Skip to main content

Plynový kondenzačný kotol Daikin

Praktické riešenie pre váš domov

Ak hľadáte kotol malý ako príručná batožina, tichý ako šepot, ovládateľný smartfónom, s vysokou účinnosťou a ešte k tomu za nízku cenu, tak ste ho práve našli. Nástenný plynový kondenzačný kotol Daikin má všetko, čo očakávate, a ešte oveľa viac. Je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí plánujú nahradiť svoj starý kotol energeticky účinnejšou a úspornejšou alternatívou.

Nechajte nám kontakt a my vám radi pomôžeme – s vysvetlením funkcií a benefitov, technickým poradenstvom, samotným výberom, financovaním aj montážou.

PLNO-kondenzačný výmenník tepla s technológiou Daikin vyvinutou vlastným centrom pre výskum a vývoj

  • Flexibilný pri používaní aj inštalácii vďaka najkompaktnejším rozmerom (zaberie iba 0,23 m2 priestoru steny), nízkej hmotnosti a spaľovaciemu systému Lambda Gx
  • Tichý chod vďaka širokému rozsahu modulácie ventilátora
  • Uľahčená údržba vďaka komponentom prístupným spredu
  • Jednoduché ovládanie vykurovania prostredníctvom vášho smartfónu či tabletu s aplikáciou Daikin
bg-image

Medzinárodne ocenený dizajn

Nástenný plynový kondenzačný kotol získal ocenenia IF design award a Reddot Product Design Award za svoj inovatívny dizajn. Tieto dva ocenenia patria medzi dve najprestížnejšie a najväčšie dizajnové súťaže na svete.

iF DESIGN AWARD

Vysoká modulačná rýchlosť

Automatická modulačná rýchlosť upravuje výkon horáka, aby sa zabezpečila bezproblémová a plynulá prevádzka plynové kondenzačného kotla. Plynulá prevádzka systému znamená zvýšený komfort, nižšie riziko poruchy systému a schopnosť neutralizovať škodlivé látky z emisií, ktoré môžu vznikať počas zapaľovania.

Vysoká modulačná rýchlosť

Vzácne ticho

  • Akustický výkon 49 db(A): Hladina zvuku počutá z blízkosti zariadenia. Hladina hluku je podobná, ako keď počujete umývačku riadu v susednej miestnosti.
  • Akustický tlak 49 db(A): Hladina zvuku počutá zo vzdialenosti 1 metra od zariadenia. Hladina hluku možno prirovnať k tichému prostrediu knižnice.

Lambda Gx, automatický plynový spaľovací systém

Regulačný systém Lambda Gx vytvára dokonalú zmes vzduchu a plynu na získanie vysokých energetických úspor.

Lambda Gx, automatický plynový spaľovací systém
  • Systém nezávisle reguluje množstvo vzduchu a plynu na základe kvality plameňa (ionizačný prúd).
  • Všetky výkyvy vo vyvážení zmesi vzduchu a plynu (kvôli vonkajšej teplote vzduchu alebo kvalite zemného plynu) zistí ionizačný prúd a elektronicky sa upravia.
  • Na dosiahnutie účinného spaľovania sa plyn uvoľňuje do zmesi postupne, pokým sa nedosiahne ideálny pomer plynu a vzduchu. Táto funkcia predlžuje prevádzkovú životnosť zariadenia a znižuje emisie škodlivých plynov do prostredia.

Máte záujem o plynové kondenzačné kotly? Kontaktujte nás.