Valencia

   Dodávka riešenia na reguláciu teploty pre železničný riadiaci systém

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala komplexné riešenie na udržiavanie teploty v riadiacej miestnosti vlakového výhybkového systému francúzskej medzimestskej vysokorýchlostnej železničnej dopravy.
  • Hotel Bloomsbury

   Daikin systém s rekuperáciou tepla VRVIII bol vybraný pre jeho maximálne nízku spotrebu energie a ponuku obrovských úspor v porovnaní s podobnými systémami
  • Torre Serenissima

   Budova Torre Serenissima bola vybavená zastaraným chladiacim systémom s R-22, preto sme jej vykonali kompletnú inováciu pre vyššiu energetickú účinnosť a komfort.
  • Úspešný príbeh z Turkménska

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala kompletné riešenie HVAC pre polyfunkčný komplex, ktorý bude najväčším nákupným a zábavným centrom v Aşgabate, hlavnom meste Turkménska.
  • Hotel Van der Valk

   Od vstupnej haly po izby per hostí a kuchyňu má každý priestor v hoteli Van der Valk svoje unikátne potreby klímy. Našim cieľom bolo navrhnúť integrovaný systém, ktorý by spĺňal požiadavky každého z týchto miest a znížil by celkový dopad na životné prostredie systému.
  • Kancelárska budova Velocity

   Udržateľnosti patrí v dizajne Velocity popredné miesto. Každý prvok dizajnu bol dôkladne zvážený, aby sa dosiahli hodnotenia EPC „B“ a BREEAM „Výborné“.
  • Venetian Arsenal

   Inovatívny klimatizačný systém, ktorý je napojený na prírodnú energiu Benátskej lagúny, ponúka vysoký komfort a energetickú účinnosť, zatiaľ čo zachováva historickú priemyselnú budovu v srdci Benátok.
  • Obchodné centrum VMD

   Systém VRV IV zabezpečuje celé vykurovanie a chladenie pre VMD vežu B, 25-poschodovú kancelársku budovu v Záhrebe, aby jej pomohol splniť najvyššie úrovne účinnosti a znížiť spotrebu energie.
  • Hotel v Las Arenas, Valencia

   VRV 5 dekarbonizuje Univerzitu v Lincolne

   Univerzita v Lincolne nastavuje nové štandardy v oblasti udržateľného riadenia budov inštaláciou nového tepelného čerpadla VRV 5 s rekuperáciou tepla s chladivom R32, čím zdôrazňuje záväzok univerzity zlepšovať životné prostredie a významne sa približuje k svojim cieľom dosiahnuť čistú nulu.
  • Tepelné čerpadlo VRV prispieva k nízkej uhlíkovej stope

   Nový komerčný komplex Arteparc v technologickom parku Inovallee v Meylane v Grenobli je ukážkou toho, ako vývojári a výrobcovia zariadení spolupracujú na realizácii nových nízkouhlíkových budov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy trvalo udržateľného rozvoja.
  • Ohrievanie vody v bazéne prostredníctvom rekuperácie tepla

   Najmodernejšia integrovaná technológia rekuperácie tepla Daikin šetrí značné množstvo energie a ohrieva vodu v hotelovom bazéne.
  • Čo treba zvážiť pri výbere tepelného čerpadla pre rezidenčnú budovu

   Čo treba zvážiť pri výbere tepelného čerpadla pre rezidenčnú budovu

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?