International Key Accounts (IKA)

Firemní zákazníci

Špecialisti na CEE Key account pomôžu vašej spoločnosti navigovať v oblasti vykurovania, klimatizacií a vzduchotechniky a dosiahnuť optimálny, celoročný komfort a kvalitu vzduchu pre vašich zákazníkov.

Kontaktujte nás

Pre viac informácií alebo pripomienky ohľadom CEE Key Account, prosím kontaktujte:

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – SLOVAKIA

Váš medzinárodný obchodný partner

Náš IKA tím pôsobí z európskej centrály a funguje ako hlavný kontakt v rámci sprostredkovania obchodných príležitostí. Spoliehame sa na celosvetovú sieť kolegov a partnerov z rôznych sektorov, náš tím pomôže vašej spoločnosti získať náskok pred konkurenciou tým, že ponúka efektivitu, transparentnosť a flexibilitu vašim obchodným stratégiam.

Efficient Installer

 

Ušetrite čas a peniaze a zvýšte váš obrat

  • krátka a jednoduchá komunikácia počas projektového cyklu
  • ponúkame výber vysokovýkonných vykurovacích, klimatizačných a vzduchotechnických riešení

 

Transparent Business

 

Privítajte najlepšie náhľady do inteligentných obchodných riešení a uspokojte potreby vašej spoločnosti.

  • Uvítajte možnosť optimalizovať náklady na životný cyklus vašich HVAC jednotiek
  • Sprievodca najnovšími miestnymi a štátnymi smernicami

 

Flexible partnership

 

Užívajte si flexibilitu v rámci nášho partnerstva, pretože my ponúkame riešenia na mieru tak, aby spĺňali vaše požiadavky.

  • Od návrhu až po predaj, ale aj potom, ponúkame vášmu biznisu výraznú podporu, aby spĺňal všetky vaše potreby na medzinárodnej úrovni
  • Najvýhodnejšie sprostredkovanie vrátane :........

 

Uniform business

 

Zosúlaďte si váš pracovný štýl na všetkých trhoch tým, že si ustálite HVAC-R kritéria návrhov a obchodných tokov.

  • Prístup k širokej sieti spoľahlivých  a certifikovaných inštalatérov od Daikinu a dôveryhodných obchodných a servisných partnerov

 

Prípadové štúdie pre Key account a referencie

Od vychytených obchodov po supermarkety, čerpacie stanice, reštaurácie a hotely náš IKA tím je pripravený pomôcť formám z rôznorodým zameraním. Objavte prípadové štúdie od našich key accounts, aby ste videli, ako vieme na mieru ušiť naše služby, aby sme pomohli vašej firme uspieť.

Obchod na hlavnej nákupnej triede

V Daikine veríme, že celoročná priaznivá klíma vo vašej predajni má pozitívny vplyv na vašich zákazníkov. Preto ponúkame kombináciu produktov a služieb, aby sme upevnili prevádzkový výkon a level komfortu vašej predajne zatiaľ, čo budú udržané nízke náklady.

Supermarket

Supermarket a predajné reťazne majú veľmi špecifické potreby, čo sa týka kúrenia, chladenia, vetrania a mrazenia. Takisto ceny energie hrajú významnú rolu. IKA vám vie poslúžiť ako partner, ktorý dozrie na všetky inštalácie a ude sledovať celkovú spotrebu energie vášho podniku.

IKA Case Supermarket
IKA Case Service Stations

Čerpacie stanice, malé obchody

Malé až stredné obchody s vysokým počtom zákazníkov a dlhými otváracími hodinami majú väčšinou veľké nároky na tepelnú, klimatizačnú, či vzduchotechnickú techniku. Čím menšie predajné priestory, tím menší obrat a tým dôležitejšie budú náklady na prevádzku. Zistite sami, ako vám vieme na mieru ušiť riešenie či už chladenia alebo na získanie tepla.

Čerpacia stanica – prípadová štúdia

Večierka – prípadová štúdia

 

Reštaurácia

Teplá voda sa dá získať viacerými spôsobmi, ale nie vždy je udržateľná. Tepelné čerpadlo ju nielen udrží, ale sa postará aj o kúrenie a chladenie. Objavte, ako sme pomohli renomovanej reštaurácií optimalizovať ich obchodné postupy.

IKA case restaurant

Hotely

Daikin poskytuje inovatívne, kvalitné riešenia a manažment pre klimatizácie, riešenia pre kúrenie
a chladenie, tak, aby vyhovovali požiadavkám hotelierstva, zatiaľ čo myslí na najvyššie pohodlie hostí.

Viac informácií