Career_Banner_950x460px-1.jpg

How cool is that

U nás nájdete protiklady, ktoré sa priťahujú. Globálna skupina, v ktorej sa všetci oslovujú krstným menom. Stabilného zamestnávateľa, popri ktorom sa môžete dynamicky rozvíjať. Kultúrna rozmanitosť namiesto jednoduchosti. Kde môžete mať nielen naozaj dobré nápady, ale ich aj uviesť do života.

howcoolisthat-branko.jpg

Vyzývame, inovujeme, spoločne rastieme

Daikin ako zamestnávateľ. Čo to znamená? Znamená to, že v lokálnej organizácii Daikin pracujete pre rýchlo rastúceho medzinárodného lídra na trhu inovatívneho chladenia, vykurovania, vetrania a mrazenia. Napriek našej veľkosti si zachovávame osobný prístup, aby ste sa od prvého dňa cítili ako doma.

Po celom svete máme viac ako 80 000 zamestnancov. Náš regionálny tím v spoločnosti Daikin Central Europe zahŕňa približne 450 kolegov s rôznym odborným vzdelaním. Spoločne formujeme našu obchodnú a servisnú činnosť v 16 krajinách strednej a východnej Európy. Poskytujeme najlepšie zručnosti japonských inžinierov podporené európskou výrobou a silnou orientáciou na zákazníka. Dnes čelíme novým výzvam: transformujeme sa z tradičnej spoločnosti B2B na B2B2C s veľkou podporou našej silnej partnerskej siete.

opposites-that-attract-round.png

Zanechajte svoju stopu

Vždy sa snažíme prispievať k dynamickým zmenám v našom odvetví pomocou nápaditých iniciatív, preto hľadáme otvorených odborníkov a nové talenty.

Ste pripravení prispieť svojimi nápadmi a úsilím k nášmu úspechu? Potom rozvíjajte svoje odborné znalosti a individuálne zručnosti spolu s nami. Oboje sú v našej každodennej práci veľmi žiadané.

Na oplátku vám sľubujeme dobrú pracovnú atmosféru, spravodlivý plat a možnosti osobného rastu.

Daikin_is_Slider.jpg

Cool kultúra

Tri veci, ktoré o nás môžeme povedať: Daikin je...

 

domov. Radi by sme sprostredkovali pocit domova nielen našim obchodným partnerom a zákazníkom, ale aj našim zamestnancom a tímom.

rozmanitosť. Rastieme medzinárodne, ale zostávame veľkou rodinou.

zábava. Smejeme sa, pracujeme s plným presvedčením a držíme spolu v časoch stresu.

 

Prečítajte si viac o „Prečo Daikin“

Cool_facts_slider.jpg

Cool fakty

Čo môžete očakávať od svojich kolegov

 

Daikin má vedúcu pozíciu. Ako globálna značka sme zastúpení vo viac ako 145 krajinách sveta. Výmena cez hranice štátov je súčasťou nášho každodenného pracovného života. Preto si vždy zachovávame chladnú hlavu.

Daikin je vývoj. Rôznorodosť zabezpečuje rozmanitosť. Podporujeme zvedavú myseľ a investujeme do našich ľudí, aby sme rozvíjali ich osobné a profesionálne zručnosti a talenty, napr. prostredníctvom školení, workshopov, Akadémie predaja a servisu Daikin alebo nášho interného rozvojového programu Leadership.

Daikin je rešpekt. Vážime si jeden druhého. Základom sú plochá hierarchia a priateľská spolupráca ako medzi kolegami, tak aj s manažérmi.

 

Prečítajte si viac o „Prečo Daikin“

Map_DACE_slider.jpg

Cool región

Daikin Central Europe – 16 trhov

 

Spoločnosť Daikin Central Europe pôsobí v 16 krajinách strednej a východnej Európy. Ako súčasť globálnej značky Daikin myslíme globálne, ale konáme lokálne. Naši kolegovia v našich predajných a servisných kanceláriách a naši obchodní a servisní zástupcovia prinášajú informace z trhov a prispievajú k neustálemu rozvoju našej spoločnosti.

Naša centrála sa nachádza v rovnakej administratívnej budove ako spoločnosť Daikin Rakúsko – v 23. viedenskom obvode. Tam nájdete aj Your Daikin World, naše nové zážitkové centrum, ktoré zahŕňa priestory na spoločnú tvorbu a jedinečné školiace centrum.

Chcete sa dozvedieť viac o našich výrobkoch a riešeniach? Príďte nás navštíviť do jednej z našich vlajkových predajní vo Viedni alebo v Budapešti.

Japanese-roots.jpg

Super korene

Náš princíp Kaizen

 

Spoločnosť Daikin bola založená v Japonsku pred viac ako 90 rokmi. Naše korene nám dávajú pevný základ a zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri formovaní našej firemnej kultúry.

Súčasťou našej filozofie je konsenzus pri rozhodovaní a princíp neustáleho zlepšovania Kaizen.

 

Prečítajte si viac o „Prečo Daikin“

Great-place-to-work-kununu-slider.jpg

Nielen cool, ale aj skvelé

Skvelé miesto pre prácu

Od roku 2013 nás každoročne volia medzi najlepšie zamestnávateľa Rakúska. Ďakujeme našim zamestnancom za toto skvelé ocenenie.

Spätná väzba, ktorá nás robí hrdými a ukazuje nám, že sme na správnej ceste. I tak prosíme našich kolegov v celom našom regióne, aby sa s nami podelili aj o svoje názory, pretože si ich veľmi vážime.

Prejdite na profil našej spoločnosti na stránke Great Place to Work

Nevidíte pracovnú príležitosť, ktorá by bola pre vás výzvou?

Radi kedykoľvek prijmeme váš životopis. Stále hľadáme nové talenty a profesionálov!

jobs@daikin-ce.com

HowCoolIsThat.jpg