Skip to main content

Variabilná teplota chladiva

Najväčšia inovácia od vývoja invertorového kompresora

S našou technológiou variabilnej teploty chladiva pokračujeme v úspechu nášho invertorového kompresora a stále sme na čele v energetickej účinnosti v odvetví HVAC-R. Variabilná teplota chladiva, určená pre naše systémy VRV a Sky Air, neustále upravuje otáčky invertorového kompresora a teplotu chladiva pri chladení aj vykurovaní, aby naše systémy zakaždým vyhoveli záťaži budovy s najvyššou sezónnou účinnosťou.

Hlavné výhody variabilnej teploty chladiva

  • Sezónna účinnosť sa zvýšila o 28%
  • Prvá ekvitermická regulácia na trhu
  • Vyššími vyfukovacími teplotami zabraňuje studeným prievanom a zabezpečuje tak spokojnosť a komfort pre zákazníka

Ako to funguje?

Variabilná teplota chladiva automaticky upravuje váš systém, aby vyhovela individuálnym požiadavkám budovy a klímy a zároveň výrazne znižuje náklady za energiu a zlepšuje komfort. Výkon systému reguluje invertorový kompresor a rozdiel výparnej (Tvyp) a kondenzačnej (Tc) teploty chladiva, aby sa dosiahla najvyššia sezónna účinnosť.

Overená technológia

Aby sme odmerali úspech variabilnej teploty chladiva, vykonali sme štúdiu s porovnaním výkonov systémov VRV IV (s variabilnou teplotou chladiva) a VRV III (bez variabilnej teploty chladiva). Výsledky štúdie dokazujú, že systém VRV IV bol oveľa účinnejší než systém VRV III. Počas chladenia spotreboval systém VRV IV až o 60% menej energie, zatiaľ čo priemerné úspory energie počas vykurovania boli 20%.

Zistite viac o našich produktoch s variabilnou teplotou chladiva

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?