Skip to main content

ACTION

Cloppenburg, Nemecko

bg-image

Spoločnosť Action, so sídlom v Holandsku, je rýchlo rastúci nepotravinársky diskontný predajca s viac než 1200 predajňami v Holandsku, Luxembursku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Rakúsku a Poľsku.

Značka Action sa prezentuje ako žiarivé, priestranné a príjemné prostredie pre zákazníkov s ponukou širokého a prekvapujúceho produktového sortimentu za najnižšie ceny.

Predajňa spoločnosti v nemeckom Cloppenburgu prezentuje, s hrdosťou na svoj charakter, minimalistický dizajn a environmentálnu etiku, ktoré ležia v srdci spotrebiteľskej príťažlivosti. Dopĺňa ich komfortná klíma predajne, ktorá vytvára dokonalé prostredie.

Pre Action, ako diskontného predajcu, sú náklady hlavným faktorom pri výbere systému HVAC. Spoločnosť hľadala dodávateľa HVAC, ktorý dokáže poskytnúť aj návrh a podporu HVAC zariadení a ponúkne koordináciu v každej krajine, do ktorej sa ACTION rozšíri.

„Spolu s technickým tímom Daikin sme optimalizovali návrh nášho systému HVAC, aby sme znížili investičné a prevádzkové náklady. Daikin nám ponúkol prístup k najmodernejšej technológii.“

- Michiel Coolen, skupinový stavebný manažér, ACTION

Pohľad na riešenie

bg-image

V predajni poskytujú stropné kazetové jednotky s kruhovým výfukom Daikin vizuálne nenápadné klimatizačné riešenie, ktoré zaisťuje účinnú cirkuláciu vzduchu a zabezpečuje komfortnú teplotu počas celého roka.

Unikátna funkcia pravidelného samočistenia filtra kazetovej jednotky s kruhovým výfukom značne znižuje prevádzkové a servisné náklady a zlepšuje komfort dodávaním čistého vzduchu.

bg-image

Nástenné vnútorné jednotky prepojené s vonkajšími jednotkami na streche poskytujú klímu v administratívnych oblastiach a kantíne. Citlivé inteligentné ovládače umožňujú presnú reguláciu teploty, aby sa splnili požiadavky rôznych častí budovy. Ďalší komfort pre zákazníkov zabezpečuje teplovzdušná clona pri vchode, ktorá pri otvorení dverí udržuje komfortnú vnútornú klímu.

Vetracia jednotka Modular L, nadšene prijatá tímom IM Duurzaam ako „veľmi nehlučná s jednoduchou technológiou pripojenia typu „plug and play““ dodáva do predajne čerstvý vzduch a rekuperuje energiu z vypúšťaného vzduchu, aby maximalizovala účinnosť.

bg-image

S Daikin programom recyklovaného chladiva sa stane firma Action „zelenšou“

Action zintenzívňuje svoje partnerstvo so spoločnosťou Daikin pre tento nový prelomový projekt: recyklácia chladiva z rekonštruovaných predajní a jeho opätovné využitie.

Nastavením tohto obehového hospodárstva chladív v našej vlastnej sieti predajní budeme ďalej znižovať náš dopad na životné prostredie. Namiesto vytvárania väčšieho množstva odpadu likvidáciou starého chladiva a vyrábania niečoho nového, použijeme to, čo je dostupné.“, hovorí Michiel Coolen, stavebný manažér skupiny Action. „Takto vytvoríme zatvorený obeh používania chladiva v sieti predajní Action“

  Zistite viac

  Naše ďalšie príklady

  • JBC

   Predajca odevov JBC neustále hľadá riešenia na optimalizáciu prevádzkových nákladov, preto vyskúšal v predajni zariadenia Daikin, aby vyhodnotil výhody, ktoré ponúka technológia variabilnej teploty chladiva (VRT).
  • Hotel Santos Porta Fira

   Skupina Santos Group, spoločnosť zodpovedná za výstavbu hotela Porta Fira, vybrala Daikin ako spoľahlivého partnera na dodanie unikátneho, spoľahlivého a energeticky účinného klimatizačného systému pre budovu.
  • Hotel v Las Arenas, Valencia

