Skip to main content

Majte výdavky za energie svojich administratívnych priestorov pod kontrolou

S našimi Daikin zariadeniami pre kancelárie a veľké budovy výrazne znižujete prevádzkové náklady pomocou energeticky efektívnych klimatických riešení.

Sústreďte sa na svoje obchodné aktivity

Sústreďte sa na vaše podnikanie

Vaša klíma je našou prioritou. S klimatickými riešeniami Daikin môžete vy a vaši zamestnanci pracovať v pohodlí. Poskytujeme vám energeticky úsporné riešenia, aby ste mohli sústrediť vašu energiu na svoj biznis.

Investujte vašu energiu efektívne

Investovanie do riešení Daikin šetrí peniaze z dlhodobého hľadiska. Vaše náklady na vykurovanie a chladenie tvoria minimálne 50 % vašej spotreby energie, čo znamená, že inštalácia energeticky efektívnych klimatických riešení má značný vplyv na celkové náklady na energiu.

Váš osobný zástupca spoločnosti Daikin

Váš osobný zástupca zo spoločnosti Daikin

Pre zaručenie najlepšieho zákazníckeho servisu priradíme k vášmu projektu konkrétneho dodávateľa spoločnosti Daikin. Tento zástupca vám pomôže počas všetkých fáz projektu – od počiatočného brainstormingu až po údržbu po inštalácii.

Celkové klimatizačné riešenie pre vašu budovu

Od energeticky účinného vykurovania a klimatizácie po naše systémy riadenia budov ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše kancelárie a veľké budovy. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vašu budovu.

Naše rôzne vnútorné vykurovacie telesá sú navrhnuté tak, aby sa bezproblémovo začlenili do vašej kancelárskej budovy.

Vymeniť alebo inovovať? S Daikinom je to hračka!

Jednotky Daikin sa považujú za „pripravené na výmenu“. S vysokými úsporami energie a minimálnymi inštalačnými nákladmi je návrat vašej investície veľmi rýchly.

Opätovné použitie existujúceho potrubia a káblov kancelárie a veľké administratívne celky

Naše riešenia pre kancelárie a veľké budovy sú navrhnuté na rýchle inštalácie a opätovne využívajú existujúce potrubie a káble, aby eliminovali dodatočné náklady a minimalizovali prestoj. 

Minimalizovanie inštalačných nákladov kancelárie a veľké administratívne celky

Flexibilné jednotky, ako napríklad úplne plochá kazetová jednotka Daikin, zapadnú priamo do štandardných podhľadových rastrov a minimalizujú tak inštalačné náklady.

Integrácia so zariadením od iných výrobcov kancelárie a veľké administratívne celky

Ovládač Intelligent Touch Manager je systém riadenia budovy, ktorý je možné integrovať so zariadením od iného výrobcu.

Od malých kancelárií po veľké mrakodrapy

Či už je váš projekt veľký alebo malý, máme riešenia na vykurovanie a chladenie, ktoré sa hodia do vašej budovy. Nájdite to správne riešenie výberom veľkosti budovy alebo svojej potreby.

 
 • Malé kancelárie

  Naše riešenie Sky Air je ideálne pre menšie priestory so samostatným ovládaním pre každú jednotku.

 • Stredne veľké kancelárske budovy

  Naše riešenia VRV dokážu uspokojiť všetky vaše potreby klímy. Ideálne riešenie pre malé až stredne veľké priestory s možnosťou ovládať jednotky centrálne alebo samostatne.

 • Veľké kancelárske budovy a mrakodrapy

  Chladiče a vzduchotechnické zariadenia sú optimálnym riešením pre stredne veľké až veľké priestory a pomocou centrálne riadeného systému uspokoja všetky vaše potreby klímy.

 • Veľké kancelárske haly

  Teplovzdušné clony Biddle zlepšujú stabilitu vnútornej klímy znižovaním vykurovacej a klimatizačnej straty. Teplovzdušné clony Biddle zvyšujú energetickú účinnosť až o 72%.

 • Inteligentné ovládanie

  Systém riadenia budovy a Intelligent Touch Manager umožňujú ovládať vašu klímu kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte si medzi centrálnym a lokálne riadeným ovládaním, nastavte si časovače, optimalizujte svoju spotrebu energie s našimi nástrojmi riadenia energie a jednoducho integrujte do zariadení iného výrobcu.

 • Čerstvý vzduch

  S našimi VZT jednotkami privádzajte čerstvý a zdravý vzduch. Sú ideálne pre stredne veľké až veľmi veľké priestory a kompatibilné so všetkými riešeniami Daikin s našim klimatizačným systémom.

bg-image

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

  bg-image

  Claerhout Communication House office case

  Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

  bg-image

  Príklad Velocity

  Zistite ako Daikin pomohol kancelárskej budove Velocity zlepšiť jej zelený kredit nainštalovaním systému Daikin VRV s rekuperáciou tepla.

   bg-image

   Príklad obchodného centra VMD

   Zistite ako naše tepelné čerpadlá poskytli kompletné klimatizačné riešenie pre najvyššiu kancelársku budovu v Chorvátsku.

   bg-image

   Príklad Crystal Tower

   Zistite ako Daikin poskytuje moderný, energeticky účinný a univerzálny klimatizačný systém pre celú budovu.

    bg-image

    Príklad Torre Serenissima

    Torre Serenissima je 11-poschodová kancelárska budova, ktorá je sídlom spoločnosti Brescia Padova Motorway v talianskej Verone. Budova Torre Serenissima bola vybavená zastaraným chladiacim systémom s R-22, preto sme jej vykonali kompletnú inováciu pre vyššiu energetickú účinnosť a komfort.

    bg-image

    Sme tu pre vás

    Dobre udržiavaný systém HVAC pridáva na hodnote a kontinuite. Vykonávanie opatrení na predĺženie prevádzkovej životnosti zariadenia zaručuje, že produktivita a zdravie vašich zamestnancov nebudú narušené.

    Zistite viac

    Prehľad predajcov

    Potrebujete pomoc?

    Prehľad predajcov

    Potrebujete pomoc?

    Prehľad predajcov

    Potrebujete pomoc?

    Prehľad predajcov

    Potrebujete pomoc?

    Prehľad predajcov

    Potrebujete pomoc?