Ovládajte komfort a náklady za energiu svojej veľkej budovy

Majte náklady za energie svojich administratívnych priestorov pod kontrolou

S našimi Daikin riešeniami pre kancelárie a veľké budovy môžete výrazne znížiť svoje prevádzkové náklady využitím energeticky účinných klimatizačných riešení.

Sústreďte sa na svoje obchodné aktivity

Vaša klíma je našou prioritou. S klimatizačnými riešeniami Daikin môžete vy aj vaši zamestnanci pracovať v komfortnom prostredí. Poskytneme vám energeticky najúčinnejšie riešenie, aby ste vy mohli sústrediť svoju energiu na svoje obchodné aktivity.

Investujte do energetickej účinnosti

Z dlhodobého hľadiska vám investovanie do riešenia Daikin ušetrí peniaze. Vaše náklady na vykurovanie a chladenie vytvárajú minimálne 50 % vašej spotreby energie, čo znamená, že nainštalovanie energeticky účinného klimatizačného riešenia bude mať obrovský dopad na celkové náklady za energiu.

energyefficiency_offices.png

Váš osobný zástupca spoločnosti Daikin

Tú najlepšiu službu zákazníkovi zaistíme tým, že priradíme k vášmu projektu jedného dodávateľa Daikin. Tento zástupca tu bude, aby vám pomohol vo všetkých fázach projektu, od úvodného hľadania riešení až po údržbu po inštalácii.

Celkové klimatizačné riešenie pre vašu budovu

Od energeticky účinného vykurovania a klimatizácie po naše systémy riadenia budov ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše kancelárie a veľké budovy. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vašu budovu.

Naše rôzne vnútorné vykurovacie telesá sú navrhnuté tak, aby sa bezproblémovo začlenili do vašej kancelárskej budovy.

Kazetová jednotka kancelárie a veľké administratívne celky

Kazetové jednotky

Naše stropné kazetové jednotky sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny prietok vo všetkých typoch malých aj veľkých priestorov a uvoľňovali tak priestor na stenách a podlahách. S najväčším sortimentom na trhu zaručujeme ich dokonalé splynutie s vašou budovou a rozložením interiéru.

Objavte našu úplne plochú kazetovú jednotku

Objavte našu kazetovú jednotku s kruhovým výfukom

kancelárske riešenie kanálová jednotka

Kanálové jednotky

Kanálové jednotky sú ideálnym riešením pre každý interiér, pretože s ním plynule splynú. Sú nebadane skryté v podhľade a viditeľné sú len vetracie otvory.

nástenné jednotky kancelárie

Nástenné jednotky

Naše nástenné jednotky sú medzinárodne uznávané za svoj dizajn. Ich elegantné vzhľady vytvárajú štýlovú klimatizáciu.

Podstropné jednotky kancelárie a veľké administratívne celky

Podstropné jednotky

Podstropné kazetové jednotky sú určené na flexibilitu. Je to ideálne riešenie do priestorov bez podhľadov alebo s obmedzeným priestorom na podlahe. Prispôsobovanie sa interiéru je jednoduché s individuálnym ovládaním klapiek a rôznymi uhlami vyfukovania vzduchu.

Parapetné jednotky kancelárie a veľké administratívne celky

Parapetné jednotky

Parapetné jednotky sú ideálne pre miestnosti s vysokými stropmi. Ich blízkosť k podlahe je optimálna na obvodové vykurovanie alebo chladenie.

Vymeniť alebo inovovať? S Daikinom je to hračka!

Jednotky Daikin sa považujú za „pripravené na výmenu“. S vysokými úsporami energie a minimálnymi inštalačnými nákladmi je návrat vašej investície veľmi rýchly.

replacement_logo.png
Opätovné použitie existujúceho potrubia a káblov kancelárie a veľké administratívne celky

Naše riešenia pre kancelárie a veľké budovy sú navrhnuté na rýchle inštalácie a opätovne využívajú existujúce potrubie a káble, aby eliminovali dodatočné náklady a minimalizovali prestoj.

Minimalizovanie inštalačných nákladov kancelárie a veľké administratívne celky

Flexibilné jednotky, ako napríklad úplne plochá kazetová jednotka Daikin, zapadnú priamo do štandardných podhľadových rastrov a minimalizujú tak inštalačné náklady.

Integrácia so zariadením od iných výrobcov kancelárie a veľké administratívne celky

Ovládač Intelligent Touch Manager je systém riadenia budovy, ktorý je možné integrovať so zariadením od iného výrobcu.

Od malých kancelárií po veľké mrakodrapy

Či už je váš projekt veľký alebo malý, máme riešenia na vykurovanie a chladenie, ktoré sa hodia do vašej budovy. Nájdite to správne riešenie výberom veľkosti budovy alebo svojej potreby.

office-small-710x460.png

Malé kancelárie

Naše riešenie Sky Air je ideálne pre menšie priestory so samostatným ovládaním pre každú jednotku.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Stredne veľké kancelárske budovy

Naše riešenia VRV dokážu uspokojiť všetky vaše potreby klímy. Ideálne riešenie pre malé až stredne veľké priestory s možnosťou ovládať jednotky centrálne alebo samostatne.

Office-large-710x460.png

Veľké kancelárske budovy a mrakodrapy

Chladiče a vzduchotechnické zariadenia sú optimálnym riešením pre stredne veľké až veľké priestory a pomocou centrálne riadeného systému uspokoja všetky vaše potreby klímy.

Office-lobby-710x460.png

Veľké kancelárske haly

Teplovzdušné clony Biddle zlepšujú stabilitu vnútornej klímy znižovaním vykurovacej a klimatizačnej straty. Teplovzdušné clony Biddle zvyšujú energetickú účinnosť až o 72%.

offices-controls.png

Inteligentné ovládanie

Systém riadenia budovy a Intelligent Touch Manager umožňujú ovládať vašu klímu kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte si medzi centrálnym a lokálne riadeným ovládaním, nastavte si časovače, optimalizujte svoju spotrebu energie s našimi nástrojmi riadenia energie a jednoducho integrujte do zariadení iného výrobcu.

freshair.png

Čerstvý vzduch

S našimi VZT jednotkami privádzajte čerstvý a zdravý vzduch. Sú ideálne pre stredne veľké až veľmi veľké priestory a kompatibilné so všetkými riešeniami Daikin s našim klimatizačným systémom.

Zistite viac