Skip to main content

Kancelária Coral betting

Veľká Británia

bg-image

Gala Coral je popredná stávkovacia kancelária s približne 1800 prevádzkami po celej Veľkej Británii. Klimatizačné systémy sú v neustálej prevádzke 94 hodín týždenne, aby splnili požiadavky vykurovania a chladenia. Gala Coral mala vysoké prevádzkové náklady a potrebovala alternatívne riešenie na zlepšenie účinnosti ich systémov, aby dokázali ušetriť viac energie.

Wolverhamptonov test

Chceli sme spoločnosti Gala Coral nájsť najlepšie klimatizačné riešenie, preto sme v roku 2010 spustili skúšobnú prevádzku, aby sme ukázali silu našej kazetovej jednotky s kruhovým výfukom so samočistiacim dekoračným panelom. Pre tento projekt sme nainštalovali dve kazetové jednotky s kruhovým výfukom a výkonom 12,5 kW – jednu s funkciou samočistenia a druhú bez tejto funkcie. Následne sme jednotky pripojili k dvom rôznym meračom kWh na meranie ich celkovej spotreby energie.

Po 12 mesiacoch výsledky potvrdili, že prevádzka kazetovej jednotky s kruhovým výfukom so samočistiacim dekoračným panelom dosiahla o 49% nižšiu spotrebu energie než štandardný systém kazetovej jednotky s kruhovým výfukom. V kontrole výsledkov meračov sme pokračovali aj ďalej a zistili sme, že v období 5 rokov dosahovala kazetová jednotka s kruhovým výfukom so samočistiacim dekoračným panelom o takmer 50% vyššiu energetickú účinnosť než jednotka bez samočistiaceho dekoračného panela. V období 5 rokov ušetrila kazetová jednotka s kruhovým výfukom so samočistiacim dekoračným panelom Wolverhamptonskej pobočke 1345 libier (1510 euro) a znížila CO2 emisie systému o 2 tony.

„Výsledky Wolverhamptonského testu hovoria sami za seba. Náklady na samočistiaci filter sa nám vrátili za menej než 6 mesiacov a výsledky testu podporili naše rozhodnutie použiť kazetové jednotky s kruhovým výfukom so samočistiacim dekoračným panelom Daikin vo všetkých našich prevádzkach ako súčasť prebiehajúcej rekonštrukcie na zlepšenie nášho vybavenia.“

- Mick Hill, Projektový manažér Gala Coral

Samočistiaci filter robí rozdiel

Kazetové jednotky s kruhovým výfukom automaticky čistia filter v pravidelných intervaloch, aby sa nehromadil prach a jednotka bola účinnejšia. Vysávač jednoducho odstráni nahromadený prach.

Funkcia samočistenia je dostupná pre kazetové jednotky s kruhovým výfukom s vysokou hodnotou COP a Kompakt pre všetky systémy Sky Air, VRV a Conveni-pack.

Kazetové jednotky s kruhovým výfukom

Zistite viac

Naše ďalšie príklady

 • ACTION

  Pre Action, ako diskontného predajcu, sú náklady hlavným faktorom pri výbere systému HVAC. Spoločnosť hľadala dodávateľa HVAC, ktorý dokáže poskytnúť aj návrh a podporu HVAC zariadení a ponúkne koordináciu v každej krajine, do ktorej sa ACTION rozšíri.
 • Alokácia recyklovaného chladiva Action

  Action zintenzívňuje svoje partnerstvo so spoločnosťou Daikin pre tento nový prelomový projekt: recyklácia chladiva z rekonštruovaných predajní a jeho opätovné využitie.
 • C&A

  Predajňa C&A chcela renovovať celý svoj systém HVAC a dosiahnuť tak celoročný komfort tým najúčinnejším a cenovo najvýhodnejším spôsobom.
 • Hotel v centre mesta

  Výmena chladičov zvýšila komfort v hoteli v centre Londýna.
 • Kancelária Coral betting

  Zistite ako kazetové jednotky s kruhovým výfukom so samočistiacimi dekoračnými panelmi zaistili kanceláriám spoločnosti Coral betting úsporu na energiách viac než 50%.
 • Hotel Courtyard Paríž

  The Courtyard conversion marks a successful collaboration between forward- looking urban regeneration and Daikin’s flexible, future-proof VRV heat recovery technology.
 • Crédit Agricole

  Banka Crédit Agricole, známa ako „zelená banka“ vďaka svojej poľnohospodárskej histórii, chcela pre jednu svoju pobočku energeticky účinné klimatizačné riešenie s nízkou mierou údržby.
 • Crystal Tower

