Skip to main content

Daikin – kvalita na desaťročia

Veľmi nás teší, že kvalitu a dlhoročnú spoľahlivosť našich produktov oceňujú najmä tí, na ktorých nám najviac záleží – naši zákazníci. 

Viac informácií

Jedným z hlavných aspektov, na základe ktorého si vyberáme nové zariadenie do našej domácnosti, je nepochybne kvalita. Nikto predsa nechce investovať svoje peniaze do nekvalitných a nespoľahlivých výrobkov, ktoré majú tendenciu sa veľmi skoro pokaziť. V tom najhoršom prípade už deň po skončení záruky.

Daikin si preto mimoriadne zakladá práve na kvalite, ktorá je jedným z pilierov, na ktorom je postavená filozofia našej spoločnosti. Našou ambíciou je vyrábať zariadenia, ktoré budú slúžiť svojim majiteľom dlhé roky, nebudú im spôsobovať žiadne komplikácie a budú vytvárať dokonalý domov.

Svedčí o tom aj nedávny e-mail od nášho zákazníka, ktorý sa stal tretím majiteľom klimatizácie značky Daikin nainštalovanej v roku 2002. Áno, čítate správne, bolo to ešte v roku 2002, teda presne pred 18-timi rokmi. Presvedčila ho kvalita a dlhodobá spoľahlivosť našich klimatizácií. V prvom momente sme si mysleli, že nám píše preto, lebo po toľkých rokoch prestala fungovať. Opak bol však pravdou.

Klimatizácia do dnešného dňa slúži, pri poslednom servise však prvýkrát zistili nedostatok chladiva, ktoré by bolo treba doplniť. Žiaľ, toto chladivo sa už nedá zohnať, pretože od roku 2009 je zakázané ho nakupovať a uskladňovať. Dopĺňanie jednotiek pri servise recyklovaným chladivom bolo možné do konca roku 2014. Odvtedy je legislatívne zakázané s týmto chladivom akýmkoľvek spôsobom narábať, nakoľko poškodzuje ozónovú vrstvu.

Vždy nás veľmi poteší, keď vidíme našich zákazníkov spokojných a usmiatych – s plne funkčnými zariadeniami aj po mnohých rokoch. Ak aj vy uvažujete o novej klimatizácii, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme. Veríme, že vaša klimatizácia vychladí váš domov na dlhé roky rovnako ako spomínanému zákazníkovi. Ten svoj e-mail zakončil nádhernou vetou, ktorú si dáme zarámovať:

Keď novú klímu, tak jedine Daikin.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?