Skip to main content

How cool is that

U nás nájdete protiklady, ktoré sa priťahujú. Globálna skupina, v ktorej sa všetci oslovujú krstným menom. Stabilného zamestnávateľa, popri ktorom sa môžete dynamicky rozvíjať. Kultúrna rozmanitosť namiesto jednoduchosti. Kde môžete mať nielen naozaj dobré nápady, ale ich aj uviesť do života.

Vyzývame, inovujeme, spoločne rastieme

Daikin ako zamestnávateľ. Čo to znamená? Znamená to, že v lokálnej organizácii Daikin pracujete pre rýchlo rastúceho medzinárodného lídra na trhu inovatívneho chladenia, vykurovania, vetrania a mrazenia. Napriek našej veľkosti si zachovávame osobný prístup, aby ste sa od prvého dňa cítili ako doma.

Po celom svete máme viac ako 80 000 zamestnancov. Náš regionálny tím v spoločnosti Daikin Central Europe zahŕňa približne 450 kolegov s rôznym odborným vzdelaním. Spoločne formujeme našu obchodnú a servisnú činnosť v 16 krajinách strednej a východnej Európy. Poskytujeme najlepšie zručnosti japonských inžinierov podporené európskou výrobou a silnou orientáciou na zákazníka. Dnes čelíme novým výzvam: transformujeme sa z tradičnej spoločnosti B2B na B2B2C s veľkou podporou našej silnej partnerskej siete.

Zanechajte svoju stopu

Vždy sa snažíme prispievať k dynamickým zmenám v našom odvetví pomocou nápaditých iniciatív, preto hľadáme otvorených odborníkov a nové talenty.

Ste pripravení prispieť svojimi nápadmi a úsilím k nášmu úspechu? Potom rozvíjajte svoje odborné znalosti a individuálne zručnosti spolu s nami. Oboje sú v našej každodennej práci veľmi žiadané.

Na oplátku vám sľubujeme dobrú pracovnú atmosféru, spravodlivý plat a možnosti osobného rastu.

Nevidíte pracovnú príležitosť, ktorá by bola pre vás výzvou?

Radi kedykoľvek prijmeme váš životopis. Stále hľadáme nové talenty a profesionálov!

jobs@daikin-ce.com

Working at Daikin - How cool is that!

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?