Skip to main content

Aj my pomáhame: 20 nemocniciam sme darovali čističky vzduchu

V súčasnej situácii je viac než inokedy potrebná solidarita a vzájomná pomoc. Aj my v Daikine sme sa rozhodli prispieť svojím dielom, preto sme dvadsiatim slovenským nemocniciam a klinikám darovali naše špičkové čističky vzduchu.

Zapojili sme sa tým do dobročinného projektu Kto pomôže Slovensku, ktorý sa zameriava na finančnú a materiálnu pomoc zdravotníckym a sociálnym zariadeniam na Slovensku.

Kam smerovala naša pomoc

Lekári, záchranári, zdravotný personál, ale aj pacienti v nemocniciach patria medzi skupiny, ktoré sú najviac ohrozené znečisteným vzduchom. Platí to to najmä teraz, keď prichádza sezóna alergií. Čističky vzduchu sme preto darovali 20 nemocniciam  a klinikám na celom Slovensku: Univerzitnej nemocnici v Martine, Univerzitnej nemocnici v Bratislave – Ružinove, Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline, Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Skalici, Univerzitnej nemocnici Louisa Pastera v Košiciach, Fakultnej nemocnici v Nitre, Univerzitnej nemocnici v Bratislave, Septickej klinike Fakultnej nemocnice v Trenčíne, Klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny UNB – Kramáre, Rádiologickému oddeleniu FNsP v Skalici, Všeobecnej nemocnici s poliklinikou v Lučenci, Nemocnici s poliklinikou sv. Jakuba v Bardejove, Nemocnici s poliklinikou v Revúcej, Fakultnej nemocnici J. A. Reimana v Prešove, Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline, Nemocnici v Rimavskej Sobote, Nemocnici s poliklinikou v Ilave, Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach a Nemocnici s poliklinikou v Kráľovskom Chlmci.

Pre 3x čistejší a zdravší vzduch

Čističky vzduchu Daikin sme vybrali zámerne. Vďaka vysokovýkonnej filtrácii totiž veľmi efektívne odstraňujú alergény a iné zdraviu škodlivé látky, ktoré by sa inak dostali do pľúc a organizmu. Tieto škodlivé látky prítomné vo vzduchu škodia najviac ľudom s oslabenou imunitou, alergikom a astmatikom. Naše špičkové zariadenia, ktoré využívajú pokročilé technológie filtrácie, dokážu zabezpečiť až 3x čistejší a zdravší vzduch v interiéri. Veríme, že aj ich prostredníctvom prispejeme k zdraviu a komfortu našich lekárov, sestričiek, zdravotného personálu i samotných pacientov.

Pridávajú sa aj predajcovia

Veľmi nás teší, že naša pomoc inšpiruje aj ostatných. Spoločnosť Coller Klíma, jeden z našich partnerských predajcov, darovala čističku vzduchu Daikin Rýchlej zdravotnej pomoci v Žarnovici. Všetkým, ktorí v tejto kritickej situácii pomáhajú, patrí naša veľká vďaka.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?