Specifications Table for RXYSCQ-TV1

RXYSCQ4TMV1B RXYSCQ5TMV1B RXYSCQ6TMV1B
Hladina akustického tlaku Chladenie Men. dBA 51.0 (8) 52.0 (8) 53.0 (8)
Štandardné príslušenstvo Návod na montáž 1 1 1
  Návod na prevádzku 1 1 1
  Pripájanie potrubia 1 1 1
Rozsah výkonu HP 4 5 6
Prevádzkový rozsah Chladenie Max. °CDB 46.0 46.0 46.0
    Min. °CDB -5.0 -5.0 -5.0
  Kúrenie Min. ° CWB -20.0 -20.0 -20.0
    Max. ° CWB 15.5 15.5 15.5
ηs,c % 322.8 303.4 281.3
Maximálny počet pripojiteľných vnútorných jednotiek 64 (6) 64 (6) 64 (6)
Chladenie priestoru Podmienka B (30°C – 27/19) Pdc kW 8.9 10.3 11.4
    EERd   5.5 5.0 4.5
  Podmienka D (20°C – 27/19) Pdc kW 4.8 4.9 5.0
    EERd   18.6 19.9 21.2
  Podmienka A (35°C – 27/19) EERd   3.2 2.7 2.7
    Pdc kW 12.1 14.0 15.5
  Podmienka C (25°C – 27/19) EERd   11.4 10.5 8.9
    Pdc kW 5.7 6.6 7.3
SCOP 4.6 4.7 4.7
Kompresor Typ   Hermeticky utesnený kolísavý kompresor Hermeticky utesnený kolísavý kompresor Hermeticky utesnený kolísavý kompresor
Hmotnosť Jednotka kg 89 89 89
Chladiace médium GWP   2,087.5 2,087.5 2,087.5
  Náplň kg 3.7 3.7 3.7
  Typ   R-410A R-410A R-410A
Príkon - 50Hz Kúrenie Nom. ot. 6°CWB kW 2.82 (5) 3.44 (5) 4.18 (5)
Vnútorné spojenie indexu Min.   50.0 62.5 70.0
  Max.   130.0 162.5 182.0
Chladiaci výkon Nom., c kW 12.1 (1) 14.0 (1) 15.5 (1)
COP pri nom. výkone 6°CWB kW/kW 4.29 4.07 3.71
Odporúčaná kombinácia 3 x FXSQ25A2VEB + 1 x FXSQ32A2VEB 4 x FXSQ32A2VEB 2 x FXSQ32A2VEB + 2 x FXSQ40A2VEB
Vykurovanie (stredné klim. pásmo) TOL COPd (deklarovaná hodnota COP)   2.8 2.7 2.7
    Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) kW 8.4 9.7 10.7
    Tol (teplotný prevádzkový limit) °C -10 -10 -10
  Podmienka D (12°C) Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) kW 4.0 4.0 4.0
    COPd (deklarovaná hodnota COP)   7.9 8.1 8.2
  Podmienka B (2°C) COPd (deklarovaná hodnota COP)   4.5 4.5 4.4
    Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) kW 4.5 5.2 5.8
  Podmienka C (7°C) COPd (deklarovaná hodnota COP)   6.3 6.4 6.6
    Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) kW 3.4 3.4 3.7
  Podmienka A (-7°C) COPd (deklarovaná hodnota COP)   3.2 3.1 3.1
    Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) kW 7.4 8.5 9.5
  TBivalent Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) kW 8.4 9.7 10.7
    Tbiv (bivalentná teplota) °C -10 -10 -10
    COPd (deklarovaná hodnota COP)   2.8 2.7 2.7
Pripojenia potrubí Kvapalina OD mm 10 10 10
    Typ   Hrdlové pripojenie Hrdlové pripojenie Hrdlové pripojenie
  Celková dĺžka potrubia Systém Skutočná m 300 (9) 300 (9) 300 (9)
  Plyn OD mm 15.9 15.9 19.1
    Typ   Hrdlové pripojenie Hrdlové pripojenie Hrdlové pripojenie
SEER 8.1 7.7 7.1
Sound power level Chladenie Men. dBA 68.0 (7) 69.0 (7) 70.0 (7)
Vonkajšie rozmery Jednotka Šírka mm 940 940 940
    Hĺbka mm 460 460 460
    Výška mm 823 823 823
ηs,h % 182.3 185.1 186.0
Vykurovací výkon Nom., h kW 12.1 (5) 14.0 (5) 15.5 (5)
