Skip to main content

Vybudujte svoje podnikanie so spoločnosťou Daikin

Ponúkame najširší sortiment technologicky vyspelých riešení na trhu pre tepelné čerpadlá, klimatizáciu, vetranie, chladenie a aplikované systémy. 

Maximálny komfort

Vytvorte klímu, ktorá je určená pre životný štýl vašich zákazníkov

Vysoká kvalita

Relaxujte a užívajte si výhody inštalácie spoľahlivých riešení

Energetická účinnosť

Ponúkajte úsporu energií s našimi energeticky účinnými riešeniami

Servis

Spoľahnite sa na naše programy podpory predaja a servisu

bg-image

Zoznámte sa s našim superhrdinom: VRV 5 s rekuperáciou tepla

Klimatizačné riešenie novej generácie, ktoré je vytvorené na podporu dekarbonizácie budov.

Nový systém VRV 5 s rekuperáciou tepla má dynamické superschopnosti, ktoré zabezpečujú maximálny komfort a flexibilitu a zároveň výrazne znižujú ekologickú stopu budovy.

Obchodný portál Daikin

Náš online obchodný portál vám ponúka okamžitý prístup ku všetkým informáciám a nástrojom, ktoré potrebujete na inštaláciu. Pomocou tohto výkonného vyhľadávania nájdete príručky, prezentácie, videá a návrhový softvér, ako aj odpovede na otázky a podporu svojho podnikania.

Softvér pre návrh Multi Split

Jednoduchý webový softvér pre návrh pre náš sortiment Multi Split. Umožňuje vybrať systém pre individuálne potreby každého zákazníka.

Pozrite si to TERAZ

bg-image

Prehliadnite si naše virtuálne

zážitkové centrum

Home Comfort Expert

Home Comfort Expert program je ušitý pre tie realizačné spoločnosti, ktoré chcú vyčnievať, zvyšovať ziskovosť a  rásť. Ak splníte predpoklady, potrebné na zaradenie do programu, môžete sa tešiť na zásadnú podporu zo strany Daikinu, ktorá bude akcelerovať váš rozvoj a posilní vzťahy s vašimi zákazníkmi.

bg-image
Daikin SkyAir logo

Kvalita vnútorného vzduchu a vetracie riešenia

Pri plánovaní nových budov sa musí zvážiť mnoho vecí. Okrem konštrukčných faktorov sú to témy vykurovania, chladenia a niečoho, čo sa často zanedbáva: kvality vnútorného vzduchu. Je to dôležité pre zdravie nás všetkých.

bg-image

Najväčšia sieť v Európe

Spoločnosť Daikin Europe, ktorá bola založená pred viac ako 45 rokmi, má skúsenosti a sieť na vytvorenie inovatívnych vykurovacích a klimatizačných riešení. Máme trhové znalosti a zdroje, aby sme uspokojili vaše potreby. S našim vlastným európskym vývojovým centrom a zameraním na produkty šetriace životné prostredie, vytvárame klimatické riešenia v Európe pre Európu.

bg-image

Protihlukový kryt Daikin

Vďaka zníženiu akustického výkonu až o 10 dB(A)​ spĺňate prísne požiadavky na hlučnosť a zároveň zvyšujete flexibilitu použitím tepelných čerpadiel Sky Air a VRV

  • Navrhnuté špeciálne pre tepelné čerpadlá Sky Air a VRV
  • Vo výrobe testované údaje na hlučnosť, výkon a účinnosť
  • Nie sú potrebné žiadne ďalšie výpočty

Riešenia pre každú klímu

Daikin ponúka najväčší výber riešení na vykurovanie a chladenie, ktoré vyhovujú všetkým prostrediam a osobným preferenciám. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vás výberom aplikácie.

Zostaňte v kontakte s novinkami z odvetvia

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?