Skip to main content

Vysokoúčinné riešenie pre rezidenčnú budovu

Holandsko

Jednotka Daikin na streche

Spoločnosť Daikin nedávno dodala technológiu pre projekt rezidenčnej budovy v Holandsku. Išlo o projekt realizovaný v rámci obnovy rezidenčnej budovy, ktorého hlavným aspektom bola samozrejme energetická účinnosť.

Produkty
EWYT-B + Altherma monoblok

Chcete sa dozvedieť viac o aplikovaných riešeniach Daikin s použitím R-32? Potom kliknite tu!

Pozadie projektu

Cieľom projektu bolo pomocou tepelných čerpadiel Daikin vytvoriť z budovy so 121 bytmi v Hoensbroeku budovu s vysokou energetickou účinnosťou.

Pre tento projekt bolo veľmi dôležité mať tepelné čerpadlo, ktoré dokáže zabezpečiť vysoký výkon a nízke emisie CO2.

Máte záujem prečítať si viac o novom tepelnom čerpadle R-32 spoločnosti Daikin? Potom kliknite tu.


Splnené hlavné požiadavky

Tepelné čerpadlo EWYT-B- vzduch-voda s R-32, inštalované pre tento projekt, je známe tým, že poskytuje najlepší výkon na trhu a najnižšie kombinované úrovne priamych a nepriamych emisií CO2. To je možné vďaka chladivu R-32 s nízkou hodnotou GWP, ale aj vďaka najlepším úrovniam účinnosti vo svojej triede, ktoré ponúka v režime chladenia aj vykurovania.

Vďaka sérii EWYT-B- sa spoločnosti Daikin podarilo ponúknuť riešenie, ktoré dokonale vyvážilo dopad na životné prostredie a energetickú účinnosť, ale aj bezpečnosť, spoľahlivosť a nákladovú efektívnosť.

Keďže je séria EWYT-B- súčasťou radu Bluevolution, využíva všetky výhody, ktoré ponúka chladivo R-32, ktorého cieľom je výrazne znížiť dopad technológií tepelných čerpadiel pre aplikovaný sektor na životné prostredie, pričom stále poskytuje vysoký výkon.

Súvisiace články

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?