Skip to main content

Daikin ukončuje kancelárske konflikty

Každý, kto strávil aspoň deň v office, vie, aké útrapy prinášajú boje o klímu. Buď je vám príliš chladno, alebo príliš teplo, a keď konečne nastane situácia, že nastavenie klímy je ideálne, určite ho niektorý z kolegov do hodiny zmení.

Tropické letné horúčavy z posledných rokov všetko iba zhoršujú a vedú ku konfliktom – nielen v domácnostiach, ale najmä v kanceláriách. Podľa prieskumov sú len 2 percentá ľudí spokojné s nastavením klimatizácie. Zvyšným 98 percentám je buď príliš teplo, alebo príliš chladno. Z tohto stavu trvalej nespokojnosti potom vznikajú kancelárske vojny.

My sme sa rozhodli túto problematiku využiť a zábavným spôsobom odkomunikovať nielen ju, ale aj jej riešenie.

Rozdelili sme svet na dva tábory – Teplomilov a Ľadových medveďov. Tých prvých spoznáte podľa toho, že im je po celý rok zima, a tých druhých podľa toho, že sú aj v zime schopní chodiť v šortkách. Ide o dva nezmieriteľné tábory, pričom každý z nich si myslí, že pravdu má on. Preto sme si povedali, že tento spor rozhodneme raz a navždy.

Vytvorili sme stránku kancelarskevojny.sk, na ktorej sa môžete pridať do tímu, ktorý je vám sympatický, a každý deň zaň hlasovať. Odmenou vám budú nielen pekné výhry, ale aj možnosť potrestať nepriateľa. Pre jedného člena z porazeného tábora sme si totiž pripravili exemplárny trest. Ak máte pocit, že vás predstavitelia znepriateleného tábora celý život utláčali, máte jedinečnú možnosť im to vrátiť. Nenechajte však nič na náhodu, aby ste v porazenom tábore neskončili vy. Zapojte sa do hry naplno a potrestajte svojho odvekého nepriateľa.

S predstavením problematiky nám pomohla skupina S hudbou vesmírnou a musíme priznať, že nakrúcanie s nimi bola neuveriteľná zábava. Veríme, že nielen výsledné video a skeče, ale aj zábery z nakrúcania vás budú baviť rovnako, ako sme sa pri nakrúcaní bavili my.

Na začiatku sme vám však sľúbili, že na túto problematiku máme riešenie.
Čo teda spraviť, aby nevypukli kancelárske vojny?

Riešením sú inteligentné klimatizácie Daikin, ktoré sú vďaka svojej prepracovanej technológii ideálne nielen pre Teplomilov, ale aj pre Ľadových medveďov.
Vďaka funkciám, ako je snímač pohybu a zónový snímač, vedia identifikovať prítomnosť ľudí v miestnosti a prúd vzduchu nasmerovať tak, aby nefúkal priamo na nich. Zároveň vedú chladný vzduch tam, kde je v miestnosti najteplejšie, čím sa priestor efektívnejšie ochladzuje.
Tým, že sú vhodné pre oba znepriatelené tábory, majú klimatizácie Daikin jedinečnú príležitosť raz a navždy ukončiť konflikt medzi Teplomilmi a Ľadovými medveďmi a priniesť mier do kancelárií a domácností.

Našli ste sa v tejto téme? Tak si poďte zahrať! Pridajte sa do tábora Teplomilov alebo Ľadových medveďov a porazte svojho odvekého nepriateľa. Zaregistrujte sa na stránke kancelarskevojny.sk a hrajte o parádne termohrnčeky a hlavnú cenu – pobyt v Tatrách.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?