Skip to main content

Key Accounts podpora

Tím pre medzinárodných kľúčových zákazníkov – Profesionálny tím určený na starostlivosť o Key Accounts zákazníkov je špeciálny tím špičkových odborníkov v oblasti obchodu a maloobchodu, ktorí sú pripravení pomôcť vašej spoločnosti.

Podpora vášho podnikania na každom kroku vašej cesty

Pre väčšinu spoločností je svet medzinárodného obchodu veľmi komplexný. My by sme radi uľahčili tieto každodenné obchodné aktivity. To je dôvod, prečo sme vytvorili tím pre podporu Key Acounts: špeciálny tím špičkových odborníkov z oblasti obchodu a maloobchodu, ktorí sú pripravení pomôcť nasmerovať vašu spoločnosť v odvetví HVAC-R a dosiahnuť optimálny komfort a kvality vzduchu pre vašich zákazníkov počas celého roka.

Váš medzinárodný obchodný partner

Náš tím IKA, pracujúci z našej európskej centrály, vám slúži ako hlavný dodávateľ na vykonávanie všetkých medzinárodných obchodných príležitostí. Náš tím sa spolieha na celosvetovú sieť kolegov a partnerov z rôznych sektorov ktorí vám pomôžu získať konkurenčnú výhodu ponukou účinnosti, transparentnosti a flexibility pre vaše obchodné stratégie.

Efektívna montážna firma
Efektívna montážna firma

Ušetrite čas a peniaze, aby ste zvýšili prevádzkový zisk.

 • Krátka a jednoduchá komunikácia počas projektového cyklu
 • Ponúkame na výber vysokoúčinné riešenia HVAC-R
Transparentné podnikanie
Transparentné podnikanie

Získajte najlepšie informácie, aby ste vykonali inteligentné obchodné rozhodnutia a naplnili potreby svojej spoločnosti.

 • Získajte podporu na optimalizáciu nákladov počas životnosti vášho zariadenia HVAC
 • Pomoc s najnovšími miestnymi a vládnymi nariadeniami
Flexibilné partnerstvo
Flexibilné partnerstvo

Našou ponukou stratégií pripravených na mieru, aby naplnili vaše potreby získavate flexibilné partnerstvo.

 • Vaše podnikanie získa obsiahlu podporu na splnenie všetkých vašich požiadaviek na medzinárodnej úrovni od návrhu až po popredajné služby.
 • Najvýhodnejšie plány zaobstarania vrátane určenia množstva
Jednotné obchodné aktivity
Jednotné obchodné aktivity

Zosúlaďte spôsob práce na všetkých trhoch štandardizovaním návrhových kritérií a obstarávacích tokov vášho HVAC-R.

 • Získajte prístup k rozsiahlej sieti spoľahlivých certifikovaných montážnych firiem a servisných partnerov Daikin
Udržateľné podnikanie

Pridaná hodnota udržateľnosti

Vytáranie udržateľného podnikania znamená zameranie sa na dlhodobý účinok a nie sú to len naši zákazníci, ktorí čoraz viac rozmýšľajú z dlhodobého hľadiska – my to robíme tiež.

Náš tím IKA aktuálne monitoruje viac než 800 miest v celej Európe. Znamená to množstvo reálnych údajov o spotrebe energie, nákladov na opravy a poplatkov za údržbu pre niekoľko rôznych aplikácií. S týmito údajmi dokážeme ponúknuť reálnu a komplexnú analýzu nákladov počas životnosti nášho zariadenia, čo našim zákazníkom umožňuje porovnať aktuálne náklady a urobiť inteligentné obchodné rozhodnutia.

Vzorové príklady IKA

Náš tím IKA je pripravený pomôcť spoločnostiam z mnohých rôznych obchodných sektorov od predajní na hlavných uliciach po supermarkety, čerpacie stanice, reštaurácie a hotely. Pozrite si vzorové príklady našich kľúčových zákazníkov, aby ste mali predstavu ako môžeme na mieru pripraviť naše služby, aby bola vaša spoločnosť úspešná.

bg-image

Príklad ACTION

Spoločnosť ACTION spolupracuje so spoločnosťou Daikin na klimatizačných a vetracích riešeniach pre jej predajne po celej Európe.

  Predajňa na hlavnej ulici

  Rozumieme ako dôležitý je pozitívny dopad z vytvorenia komfortnej klímy pre vašich zákazníkov vo vašej predajni počas celého roka. Preto ponúkame kombináciu produktov a služieb na posilnenie prevádzkového výkonu a komfortu vo vašej predajni a zároveň minimalizovanie nákladov na energiu.

  Supermarket

  Supermarkety a predajne s potravinami majú veľmi špecifické potreby ohľadom vykurovania, chladenia, vetrania a mrazenia. A samozrejme náklady za energiu hrajú tiež dôležitú úlohu. Tím IKA môže poslúžiť ako váš partner, ktorý bude dohliadať na všetky zariadenia a sledovať celkovú spotrebu energie vo vašej predajni.

  Vzorový príklad supermarketu

  IKA príklad supermerketu
  IKA príklad čerpacích staníc

  Čerpacie stanice a predajne so zmiešaným tovarom

  Malé až stredne veľké priestory s vysokou návštevnosťou a dlhou pracovnou dobou zvyčajne znamenajú potrebu viacerých zariadení HVAC-R. Čím je predajný priestor menší, tým je menší aj obrat a tým sú prevádzkové náklady dôležitejšie. Zistite ako na mieru pripravujeme naše produkty chladenia a rekuperácie tepla, aby vyhovovali čerpacím staniciam a predajňam so zmiešaným tovarom.

  Vzorový príklad čerpacej stanice

  Vzorový príklad predajne so zmiešaným tovarom

  Reštaurácia

  Teplá voda sa môže pripravovať mnohým spôsobmi, ale nie v každom prípade sa jej príprava môže považovať za udržateľnú. Tepelné čerpadlo nielenže ponúka udržateľnú prípravu teplej vody, ale môže sa tiež postarať o vaše vykurovanie a chladenie. Zistite ako sme pomohli svetovo známemu reštauračnému reťazcu optimalizovať ich obchodné postupy.

  Vzorový príklad reštaurácie

  IKA príklad reštaurácie

  Hotely

  Spoločnosť Daikin poskytuje inovatívne riešenia riadenia vnútornej klímy špičkovej kvality, aby splnila meniace sa potreby odborníkov z hotelového sektora a zároveň zabezpečila dokonalý komfort pre hostí.

  Vzorový príklad hotela

  Zistite viac

  Viac informácií

  Ak máte otázky alebo potrebujete viac informácií o tíme IKA, obráťte sa na:

  Daikin Europe N.V. – pobočka Brusel

  Chaussée de Mons 1424
  1070 Anderlecht – Belgicko

  Tel.: +32 2 529 61 24
  keyaccounts@daikineurope.com

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?