Skip to main content

Reštaurácia Leon

Londýn, Veľká Británia

bg-image

Pri inštalácii klimatizačného systému musí väčšina klientov brať do úvahy zabezpečenie veľkého vonkajšieho priestoru pre rozmernú kondenzačnú jednotku. V zastavaných oblastiach je však hľadanie správne veľkého priestoru veľmi zložité pre majiteľov predajní alebo firiem.

Nedostatok priestoru bol problémom aj pre reštauračný reťazec Leon a preto museli nájsť ten správny klimatizačný systém per svoju novú reštauráciu na Fenchurch Street. Reštaurácia sa nachádza v londýnskej štvrti West End, preto potrebovali nájsť správny systém, ktorý ponúka komfort a energetickú účinnosť v dizajne, ktorý šetrí priestor.

„Nainštalovanie takéhoto diskrétneho a vysokoúčinného klimatizačného systému ponúka obrovské výhody pre mnohých predajcov na hlavných uliciach po celej Veľkej Británii, ale najmä v Londýne, kde je zaistenie vonkajšieho priestoru pre kondenzátor obrovskou výzvou.“

- Gary Piper, manažér HVAC Synecore

Neprestávajte hľadať, nikdy ma nenájdete

Synecore, spoľahlivý montážny partner v tomto projekte, vybral náš systém VRV série i ako najlepšiu voľbu pre novú budovu. Vonkajší systém je kompletne nainštalovaný vnútri a zvonku sú viditeľné len mriežky. Systém VRV IV série i je kompletné klimatizačné riešenie pre budovy s obmedzeným priestorom.

Pre tento projekt nainštalovala spoločnosť Synecore dve jednotky VRV IV série s výkonom 5 HP: jednu pre reštauráciu a druhú pre kuchyňu. Keďže výmenník tepla a kompresor sú samostatné, nainštalovanie systému bolo jednoduché a cenovo výhodné – predišlo sa inštalácii na streche, izolácii proti hluku a pridávaniu ďalšieho potrubia.

Oddelenie výmenníka tepla a kompresora tiež znamená, že systém je veľmi diskrétny a ľahko zapadne do existujúcej konštrukcie budovy.

VRV IV

Klimatizácia podnecujúca k revolúcii

bg-image

Výsledky tejto inštalácie systému VRV IV série i nesklamali. Kompletný balík VRV IV série i je esteticky príjemný, praktický, energeticky účinný systém s jednoduchou inštaláciou, ktorý umožnil otvoriť novú reštauráciu Leon skôr než sa čakalo. Táto inštalácia tiež dokázala, že náš systém VRV IV série i je vynikajúce riešenie pre ďalších predajcov na hlavných uliciach v Európe, ktorí potrebujú klimatizačné riešenie s dizajnom, ktorý šetrí priestor.

Zistite viac

Naše ďalšie príklady

 • ACTION

  Pre Action, ako diskontného predajcu, sú náklady hlavným faktorom pri výbere systému HVAC. Spoločnosť hľadala dodávateľa HVAC, ktorý dokáže poskytnúť aj návrh a podporu HVAC zariadení a ponúkne koordináciu v každej krajine, do ktorej sa ACTION rozšíri.
 • Alokácia recyklovaného chladiva Action

  Action zintenzívňuje svoje partnerstvo so spoločnosťou Daikin pre tento nový prelomový projekt: recyklácia chladiva z rekonštruovaných predajní a jeho opätovné využitie.
 • C&A

  Predajňa C&A chcela renovovať celý svoj systém HVAC a dosiahnuť tak celoročný komfort tým najúčinnejším a cenovo najvýhodnejším spôsobom.
 • Hotel v centre mesta

  Výmena chladičov zvýšila komfort v hoteli v centre Londýna.
 • Kancelária Coral betting

  Zistite ako kazetové jednotky s kruhovým výfukom so samočistiacimi dekoračnými panelmi zaistili kanceláriám spoločnosti Coral betting úsporu na energiách viac než 50%.
 • Hotel Courtyard Paríž

  The Courtyard conversion marks a successful collaboration between forward- looking urban regeneration and Daikin’s flexible, future-proof VRV heat recovery technology.
 • Crédit Agricole

  Banka Crédit Agricole, známa ako „zelená banka“ vďaka svojej poľnohospodárskej histórii, chcela pre jednu svoju pobočku energeticky účinné klimatizačné riešenie s nízkou mierou údržby.
 • Crystal Tower

