Skip to main content

Rekonštruujte svoj domov so spoločnosťou Daikin

Čo je potrebné zvážiť, keď rekonštruujete svoj dom a inštalujete nové vykurovacie alebo chladiace riešenie.

bg-image

Správne riešenie pre váš domov

Výmena starého plynového alebo olejového kotla za jednotku Daikin je jednoduchá. Naše tepelné čerpadlá a kotle sú flexibilné a dokážu sa prispôsobiť rôznym systémom radiátorov a potrubí, preto si nemusíte robiť starosti s výmenou všetkého.

bg-image

Príležitosť na zníženie dopadu na životné prostredie

Výmena starého systému vykurovania, chladenia a prípravy teplej pitnej vody je dokonalá príležitosť na zníženie dopadu na životné prostredie výberom energeticky úsporného a účinného riešenia. Zdroje obnoviteľnej energie, akými sú vzduch, zem a slnečná energia sú až 5-krát účinnejšie než klasické zdroje energie, akými sú plyn, olej a čistá elektrická energia. Či už chcete úplne udržateľné, hybridné alebo klasické riešenie, ponúkame celú škálu riešení, ktoré znížia vaše náklady za energiu a budú prínosom pre životné prostredie.

bg-image

Investujte do budúcnosti

Prestavba vášho domu je investíciou do budúcnosti.

Náš tip: premýšľajte dlhodobo pri výbere riešenia chladenia a vykurovania a nájdite systém, ktorý bude vyhovovať vášmu domovu a životnému štýlu po mnoho ďalších rokov.

Dokonalé riešenie

Aké je optimálne riešenie chladenia a vykurovania pre váš životný štýl?
Ktorý zdroj energie je pre váš domov najlepší?
Daikin ponúka celý rad možností ako zabezpečiť dokonalé riešenie.

 • Vysokoteplotné tepelné čerpadlo typu vzduch-voda Daikin Altherma

  Vysokoteplotné tepelné čerpadlá typu vzduch-voda Daikin Altherma sa pripájajú k existujúcim potrubiam a radiátorom, čo ich robí ideálnymi na výmenu starých plynových kotlov počas rekonštrukcií. Sú poháňané vzduchom (65%), elektrinou (35%) a slnečnou energiou (voliteľné).

 • Tepelné čerpadlá typu vzduch-vzduch

  Tepelné čerpadlá Daikin typu vzduch-vzduch na chladenie a vykurovanie, poháňané vzduchom (80%) a elektrinou (20%), sú ideálne pre novostavby, zelené budovy a ako náhrada za staré elektrické systémy.

 • Hybridné tepelné čerpadlá

  Hybridné tepelné čerpadlá sú poháňané optimálnou kombináciou vzduchu, elektrickej energie a plynu, v závislosti od sezónnych podmienok a cien za energiu. Sú ideálne na výmenu starých plynových kotlov počas rekonštrukcie – pre účinné a spoľahlivé chladenie, vykurovanie a ohrev teplej pitnej vody.

 • Plynové kondenzačné kotle

  Kondenzačné kotly Daikin sú dokonalým riešením vykurovania a prípravy teplej pitnej vody, ktoré ľahko nahradia staré plynové kotly počas rekonštrukcie. Sú poháňané plynom s voliteľnou solárnou energiou.

 • Olejové kondenzačné kotle

  • Na vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody
  • Olejové napájanie
  • Voliteľné solárne pripojenie
  • Ideálne riešenie pre rekonštrukcie a výmenu starých olejových kotlov

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?