   VRV 5 dekarbonizuje Univerzitu v Lincolne

   Univerzita v Lincolne nastavuje nové štandardy v oblasti udržateľného riadenia budov inštaláciou nového tepelného čerpadla VRV 5 s rekuperáciou tepla s chladivom R32, čím zdôrazňuje záväzok univerzity zlepšovať životné prostredie a významne sa približuje k svojim cieľom dosiahnuť čistú nulu.
  • Sportisimo

   Pre tento projekt sme si na inštaláciu vybrali vonkajší systém, ktorý spája rôzne vnútorné a vetracie jednotky, ktoré sú strategicky rozmiestnené v predajni.
  • Venetian Arsenal

   Inovatívny klimatizačný systém, ktorý je napojený na prírodnú energiu Benátskej lagúny, ponúka vysoký komfort a energetickú účinnosť, zatiaľ čo zachováva historickú priemyselnú budovu v srdci Benátok.
  • K-Way

   Keď luxusný predajca odevov K-Way otvoril novú predajňu v londýnskej Covet Garden, spolupracovali sme s celonárodným D1 dodávateľom Royale na návrhu a inštalácii dokonalého energeticky účinného riešenia pre túto budovu.
  • Polícia SAE

   Riešenie chladenia pre kancelársku budovu v SAE

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala štyri chladiče pre veliteľstvo polície Spojených arabských emirátov. Chladiče sa budú používať na zabezpečenie chladenia prostredníctvom vzduchotechnických jednotiek v celej veľkej budove a na zabezpečenie maximálnej úrovne komfortu pre užívateľov.
  • Torre Serenissima

   Budova Torre Serenissima bola vybavená zastaraným chladiacim systémom s R-22, preto sme jej vykonali kompletnú inováciu pre vyššiu energetickú účinnosť a komfort.
  • Kancelárska budova Velocity

   Udržateľnosti patrí v dizajne Velocity popredné miesto. Každý prvok dizajnu bol dôkladne zvážený, aby sa dosiahli hodnotenia EPC „B“ a BREEAM „Výborné“.
  • Hotel v Las Arenas, Valencia

   Dodávka riešenia na reguláciu teploty pre železničný riadiaci systém

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala komplexné riešenie na udržiavanie teploty v riadiacej miestnosti vlakového výhybkového systému francúzskej medzimestskej vysokorýchlostnej železničnej dopravy.
  • Hotel Bloomsbury

   Daikin systém s rekuperáciou tepla VRVIII bol vybraný pre jeho maximálne nízku spotrebu energie a ponuku obrovských úspor v porovnaní s podobnými systémami
  • Hotel v centre mesta

   Výmena chladičov zvýšila komfort v hoteli v centre Londýna.
  • Hotel Pomme d'Or

   Klimatizácia sa stala normou vo väčšine nových aj rekonštruovaných hoteloch. Súčasné systémy schladzujú hostí v lete a poskytujú nákladovo účinné vykurovanie počas zimy. Tepelné čerpadlá Daikin využívajú na to obnoviteľnú energiu a znižujú tak prevádzkové náklady hotelov. A je tam aj pozitívny dopad na interiérovú estetiku.
  • Reštaurácia Leon

   Dodávateľ M&E, Synecore, nainštaloval prvý „neviditeľný“ systém HVAC, Daikin VRV IV série i v reštaurácii Leon v centre Londýna, aby prekonal obmedzenia tesného priestoru a dosiahol maximálnu účinnosť klimatizačného systému.
  • Naturkost Brinkman

   Špecializovaný predajca biopotravín Naturkost Brinkman využíva maloobchodné chladenie Daikin na zlepšenie energetickej účinnosti a komfortu v predajni.
  • C&A

   Predajňa C&A chcela renovovať celý svoj systém HVAC a dosiahnuť tak celoročný komfort tým najúčinnejším a cenovo najvýhodnejším spôsobom.
  • ACTION

   Pre Action, ako diskontného predajcu, sú náklady hlavným faktorom pri výbere systému HVAC. Spoločnosť hľadala dodávateľa HVAC, ktorý dokáže poskytnúť aj návrh a podporu HVAC zariadení a ponúkne koordináciu v každej krajine, do ktorej sa ACTION rozšíri.
  • Samrya 44

