Skip to main content

Pre vaše podnikanie

Zabezpečenie vynikajúcej kvality vnútorného vzduchu vďaka kompletným riešením pre riadenie klímy budov Zabezpečenie vynikajúcej kvality vnútorného vzduchu vďaka kompletným riešením pre riadenie klímy budov

bg-image

Vo vnútorných priestoroch trávime v priemere 90% svojho času - či už pracujeme, učíme sa, nakupujeme, relaxujeme alebo si užívame čas so svojimi blízkymi. Zaistenie prívodu a cirkulácie čerstvého, čistého vzduchu vo vnútri budov preto nebolo nikdy pre kvalitu tohto prostredia dôležitejšie ako dnes. Bezpečné, zdravotne nezávadné a osviežujúce klíma znamená lepšie pohodu pre každého z nás.

 

 

Pozrite sa, ako môžete so spoločnosťou Daikin zaujať nový prístup ku kvalite vnútorného vzduchu.

 • Vetranie

  Ponúkame najširšiu škálu vetranie na trhu, od malých vetracích jednotiek s rekuperáciou až po veľké vzduchotechnické jednotky - všetky vyrábame podľa výnimočných štandardov kvality a pre bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek komerčného priestoru.

 • Komerčné čističky vzduchu

  Plug & play, mobilné recirkulačné jednotky s vysoko účinnou filtráciou a možnosťami germicídneho UV žiarenia - pre lepšiu kvalitu vnútorného vzduchu v komerčných priestoroch.

 • Technológia automatického čistenia

  Naša kazetové jednotky s kruhovým výfukom a skryté podstropné jednotky môžu byť vybavené filtre s automatickým čistením, ktoré zvyšujú efektivitu, pohodlie a spoľahlivosť. Zlepšenie kvality ovzdušia v miestnosti vďaka zabránenie usadzovaniu prachu a zápachu na filtri.

 • Odporúčania pre zlepšenie kvality vnútorného vzduchu

  Ako špecialista na riešenie HVAC-R by vám spoločnosť Daikin rada poskytla užitočné rady, ako efektívne vetrať kancelárie, reštaurácie alebo obchody, ako zlepšiť kvalitu vnútorného ovzdušia a ako bezpečne prevádzkovať vašu budovu.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?