Skip to main content

Ak hľadáte výnimočného partnera na vykurovanie a chladenie – voľte DAIKIN

DAIKIN je synonymom INOVÁCIE v klimatizovaní a vykurovaní. Neustále máme na pamäti váš maximálny komfort všade tam, kde žijete, pracujete a relaxujete.

Ako svetový líder v oblasti klimatizačných a vykurovacích technológií má DAIKIN pod palcom kontrolu teploty a riadenie kvality vnútorného prostredia v širokej škále rôznych budov - od rodinných domov až po obrovské mrakodrapy či výrobné závody. Počas viac ako 90 rokov svojej existencie DAIKIN investoval už mnoho miliárd dolárov do výskumu a vývoja v oblasti mechaniky, elektroniky a chémie, aby priniesol na trh špičkové klimatizačné a vykurovacie zariadenia, ktoré sú energeticky efektívne, tiché, užívateľsky príjemné a spoľahlivé.

Prečo by ste si mali domov vybrať práve zariadenie DAIKIN? Tu je 9 dôvodov:

1. Sme špecialisti na chladenie a vykurovanie

DAIKIN sa zameriava výlučne na riešenia a riadenie systémov chladenia a vykurovania. Naše zariadenia si vyrábame sami vo vlastných závodoch, vieme o nich úplne všetko.  Sme svetovou jednotkou a nehanbíme sa za to. 

2. Vyrábame v Európe

Zariadenia určené na európsky trh vyrábame v Európe. Naše najväčšie Európske výrobné závody sú v Belgickom Ostende a Českej Plzni. Každý výrobný závod DAIKIN musí spĺňať najprísnejšie japonské kvalitatívne normy, ktoré sú pre všetky výrobné fabriky totožné. Na fungovanie výroby dozerá japonský manažment v Plzni rovnako ako v Osake.

3. Záruka 5 rokov

Spoľahlivosť je určite jednou z najzásadnejších požiadaviek pri nákupe klimatizačného systému pre váš domov alebo firmu. Chápeme tieto potreby a preto ponúkame všetky naše rezidenčné produkty s 5 ročnou materiálovou zárukou pri kúpe zariadenia cez certifikovaných HCE partnerov.

4. Predajná sieť HCE partnerov

Sme presvedčení, že kvalita inštalácie a popredajnej starostlivosti je rovnako dôležitá ako kvalita našich výrobkov. Preto DAIKIN investuje veľa energie do technických školení a tréningov svojich partnerov. Vyjadrením najvyššej kvality služieb pre zákazníka je certifikát HCE (Home Comfort Expert) Premium.  Výberom HCE partnera na realizáciu vášho systému vykurovania či chladenia si môžete byť istý, že starostlivosť o vás neskončí zaplatením faktúry.

5. Investícia, ktorá sa vyplatí

Pri kúpe klimatizácie alebo tepelného čerpadla DAIKIN berte do úvahy viac ako len obstarávacie náklady zariadenia. HCE partner Vám vypracuje riešenie na mieru, ktoré dokáže v plnej miere rešpektovať vaše potreby. Okrem optimalizovaného riešenia sa môžete spoľahnúť aj na nadštandardnú životnosť našich zariadení. Náhradné diely na svoju klimatizáciu či tepelné čerpadlo nájdete u nás aj o 20 rokov!

6. Energetická účinnosť

Čím  vyššia energetická účinnosť, tým nižšia spotreba energie. DAIKIN si dáva záležať na tom, aby naše zariadenia boli vždy lídrami energetickej efektívnosti vo svojich triedach. Robíme všetko preto, aby sme spoločne s vami šetrili vzácne zdroje našej planéty. Aj vašu peňaženku :).

7. Správny partner pre alergikov

Rezidenčné klimatizácie Daikin sú vhodné pre ľudí trpiacich alergiami či astmou. Technológia viacnásobného filtrovania, plazmového ionizátora, elektrostatického alebo HEPA filtra pomáha účinne odstrániť alergény – peľ, prach, vírusy a baktérie a odstraňuje aj tabakový dym a zachytáva častice, ktoré následne rozkladá. Kvalita vzduchu, ktorý dýchate, je pre nás absolútnou prioritou!

8. Sme zodpovední voči planéte

DAIKIN sa usiluje o trvalo udržateľný rozvoj do budúcnosti, ochrana prírody je pre nás dôležitá v každej fáze nášho výrobného cyklu, o čom svedčí aj certifikácia systému environmentálneho manažmentu podľa ISO140001. Všetky patenty na výrobu ekologického chladiva R32  sme bezplatne poskytli konkurencii – vďaka tomu je dnes na slovenskom trhu prevaha klimatizácií a tepelných čerpadiel s GWP (potenciálom globálneho otepľovania) 4x nižším ako pri pôvodnom chladive R410.  

9. Globálny líder

DAIKIN poskytuje riešenia pre chladenie a vykurovanie vo viac ako 150 krajinách sveta od roku 1924. Ročne investujeme viac ako 300 miliónov do výskumu a vývoja, vyrábame vo viac ako 100 rôznych krajinách. Každoročné sa DAIKIN ocitá v rebríčku Forbes 500 najvýznamnejších spoločností sveta. DAIKIN nájdete v domácnostiach, výrobných závodoch, kanceláriách, hoteloch a obchodoch. 

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?