header_inverter_technology.jpg

Invertorová technológia Daikin

Navrhnuté na úsporu vašej energie.

invertorová technológia

Eliminovanie plytvania energiou

Klimatizačné jednotky a tepelné čerpadlá udržujú nastavenú teplotu ochladzovaním miestnosti, keď sa v nej teplota zvýši nad nastavenú teplotu a vykurovaním miestnosti, keď v nej teplota klesne pod nastavenú teplotu.

Namiesto vydávania energie spúšťaním a zastavovaním invertor radšej upravuje otáčky motora, na vyššie alebo nižšie, aby bola jeho dlhodobá prevádzka plynulá a účinnejšia. Udržiavaním stáleho tempa naša invertorová technológia znižuje spotrebu o 30% pri porovnaní s bežnými systémami zap./vyp.

Naša invertorová technológia sa podobá behu. Pri šprinte a zastavení sa vydá viac energie ako pri behu s udržiavaním stáleho tempa.

Klimatizácia bez invertora

Klimatizácia bez invertora

Jednotka spotrebuje viac energie pri prevádzke so spustením a zastavením, potom nečinnosťou a opätovným spustením a zastavením.

Klimatizácia s invertorom

Klimatizácia s invertorom

Pri udržiavaní primeraného tempa pokračuje jednotka bez plytvania energie.

invertergraphroomtemp_710x460.jpg

Nepretržitý komfort so stabilnou klímou

Invertor neustále nastavuje výkon chladenia a vykurovania tak, aby splnil nároky na teplotu v miestnosti. V kombinácii so skrátenou dobou nábehu neustále udržuje ideálnu teplotu.

invertergraph30_710x460.jpg

Znížte si spotrebu energie až o 30%

Invertor monitoruje a upravuje teplotu okolia vždy, keď je to potrebné. Namiesto vydávania energie spúšťaním a zastavovaním invertor radšej upravuje otáčky motora, aby bola jeho dlhodobá prevádzka účinnejšia.