Skip to main content

Kto sme

Daikin Central Europe: Staráme sa o jedinečnú klímu v 16 krajinách strednej a východnej Európy.

Daikin Central Europe manažment
Carl Lievens, výkonný riaditeľ, a Markus Haas, zástupca výkonného riaditeľa Daikin Central Europe

Vitajte. Sme spoločnosť Daikin Central Europe, založená v roku 1999, so sídlom vo Viedni v Rakúsku. Ako dcérska spoločnosť spoločnosti Daikin Europe N.V. sme popredným poskytovateľom technológií v oblasti vykurovania, chladenia, vetrania, čistenia vzduchu a chladenia.

Náš tím, ktorý zamestnáva viac ako 700 kvalifikovaných odborníkov, je zodpovedný za predpredajné, predajné a servisné operácie v 16 krajinách strednej a východnej Európy. Od súkromných domov po bytové domy, od obchodov po hotely, od kancelárskych budov po maloobchod, od infraštruktúrnych projektov po veľké výrobné zariadenia - poskytujeme riešenia šité na mieru potrebám našich zákazníkov. Naše motto: Spoluvytvárajme jedinečnú klímu.

 

Myslíme na budúcnosť


Carl Lievens, Výkonný riaditeľ
Markus Haas, Zástupca výkonného riaditeľa

Daikin Airconditioning Central Europe HandelsgmbH

 

Hľadáte ideálne riešenie?

Daikin ponúka prémiové riešenia chladenia a vykurovania

Vyberte si z najširšej ponuky prémiových riešení vykurovania a chladenia, vhodných do akéhokoľvek prostredia, miestnosti či budovy podľa vašich osobných preferencií. Ako popredná svetová značka spĺňame štandardy najvyššej kvality. Navyše 85% našich výrobkov predávaných v Európe vyrábame a navrhujeme v Európe.

Využite naše kompletné služby

Spoľahnite sa na plnú servisnú podporu od Daikin-u

Od uvedenia do prevádzky po údržbu, cez vzdialené monitorovanie, pravidelnú optimalizáciu, upgrady až po náš zákaznícky program „Stand By Me“ – môžete sa spoľahnúť na plnú servisnú podporu, ktorá zaručí plynulý chod Daikin zariadenia s vysokým výkonom po celú dobu jeho životnosti. A pokiaľ si chcete prenajať chladiacu jednotku alebo dočasnú chladiacu aplikáciu, ste taktiež na správnej adrese.

 

Tvorme spoločne

Poďme spoločne tvoriť v Your Daikin World

Našou víziou je stať sa partnerom č. 1 pri spoluvytváraní jedinečnej klímy. Tešíme sa na stretnutie s vami, partnermi, výskumníkmi, zainteresovanými stranami, investormi, záujmovými skupinami a koncovými zákazníkmi v Your Daikin World, v našich Flagship Store vo Viedni, v Budapešti a v Bratislave alebo v jednom z našich partnerských showroomov a pop-up obchodov.

Ste pripravení pripojiť sa k nášmu tímu?

Tréningové centrum v Your Daikin World vo Viedni

Získali sme ocenenie "Great Place to Work - Best Employer 2020" a Kununu Top Company v rokoch 2022 a 2023. Keďže naše tímy sa rýchlo rozrastajú, neustále hľadáme odborníkov a talenty, ktorí by sa pridali na našu cestu. Na oplátku poskytujeme sľubné kariérne cesty a vzrušujúce príležitosti na vzdelávanie, ako je náš program Leadership Curriculum, Akadémia predaja a služieb a praktické vzdelávacie programy v našich 10 školiacich strediskách. Výsledkom je, že naši zákazníci profitujú z výnimočného poradenstva a služieb, ktoré sú založené na najnovších technologických trendoch. How cool is that.

Naše novinky

Ste pripravení pripojiť sa k nášmu tímu?

Prečítajte si naše články

Inšpirujte sa našimi referenčnými projektami

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?