Skip to main content

Home Comfort Expert

Staňte sa Home Comfort Expertom a využívajte všetky výhody pre vás a vaších zákazníkov!

bg-image

Business Portal

Our Home Comfort Expert Partners find all information about products, trainings, news and much more on our Business Portal.

Prečo sa stať DAIKIN HCE partnerom?

bg-image

Vášeň pre dokonalosť

Home Comfort Expert (HCE) je certifikovaný program spoločnosti DAIKIN v krajinách strednej a východnej Európy, určený primárne pre realizačné spoločnosti aktívne na rezidenčnom trhu.

Zabudnite na štandardné vernostné programy zacielené na čísla a bonusy.  V centre pozornosti HCE programu je zákazník. Naši HCE partneri nepredávajú produkty, klientom ponúkajú komplexné riešenia a komfortný užívateľský zážitok.

HCE tak nie je púhym logom alebo znakom, je to značka kvality, na ktorú sa spotrebiteľ môže spoľahnúť a ktorá zaručuje Daikin HCE partnerom špeciálne postavenie na trhu.

Overcome challenges as a team

Prekonávať prekážky spoločne

HCE program je postavený na úzkej kooperácii Daikinu a našich CHCE partnerov. Spoločne hľadáme potenciál rastu, identifikujeme rezervy. Ťažko by ste našli na trhu inú spoločnosť, ktorá ponúka takéto silné partnerstvo a spoľahlivé riešenia.

  • Daikin ponúka širokú podporu a špecializované tréningy zamerané na zlepšovanie služieb zákazníkom
  • Obchodná a marketingová podpora partnerov na rôznych úrovniach
  • HCE je od prvopočiatku najúspešnejším rezidenčným projektom – pre DAIKIN, našich partnerov a predovšetkým pre zákazníkov, ktorí sa tešia špičkovým službám a nadštandardnej kvalite riešení.  
Sales

Väčší obrat, vyšší zisk

Obdivuhodný nárast ročného obratu našich prvých CHCE partnerov ukázal, že sme sa pri nastavovaní programu vydali správnym smerom.

Postupné rozširovanie programu nám prinieslo už viac ako 200 partnerov v 14 krajinách regiónu Strednej a Východnej Európy. Mnohí z nich zaznamenali po zaradení do programu obrovský nárast  obratu a zisku.

HCE partneri dnes dodávajú na trh už viac než 70% splitových jednotiek v celom regióne Strednej a Východnej Európy. 

Spolu to dokážeme – benefity pre HCE partnerov

Prekračujeme očakávania

Home Comfort Expert program je ušitý pre tie realizačné spoločnosti, ktoré chcú vyčnievať, zvyšovať ziskovosť a  rásť. Ak splníte predpoklady, potrebné na zaradenie do programu, môžete sa tešiť na zásadnú podporu zo strany Daikinu, ktorá bude akcelerovať váš rozvoj a posilní vzťahy s vašimi zákazníkmi.

Čo všetko ponúkame? Široké portfólio tréningov na rozvoj vašej technickej kvalifikácie, manažérskych či predajných zručností. Nezanedbateľná je aj naša marketingová a profesionálna podpora – dizajn showroomov, označenie automobilov, POS materiály , marketingová komunikácia – všetko, čo potrebujete na oslovenie a získanie zákazníka.  V neposlednom rade majú naši HCE partneri zaručený prístup k najlepším produktom a cenám!

Našim cieľom je budovanie pevných partnerských vzťahov s jasnými pravidlami. Home Comfort Expert partneri predstavujú kľúčové články našej obchodnej siete a sú našim primárnym reprezentantom na trhu. Môžu sa spoľahnúť na komplexné informácie z prvej ruky a naopak – my sme vždy pripravení vypočuť si ich požiadavky a problémy a následne konať. Sme presvedčení, že práve silné a dôveryhodné partnerstvo je tým správnym podhubím, ktoré vedie k rastu a prosperite – pre Daikin a pre našich partnerov. Spoločne tvoríme unikátnu predajnú sieť, ktorá definuje nanovo štandardy rezidenčného trhu.  

6 výhod pre vás

Naši Home Comfort Expert partneri majú prístup k týmto najzásadnejším benefitom:

  1. Najlepší prístup k informáciám a preferenčné zaobchádzanie  
  2. Jasný marketingový koncept a podpora, technická podpora a servis.
  3. Naj balíček produkt & cena
  4. Silné a dôveryhodné partnerstvo
  5. Jasne definované zmluvné vzťahy
  6. Nárast predaja (obratu)
bg-image

Získajte viac!

Ak ste z tých, ktorým jeden prst nikdy nestačí, máme pre vás riešenie. Staňte sa našim HCE prémiovým partnerom a získajte  prístup k špeciálnym bonusom. Viac benefitov znamená aj viac povinností, ale zabojovať sa určite oplatí!

Náš exaktne definovaný bonus list vám umožní zbierať bonusové body, ktorých počet vás oprávňuje na konkrétny tip partnerstva – strieborný, zlatý alebo platinový. Status je fixovaný vždy na jeden rok. Platí jednoduchá matematika – vyšší status znamená viac konkrétnych výhod!  

REFERENCIE

Opýtali  sme sa našich existujúcich Home Comfort Expert partnerov, čo oni vnímajú ako zásadné prínosy členstva v HCE programe. Toto nám povedali.

bg-image

“HCE program pomáha svojim členom rásť ešte rýchlejšie. Spotrebitelia hľadajú čoraz vyššiu kvalitu produktov a služieb a my im to vďaka HCE programu dokážeme ponúknuť.“

 Miha Glavič, MBA

Generálny riaditeľ, E2E d.o.o., Slovinsko

“HCE program nám pomáha zlepšovať sa s každou predanou jednotkou. Neustále rastieme a expandujeme.”

Marek Žiačik, Marek Mihály

Spolumajitelia spoločnosti M-M KLIMA, s.r.o. 

„Zapojenie sa do HCE programu prinieslo našej spoločnosti mnoho pozitívnych zmien a nových stimulov. Monitoring a couching našich služieb sa premietol do ich skvalitnenia. Zlepšil sa dizajn, PR aj reálne fungovanie spoločnosti, čo oceňujú nielen zákazníci, ale aj naši zamestnanci. Využívame služby v oblasti marketingu, ktoré sa v malom nedajú robiť v takej kvalite, v akej nám to dokáže poskytovať Daikin.“

Peter Pirč,

Majiteľ spoločnosti Coltburg s.r.o.

Daikin Promoshop

Here you can order your favourite Daikin branded promo tools, but also customized promo tools with your own logo.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?