  V budove Crystal Tower sme chceli maximalizovať energetickú účinnosť, preto sme naplánovali kombináciu výkonných vzduchom a vodou chladených VRV systémov spolu s chladičmi, aby sme poskytli klimatizačné riešenie typu všetko v jednom.
 • Cementáreň Holcim

  Cementáreň Holcim sa spolieha na najmodernejšiu technológiu, aby dosiahla svoje ambiciózne ciele v oblasti ochrany životného prostredia a energetickej účinnosti.
 • JBC

  Predajca odevov JBC neustále hľadá riešenia na optimalizáciu prevádzkových nákladov, preto vyskúšal v predajni zariadenia Daikin, aby vyhodnotil výhody, ktoré ponúka technológia variabilnej teploty chladiva (VRT).
 • K-Way

  Keď luxusný predajca odevov K-Way otvoril novú predajňu v londýnskej Covet Garden, spolupracovali sme s celonárodným D1 dodávateľom Royale na návrhu a inštalácii dokonalého energeticky účinného riešenia pre túto budovu.
 • Reštaurácia Leon

  Dodávateľ M&E, Synecore, nainštaloval prvý „neviditeľný“ systém HVAC, Daikin VRV IV série i v reštaurácii Leon v centre Londýna, aby prekonal obmedzenia tesného priestoru a dosiahol maximálnu účinnosť klimatizačného systému.
 • Naturkost Brinkman

  Špecializovaný predajca biopotravín Naturkost Brinkman využíva maloobchodné chladenie Daikin na zlepšenie energetickej účinnosti a komfortu v predajni.
 • Hotel Pomme d'Or

  Klimatizácia sa stala normou vo väčšine nových aj rekonštruovaných hoteloch. Súčasné systémy schladzujú hostí v lete a poskytujú nákladovo účinné vykurovanie počas zimy. Tepelné čerpadlá Daikin využívajú na to obnoviteľnú energiu a znižujú tak prevádzkové náklady hotelov. A je tam aj pozitívny dopad na interiérovú estetiku.
 • Hotel Santos Porta Fira

  Skupina Santos Group, spoločnosť zodpovedná za výstavbu hotela Porta Fira, vybrala Daikin ako spoľahlivého partnera na dodanie unikátneho, spoľahlivého a energeticky účinného klimatizačného systému pre budovu.
 • Hotel The Post

  Ako odborníci na klimatizačné systémy vybrali sme pre hotel The Post v Ghente náš systém VRV kvôli jeho kombinácii energeticko-účinnej technológie a schopnosti poskytovať vyšší komfort.
 • Samrya 44

  Luxusné elegantné hotelové apartmány Samrya 44, ktoré sa rozprestierajú na 44 poschodiach, vyžadujú len najvyššie stavebné a HVAC štandardy.
 • Sportisimo

  Pre tento projekt sme si na inštaláciu vybrali vonkajší systém, ktorý spája rôzne vnútorné a vetracie jednotky, ktoré sú strategicky rozmiestnené v predajni.
 • Hotel Bloomsbury

  Daikin systém s rekuperáciou tepla VRVIII bol vybraný pre jeho maximálne nízku spotrebu energie a ponuku obrovských úspor v porovnaní s podobnými systémami
 • Torre Serenissima

  Budova Torre Serenissima bola vybavená zastaraným chladiacim systémom s R-22, preto sme jej vykonali kompletnú inováciu pre vyššiu energetickú účinnosť a komfort.
 • Hotel Van der Valk

  Od vstupnej haly po izby per hostí a kuchyňu má každý priestor v hoteli Van der Valk svoje unikátne potreby klímy. Našim cieľom bolo navrhnúť integrovaný systém, ktorý by spĺňal požiadavky každého z týchto miest a znížil by celkový dopad na životné prostredie systému.
 • Kancelárska budova Velocity

  Udržateľnosti patrí v dizajne Velocity popredné miesto. Každý prvok dizajnu bol dôkladne zvážený, aby sa dosiahli hodnotenia EPC „B“ a BREEAM „Výborné“.
 • Venetian Arsenal

  Inovatívny klimatizačný systém, ktorý je napojený na prírodnú energiu Benátskej lagúny, ponúka vysoký komfort a energetickú účinnosť, zatiaľ čo zachováva historickú priemyselnú budovu v srdci Benátok.
 • Obchodné centrum VMD

  Systém VRV IV zabezpečuje celé vykurovanie a chladenie pre VMD vežu B, 25-poschodovú kancelársku budovu v Záhrebe, aby jej pomohol splniť najvyššie úrovne účinnosti a znížiť spotrebu energie.

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?