Skip to main content

Cha No Ma

Viedeň, Rakúsko

Systém čistenia vzduchu Daikin pomáha zákazníkom kaviarne ľahšie dýchať

bg-image

V centre mesta sa nachádza špecializovaný japonský obchod a kaviareň Cha No Ma, ktorá ponúka charakteristické občerstvenie a nápoje na báze zeleného čaju Matcha. Inštalácia systému čistenia vzduchu Daikin so snímačom kvality vnútorného vzduchu poskytuje istotu a ochranu počas prebiehajúcej pandémie Covid-19 a udržiava zdravé prostredie bez vírusov pre zákazníkov a zamestnancov.

Požiadavky na projekt

Klimatizácia
Teplovzdušná clona
Čistenie vzduchu
Ovládať
Vykurovanie
Teplá voda
Chladenie
Vetranie

Rok inštalácie

2019-2021

Nainštalované systémy

  • Multi-Spilt (3 vnútorné jednotky Perfera)
  • Čistička vzduchu MC55W
  • Snímač IAQ

Ako miesto oddychu a spolupatričnosti je pre Cha No Ma dôležitý rešpekt k životnému prostrediu. Neustále investície do „zelenej“ klimatizácie zabezpečujú pohodlie zákazníkov.

Vysokokvalitná japonská značka s osvedčenými skúsenosťami a technológiami v oblasti HVAC, Daikin, bola prirodzenou voľbou. Pôvodný systém bol v roku 2019 modernizovaný systémom Daikin Multi-Split s R-32 a nízkou hodnotou GWP. Vonkajšia jednotka, diskrétne nainštalovaná pri vchode do garáže, je prepojená so štýlovými nástennými vnútornými jednotkami Perfera, ktoré obsluhujú obchod/kaviareň s rozlohou 35 m2 a kuchyňu/kanceláriu s rozlohou 55 m2.

V kaviarni je bežne 8 miest na sedenie. Pretrvávajúce obmedzenia Covid-19 znamenajú, že zatiaľ sa tu poskytuje len služba donášky. V roku 2021 bola nainštalovaná čistička vzduchu Daikin s monitorovaním kvality vnútorného vzduchu (IAQ), aby sa zabezpečila spoľahlivosť a ochrana spotrebiteľov a zamestnancov.

Technológia Flash Streamer Daikin čistí vzduch, zachytáva a ničí častice a zároveň deaktivuje 99,9 % vírusu Sars-COV-2.

Snímač vnútornej kvality vzduchu (IAQ) meria parametre vrátane CO2, prachu a prchavých organických zlúčenín v reálnom čase, čo umožňuje majiteľovi monitorovať kvalitu vzduchu prostredníctvom aplikácie a prijať prípadné protiopatrenia. Porovnanie parametrov IAQ „pred a po“ dokazuje výrazné zlepšenie vnútornej kvality vzduchu.

Vnútorná kanálová jednotka

Čistička vzduchu Daikin odstraňuje škodlivé častice, alergény a vírusy

Certifikát BREEAM

Pokročilý snímač IAQ poskytuje nepretržité monitorovanie s údajmi v reálnom čase

Vonkajšie jednotky Daikin Loop

Jasne zobrazený štítok ubezpečuje návštevníkov o čistom prostredí bez vírusov

Súvisiace články

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?