   Luxusné elegantné hotelové apartmány Samrya 44, ktoré sa rozprestierajú na 44 poschodiach, vyžadujú len najvyššie stavebné a HVAC štandardy.
  • nemocnica v Ománe

   Dodanie efektívneho, spoľahlivého a kompaktného riešenia pre nemocnicu

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala chladič pre veľkú nemocnicu v Ománe. Kapacita nemocnice sa rozšírila otvorením nového krídla, čo si vyžiadalo integráciu systému HVAC s novým chladičom, aby sa splnili väčšie potreby chladenia budovy. Pre tento projekt bolo nevyhnutné nájsť spoľahlivé riešenie s pokročilou technológiou, ktoré by dokonale vyhovovalo potrebám zariadenia.
  • Kancelária Coral betting

   Zistite ako kazetové jednotky s kruhovým výfukom so samočistiacimi dekoračnými panelmi zaistili kanceláriám spoločnosti Coral betting úsporu na energiách viac než 50%.
  • Crystal Tower

   V budove Crystal Tower sme chceli maximalizovať energetickú účinnosť, preto sme naplánovali kombináciu výkonných vzduchom a vodou chladených VRV systémov spolu s chladičmi, aby sme poskytli klimatizačné riešenie typu všetko v jednom.
  • Hotel Van der Valk

   Od vstupnej haly po izby per hostí a kuchyňu má každý priestor v hoteli Van der Valk svoje unikátne potreby klímy. Našim cieľom bolo navrhnúť integrovaný systém, ktorý by spĺňal požiadavky každého z týchto miest a znížil by celkový dopad na životné prostredie systému.
  • Crédit Agricole

   Banka Crédit Agricole, známa ako „zelená banka“ vďaka svojej poľnohospodárskej histórii, chcela pre jednu svoju pobočku energeticky účinné klimatizačné riešenie s nízkou mierou údržby.
  • Obchodné centrum VMD

   Systém VRV IV zabezpečuje celé vykurovanie a chladenie pre VMD vežu B, 25-poschodovú kancelársku budovu v Záhrebe, aby jej pomohol splniť najvyššie úrovne účinnosti a znížiť spotrebu energie.
  • Zabezpečenie chladenia pre projekt LHC s vysokou svietivosťou v CERN-e

   Daikin nedávno dodala 8 vodou chladených chladičov CERN-u na zabezpečenie chladenia pre projekt LHC (Large Hadron Collider – veľký hadrónový urýchľovač) s vysokou svietivosťou. Cieľom projektu LHC s vysokou svietivosťou je zvýšiť výkon LHC, aby sa zvýšil potenciál objavov po roku 2029. Cieľom projektu je zvýšiť integrovanú svietivosť desaťnásobne nad projektovanú hodnotu LHC. To umožní zhromažďovanie väčšieho množstva údajov a pozorovanie vzácnych procesov, keďže vďaka zvýšeniu svietivosti bude LHC výkonnejší.
  • Alokácia recyklovaného chladiva Action

   Action zintenzívňuje svoje partnerstvo so spoločnosťou Daikin pre tento nový prelomový projekt: recyklácia chladiva z rekonštruovaných predajní a jeho opätovné využitie.
  • Hotel Courtyard Paríž

   The Courtyard conversion marks a successful collaboration between forward- looking urban regeneration and Daikin’s flexible, future-proof VRV heat recovery technology.
  • Hotel v Las Arenas, Valencia

   Dodávka kompletného systému HVAC pre kancelársku budovu

   Spoločnosť Daikin nedávno dodala kompletné riešenie pre kancelársku budovu holandskej spoločnosti zaoberajúcej sa dovozom a vývozom kvetov.
  • Hotel The Post

   Ako odborníci na klimatizačné systémy vybrali sme pre hotel The Post v Ghente náš systém VRV kvôli jeho kombinácii energeticko-účinnej technológie a schopnosti poskytovať vyšší komfort.
  • Cementáreň Holcim

   Cementáreň Holcim sa spolieha na najmodernejšiu technológiu, aby dosiahla svoje ambiciózne ciele v oblasti ochrany životného prostredia a energetickej účinnosti.

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?

  Prehľad predajcov

  Potrebujete pomoc?