  Nom. ot. 6°CWB kW 12.1 (5) 14.0 (5) 15.5 (5)
Power supply Fáza   1~ 1~ 1~
  Názov   V1 V1 V1
  Frekvencia Hz 50 50 50
  Napätie V 220-240 220-240 220-240
Poznámky (1) - Chladenie: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35 °CDB; ekvivalentná dĺžka potrubia: 7,5m; výškový rozdiel: 0m (1) - Chladenie: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35 °CDB; ekvivalentná dĺžka potrubia: 7,5m; výškový rozdiel: 0m (1) - Chladenie: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35 °CDB; ekvivalentná dĺžka potrubia: 7,5m; výškový rozdiel: 0m
  (2) - Chladenie: T1: vnút. tepl. 26,7°CDB, 19,4°CWB, vonk. tepl. 35°CB, AHRI 1230:2010, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.) (2) - Chladenie: T1: vnút. tepl. 26,7°CDB, 19,4°CWB, vonk. tepl. 35°CB, AHRI 1230:2010, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.) (2) - Chladenie: T1: vnút. tepl. 26,7°CDB, 19,4°CWB, vonk. tepl. 35°CB, AHRI 1230:2010, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.)
  (3) - Chladenie: T3: vnút. tepl. 29,0°CDB, 19,0°CWB, vonk. tepl. 46°CB, ISO15042:2011, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.) (3) - Chladenie: T3: vnút. tepl. 29,0°CDB, 19,0°CWB, vonk. tepl. 46°CB, ISO15042:2011, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.) (3) - Chladenie: T3: vnút. tepl. 29,0°CDB, 19,0°CWB, vonk. tepl. 46°CB, ISO15042:2011, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.)
  (4) - Chladenie: T2: vnút. tepl. 26,6°CDB, 19,4°CWB, vonk. tepl. 48°CB, AHRI 1230:2010, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.) (4) - Chladenie: T2: vnút. tepl. 26,6°CDB, 19,4°CWB, vonk. tepl. 48°CB, AHRI 1230:2010, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.) (4) - Chladenie: T2: vnút. tepl. 26,6°CDB, 19,4°CWB, vonk. tepl. 48°CB, AHRI 1230:2010, vrátane príkonu vnút. jed. (rúrk.)
  (5) - Kúrenie: vnútorná teplota 20°CDB; vonkajšej teplote 7°CDB, 6°CWB; príslušnej dĺžky potrubia chladiva: 7,5 m; výškový rozdiel: 0m (5) - Kúrenie: vnútorná teplota 20°CDB; vonkajšej teplote 7°CDB, 6°CWB; príslušnej dĺžky potrubia chladiva: 7,5 m; výškový rozdiel: 0m (5) - Kúrenie: vnútorná teplota 20°CDB; vonkajšej teplote 7°CDB, 6°CWB; príslušnej dĺžky potrubia chladiva: 7,5 m; výškový rozdiel: 0m
  (6) - Skutočný počet jednotiek závisí od typu vnút. jedn. (VRV, DX, RA, DX a pod.) a obmedz. indexu pripoj. systému; 50% ≤ CR ≤ 130%). (6) - Skutočný počet jednotiek závisí od typu vnút. jedn. (VRV, DX, RA, DX a pod.) a obmedz. indexu pripoj. systému; 50% ≤ CR ≤ 130%). (6) - Skutočný počet jednotiek závisí od typu vnút. jedn. (VRV, DX, RA, DX a pod.) a obmedz. indexu pripoj. systému; 50% ≤ CR ≤ 130%).
  (7) - Hladina akustického výkonu predstavuje absolútnu hodnotu, ktorú vytvára zdroj hluku. (7) - Hladina akustického výkonu predstavuje absolútnu hodnotu, ktorú vytvára zdroj hluku. (7) - Hladina akustického výkonu predstavuje absolútnu hodnotu, ktorú vytvára zdroj hluku.
