Skip to main content

Chladenie a vykurovanie malých rezidenčných budov

Tepelné čerpadlá Daikin BLUEVOLUTION boli nainštalované v mnohých rezidenčných projektoch vrátane nedávneho projektu v portugalskom meste Porto.

Inštalované produkty

2x EWYT-CZ

Celkový chladiaci výkon: 21 kW

Celkový vykurovací výkon: 21 kW

O projekte

Zákazník požadoval riešenie, ktoré by mohlo poskytovať chladenie alebo vykurovanie podľa sezónnych potrieb, ako aj teplú pitnú vodu. Riešenie muselo byť tiež spoľahlivé a muselo ponúkať vysokú energetickú účinnosť a nízke prevádzkové náklady.

Viac informácií o projekte, riešení a výrobku

Nový malý invertorový chladič R-32 sa osvedčil ako hodnotné riešenie v rôznych situáciách, od veľkých štadiónov až po relatívne malé domy.

Pre tento projekt spoločnosť Daikin dodala dve vykurovacie jednotky, ktoré bez problémov splnili požadované výkonové potreby (21 kW) a poskytli najvyššiu energetickú účinnosť na trhu pre svoj produktový segment.

Malý invertorový chladič R-32 bol nainštalovaný ako súčasť systému na zabezpečenie chladenia alebo vykurovania (v závislosti od ročného obdobia) pre vnútorné jednotky fan-coil, ako aj teplej pitnej vody. Vďaka modernému dizajnu a pokročilej technológii, ktorá optimalizuje úplné invertorové jednotky, jednotka splnila všetky požiadavky projektu, poskytla vynikajúcu účinnosť a výkon s chladivom s nízkym GWP, ako je R-32.

Viac informácií o novom malom invertorovom chladiči nájdete tu

Rozsiahle skúsenosti spoločnosti Daikin s vývojom technológie R-32 zaručujú spoľahlivosť jednotky.

V roku 2018 bola Daikin prvým inovátorom a zapísala sa do histórie uvedením prvých chladičov s chladivom R-32. V tom istom roku nasledovali Scroll chladiče s funkciou Free cooling a v roku 2020 tepelné čerpadlo R-32.

V súčasnosti má spoločnosť Daikin najvyšší počet systémov s chladivom R-32 na svete. Svedčí to o skúsenostiach, znalostiach, kvalite a spoľahlivosti jej výrobkov s R-32.

Viac informácií o tom, že sme priekopníkmi vo vývoji technológie R-32, nájdete tu

Máte záujem o ďalšie informácie o novom malom invertorovom chladiči Daikin R-32? Kontaktujte nás prostredníctvom nižšie uvedeného formulára.

Súvisiace články

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?