Líder v klimatizačných riešeniach

Líder v klimatizačných riešeniach

Náš široký sortiment energeticky účinných klimatizačných jednotiek vám ponúka chladenie a vykurovanie počas celého roka.

klimatizácia energeticky účinné technológie pre budúcnosť

Energeticky účinné technológie pre budúcnosť

Naše riešenia chladenia sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. S dôrazom na obnoviteľnú energiu a inovatívne technológie, ako sú náš invertor a rekuperácia tepla, môžete využívať výhody celkového riešenia, ktoré výrazne maximalizuje návrat vašej investície. Naša oddanosť vývoju energeticky úsporných klimatizačných riešení zaručuje, že jednotky Daikin nielen spĺňajú, ale sú aj ďaleko pred legislatívnymi normami.

klimatizácia kvalitný dizajn emura

Kvalitný dizajn je nenápadný

Existuje mnoho rôznych typov jednotiek a dizajnových možností a spolu s vami ich pripravíme tak, aby dokonale zapadli do vášho interiéru.

klimatizácia optimálny komfort

Váš komfort je našou prioritou

Naše klimatizačné jednotky robia oveľa viac než len chladia váš domov. Dôkladne vyvažujú úrovne teploty, vykurovania, vlhkosti a čistoty vzduchu, aby vám poskytli tú najkomfortnejšiu klímu.

klimatizácia ovládanie

Riaďte svoju spotrebu energie

Ovládanie klímy musí byť jednoduché, intuitívne, inteligentné a energeticky účinné. Či už hľadáte riešenie pre svoj domov alebo svoju firmu, ponúkame rôzne systémy, ktoré vám pomôžu s ovládaním vašej klímy.

Klimatizačný Split systém pre jednu miestnosť

Jedna miestnosť

 • Split systém
 • Pripojenie 1 vnútornej jednotky k 1 vonkajšej jednotke
 • Vykuruje a ochladzuje 1 miestnosť
 • Jednoduchá inštalácia
multi-split klimatizácia pre váš domov

Domov

 • Multi-Split systém
 • Pripojenie až 9 vnútorných jednotiek k 1 vonkajšej jednotke
 • Vykuruje, ochladzuje a pripravuje teplú pitnú vodu až pre 9 rôznych miestností
 • Samostatné ovládanie miestností
klimatizačné jednotky pre komerčné budovy

Komerčná a priemyselná budova

 • Priama expanzia (DX) a vodné systémy
 • Pripája neobmedzený počet vnútorných jednotiek k 1 vonkajšiemu systému
 • Chladí, vykuruje, vetrá a pripravuje teplú pitnú vodu
 • Ovláda individuálne zóny a miestnosti
 • Chladiaci výkon väčší než 10 MW

Rôzne dizajnové možnosti pre váš interiér

Nástenné jednotky

Nástenné jednotky

Naše nástenné jednotky sú medzinárodne uznávané za svoj kvalitný dizajn. Ich elegantné vzhľady vytvárajú štýlovú klimatizáciu.

klimatizácia parapetná jednotka

Parapetné jednotky

Parapetné jednotky rozširujú klimatizačné alebo sálavé teplo, podobne ako bežný radiátor. Ich uhladený dizajn a ladné línie ľahko zapadnú do moderných interiérov.

conceiled-ceiling.png

Kanálové jednotky

Kanálové jednotky sú ideálnym riešením pre každý interiér, pretože s ním plynule splynú. Sú nebadane skryté v podhľade a viditeľné sú len vetracie otvory.

klimatizácia kazetová jednotka

Kazetové jednotky

Naše stropné kazetové jednotky sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny prietok vo všetkých typoch malých aj veľkých priestorov a uvoľňovali tak priestor na stenách a podlahách. S najväčším sortimentom na trhu zaručujeme ich dokonalé splynutie s vašou budovou a rozložením interiéru.

ceiling-suspended.png

Podstropné jednotky

Podstropné kazetové jednotky sú určené na flexibilitu. Je to ideálne riešenie do priestorov bez podhľadov alebo s obmedzeným priestorom na podlahe. Prispôsobovanie sa interiéru je jednoduché s individuálnym ovládaním klapiek a rôznymi uhlami vyfukovania vzduchu.

Klimatizácia pre každý typ budovy

Či už ste vlastník domu, predajne alebo hotela, naše tepelné čerpadlá Daikin vás budú ochladzovať. Začnite svoj projekt s nami výberom typu budovy.