  V budove Crystal Tower sme chceli maximalizovať energetickú účinnosť, preto sme naplánovali kombináciu výkonných vzduchom a vodou chladených VRV systémov spolu s chladičmi, aby sme poskytli klimatizačné riešenie typu všetko v jednom.
 • Cementáreň Holcim

  Cementáreň Holcim sa spolieha na najmodernejšiu technológiu, aby dosiahla svoje ambiciózne ciele v oblasti ochrany životného prostredia a energetickej účinnosti.
 • JBC

  Predajca odevov JBC neustále hľadá riešenia na optimalizáciu prevádzkových nákladov, preto vyskúšal v predajni zariadenia Daikin, aby vyhodnotil výhody, ktoré ponúka technológia variabilnej teploty chladiva (VRT).
 • K-Way

  Keď luxusný predajca odevov K-Way otvoril novú predajňu v londýnskej Covet Garden, spolupracovali sme s celonárodným D1 dodávateľom Royale na návrhu a inštalácii dokonalého energeticky účinného riešenia pre túto budovu.
 • Reštaurácia Leon

  Dodávateľ M&E, Synecore, nainštaloval prvý „neviditeľný“ systém HVAC, Daikin VRV IV série i v reštaurácii Leon v centre Londýna, aby prekonal obmedzenia tesného priestoru a dosiahol maximálnu účinnosť klimatizačného systému.
 • Naturkost Brinkman

  Špecializovaný predajca biopotravín Naturkost Brinkman využíva maloobchodné chladenie Daikin na zlepšenie energetickej účinnosti a komfortu v predajni.
 • Hotel Pomme d'Or

  Klimatizácia sa stala normou vo väčšine nových aj rekonštruovaných hoteloch. Súčasné systémy schladzujú hostí v lete a poskytujú nákladovo účinné vykurovanie počas zimy. Tepelné čerpadlá Daikin využívajú na to obnoviteľnú energiu a znižujú tak prevádzkové náklady hotelov. A je tam aj pozitívny dopad na interiérovú estetiku.
 • Hotel Santos Porta Fira

  Skupina Santos Group, spoločnosť zodpovedná za výstavbu hotela Porta Fira, vybrala Daikin ako spoľahlivého partnera na dodanie unikátneho, spoľahlivého a energeticky účinného klimatizačného systému pre budovu.
 • Hotel The Post

  Ako odborníci na klimatizačné systémy vybrali sme pre hotel The Post v Ghente náš systém VRV kvôli jeho kombinácii energeticko-účinnej technológie a schopnosti poskytovať vyšší komfort.
 • Samrya 44

  Luxusné elegantné hotelové apartmány Samrya 44, ktoré sa rozprestierajú na 44 poschodiach, vyžadujú len najvyššie stavebné a HVAC štandardy.
 • Sportisimo

  Pre tento projekt sme si na inštaláciu vybrali vonkajší systém, ktorý spája rôzne vnútorné a vetracie jednotky, ktoré sú strategicky rozmiestnené v predajni.
 • Hotel Bloomsbury

  Daikin systém s rekuperáciou tepla VRVIII bol vybraný pre jeho maximálne nízku spotrebu energie a ponuku obrovských úspor v porovnaní s podobnými systémami
 • Torre Serenissima

  Budova Torre Serenissima bola vybavená zastaraným chladiacim systémom s R-22, preto sme jej vykonali kompletnú inováciu pre vyššiu energetickú účinnosť a komfort.
 • Hotel Van der Valk

  Od vstupnej haly po izby per hostí a kuchyňu má každý priestor v hoteli Van der Valk svoje unikátne potreby klímy. Našim cieľom bolo navrhnúť integrovaný systém, ktorý by spĺňal požiadavky každého z týchto miest a znížil by celkový dopad na životné prostredie systému.
 • Kancelárska budova Velocity

  Udržateľnosti patrí v dizajne Velocity popredné miesto. Každý prvok dizajnu bol dôkladne zvážený, aby sa dosiahli hodnotenia EPC „B“ a BREEAM „Výborné“.
 • Venetian Arsenal

  Inovatívny klimatizačný systém, ktorý je napojený na prírodnú energiu Benátskej lagúny, ponúka vysoký komfort a energetickú účinnosť, zatiaľ čo zachováva historickú priemyselnú budovu v srdci Benátok.
 • Obchodné centrum VMD

  Systém VRV IV zabezpečuje celé vykurovanie a chladenie pre VMD vežu B, 25-poschodovú kancelársku budovu v Záhrebe, aby jej pomohol splniť najvyššie úrovne účinnosti a znížiť spotrebu energie.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?