Skip to main content

Čistička vzduchu, ktorú chcete mať doma

Mať doma čističku vzduchu už nie je nič nezvyčajné. Kúpiť ich môžete takmer všade, avšak ako rozoznáte kvalitnú čističku vzduchu od tých ostatných? Pripravili sme pre vás manuál, ako sa v tejto ponuke nestratiť.   

Ionizátor je absolútna samozrejmosť 

Veľa čističiek vzduchu uvádza zabudovaný ionizátor ako jeden zo svojich benefitov. Ionizátor by však nemal byť len pridanou hodnotou, ale samozrejmosťou. Vďaka tejto technológii vie čistička vzduchu premeniť kladné ióny, považované za nezdravé a plné prachu, smogu, alergénov, na ióny záporné, ktoré sú pre človeka priaznivé. Vzduch nabitý zápornými iónmi sa dá prirovnať k zdravému morskému vzduchu, ktorý sa odporúča inhalovať najmä alergikom.   

Žiadna šanca pre peľ, roztoče alebo prachové častice 

Ionizátor vzduch síce vyčistí, avšak nie dokonale. Ako sa zbaviť všetkých zdraviu nebezpečných alergénov, baktérií a plesní v ovzduší? Daikin ako jediný vyvinul unikátnu patentovanú technológiu „Daikin Streamer“, ktorá vo vašej domácnosti eliminuje všetky zápachy, choroboplodné zárodky a alergény. Daikin Streamer pracuje na princípe plazmového výboja, ktorý vyčistí vzduch 1000x účinnejšie ako bežné čističky vzduchu.

Otravný hluk a bublanie patria do minulého storočia

Kvalitná čistička vzduchu by mala byť nenápadná. Nemala by vás obmedzovať v každodennom fungovaní svojím hlukom a už vôbec by nemala narúšať váš spánok. Bežné čističky vzduchu vydávajú hluk na úrovni 40 - 50 decibelov, čo sa dá prirovnať k ruchu vo väčšej kancelárii. Daikin čističky vzduchu zaručia svojimi 16 decibelmi najnižší možný hluk, ktorý znie ako pokojný ľudský dych či tichý šepot.   

Zvlhčovač vzduchu ako súčasť čističky  

Ak vás nebaví mať doma desať rôznych zariadení kvôli desiatim rôznym funkciám, minimalizujte! Zabiť dve muchy jednou ranou môžete aj vďaka čističkám vzduchu Daikin Ururu, ktoré majú v sebe zabudovaný aj zvlhčovač. Ten sa postará o nepriaznivý suchý vzduch, ktorý znepríjemňuje život hlavne v zimných mesiacoch v prekúrených miestnostiach. Môžete tak zmierniť vysychanie dýchacích ciest, ekzémy, alergie či svrbenie očí.  

Šetrenie peňazí je kľúčové 

Nikto nechce mať doma spotrebič, ktorý spotrebuje príliš veľa energie a zbytočne tak navyšuje vaše náklady na domácnosť. Výhodou čističiek vzduchu od Daikin je nízka spotreba, ktorá sa ročne pohybuje okolo sumy 0,50 €. 

 

Parametre čističky vzduchu DAIKIN MC70L   

  • Prenosná, spratná a skladná s rozmermi 576 x 403 x 241 mm a hmotnosťou 8,5 kg 
  • Technológia Daikin Streamer
  • Výkonné šesťnásobné odstraňovanie a rozkladanie nečistôt 
  • Ročná spotreba 0,50 eur ročne 
  • 3-ročná záruka 
  • Vysoký výkon – pokryje plochu 46 m² 
  • Bez inštalácie 
  • Super tichá nočná prevádzka s akustickým tlakom 16 decibelov 

Related articles

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?