Skip to main content

Líder v klimatizačných riešeniach

Vďaka našej širokej škále energeticky účinných klimatizačných jednotiek vždy nájdete riešenie chladenia a vykurovania, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

klimatizácia energeticky účinné technológie pre budúcnosť
klimatizácia energeticky účinné technológie pre budúcnosť

Energeticky účinné technológie pre budúcnosť

Naše riešenia chladenia sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. S dôrazom na obnoviteľnú energiu a inovatívne technológie, ako sú náš invertor a rekuperácia tepla, môžete využívať výhody celkového riešenia, ktoré výrazne maximalizuje návrat vašej investície. Naša oddanosť vývoju energeticky úsporných klimatizačných riešení zaručuje, že jednotky Daikin nielen spĺňajú, ale sú aj ďaleko pred legislatívnymi normami.

klimatizácia kvalitný dizajn emura

Kvalitný dizajn je nenápadný

Vďaka našej širokej škále vnútorných jednotiek a možností dizajnu vždy nájdete klimatizačné riešenie, ktoré vyhovuje vášmu interiéru.

klimatizácia optimálny komfort
klimatizácia optimálny komfort

Váš komfort je našou prioritou

Naše klimatizačné jednotky robia oveľa viac než len chladia vzduch. Dôkladne vyvažujú úrovne teploty, vykurovania, vlhkosti a čistoty vzduchu, aby vám poskytli tú najkomfortnejšiu vnútornú klímu.

klimatizácia ovládanie
klimatizácia ovládanie

Jednoducho riaďte svoju spotrebu energie

Ovládanie klímy musí byť jednoduché, inteligentné a energeticky účinné. Či už hľadáte riešenie pre svoj domov alebo svoju firmu, ponúkame rôzne systémy, ktoré vám pomôžu s ovládaním vašej vnútornej klímy.

Klimatizačný Split systém pre jednu miestnosť

Pre jednu miestnosť

Systém single-split spája jednu vnútornú jednotku s jednou vonkajšou jednotkou, pre jednoduchú inštaláciu a jednoduché chladenie a vykurovanie.

multi-split klimatizácia pre váš domov

Pre celý váš domov

S tepelnými čerpadlami Daikin typu vzduch-vzduch môžete pripojiť až päť vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke, aby ste efektívne ochladili alebo zahriali až päť rôznych miestností. Teplotu pre každú miestnosť je možné regulovať nezávisle.

NOVÉ: Pripojte zásobník teplej pitnej vody a 3 vnútorné jednotky k tepelnému čerpadlu typu vzduch-vzduchu.

klimatizačné jednotky pre komerčné budovy

Pre komerčné a priemyselné budovy

Daikin Direct Expansion (DX) a vodný systém spájajú neobmedzený počet vnútorných jednotiek k jednému vonkajšiemu systému, aby poskytovali chladenie, vykurovanie, vetranie a ohrev teplej pitnej vody. Teplotu v jednotlivých miestnostiach a zónach je možné regulovať nezávisle.

Rôzne dizajnové možnosti pre váš interiér

Klimatizačné jednotky pre všetky budovy

Či už ste majiteľ domu, obchodník alebo hotelový manažér, klimatizačné zariadenia Daikin vás a vašich hostí udržia príjemne chladných. Začnite svoj projekt s nami výberom typu budovy.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?