  (8) - Hladina akustického tlaku predstavuje relatívnu hodnotu závislú od vzdialenosti a akustiky. Podrobnosti si prosím pozrite vo výkresoch hladiny hluku. (8) - Hladina akustického tlaku predstavuje relatívnu hodnotu závislú od vzdialenosti a akustiky. Podrobnosti si prosím pozrite vo výkresoch hladiny hluku. (8) - Hladina akustického tlaku predstavuje relatívnu hodnotu závislú od vzdialenosti a akustiky. Podrobnosti si prosím pozrite vo výkresoch hladiny hluku.
  (9) - Pozrite si časť Výber trubiek pre chladivo alebo inštalačnú príručku (9) - Pozrite si časť Výber trubiek pre chladivo alebo inštalačnú príručku (9) - Pozrite si časť Výber trubiek pre chladivo alebo inštalačnú príručku
  (10) - RLA vychádza z nasledovných podmienok: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35°CDB (10) - RLA vychádza z nasledovných podmienok: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35°CDB (10) - RLA vychádza z nasledovných podmienok: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35°CDB
  (11) - MSC predstavuje maximálny prúd počas spúšťania kompresora. Táto jednotka používa iba invertor kompresory. Nábehový prúd je vždy ≤ max. prevádzkový prúd. (11) - MSC predstavuje maximálny prúd počas spúšťania kompresora. Táto jednotka používa iba invertor kompresory. Nábehový prúd je vždy ≤ max. prevádzkový prúd. (11) - MSC predstavuje maximálny prúd počas spúšťania kompresora. Táto jednotka používa iba invertor kompresory. Nábehový prúd je vždy ≤ max. prevádzkový prúd.
  (12) - V súlade s normou EN/IEC 61000-3-12 môže byť potrebná konzultácia s operátorom rozvodnej siete, aby sa zaistilo, že bude zariadenie pripojené iba k zdroju s hodnotou Ssc ≥ minimálna hodnota Ssc (12) - V súlade s normou EN/IEC 61000-3-12 môže byť potrebná konzultácia s operátorom rozvodnej siete, aby sa zaistilo, že bude zariadenie pripojené iba k zdroju s hodnotou Ssc ≥ minimálna hodnota Ssc (12) - V súlade s normou EN/IEC 61000-3-12 môže byť potrebná konzultácia s operátorom rozvodnej siete, aby sa zaistilo, že bude zariadenie pripojené iba k zdroju s hodnotou Ssc ≥ minimálna hodnota Ssc
  (13) - MCA sa musí použiť na výber správneho rozmeru vodiča. MCA môže byť považovaný za maximálny prevádzkový prúd. (13) - MCA sa musí použiť na výber správneho rozmeru vodiča. MCA môže byť považovaný za maximálny prevádzkový prúd. (13) - MCA sa musí použiť na výber správneho rozmeru vodiča. MCA môže byť považovaný za maximálny prevádzkový prúd.
  (14) - MFA sa používa na výber ističa a prerušovača obvodu uzemňovacieho pripojenia (prerušovač uzemnenia). (14) - MFA sa používa na výber ističa a prerušovača obvodu uzemňovacieho pripojenia (prerušovač uzemnenia). (14) - MFA sa používa na výber ističa a prerušovača obvodu uzemňovacieho pripojenia (prerušovač uzemnenia).
  (15) - TOCA predstavuje celkovú hodnotu pre každé nastavené OC. (15) - TOCA predstavuje celkovú hodnotu pre každé nastavené OC. (15) - TOCA predstavuje celkovú hodnotu pre každé nastavené OC.
  (16) - FLA predstavuje nominálny prevádzkový prúd ventilátora (16) - FLA predstavuje nominálny prevádzkový prúd ventilátora (16) - FLA predstavuje nominálny prevádzkový prúd ventilátora
  (17) - Maximálne prípustné kolísanie rozsahu napätia medzi fázami je 2%. (17) - Maximálne prípustné kolísanie rozsahu napätia medzi fázami je 2%. (17) - Maximálne prípustné kolísanie rozsahu napätia medzi fázami je 2%.
  (18) - Rozsah napätia: jednotky sú vhodné na použitie v elektrických systémoch, kde napätie privádzané na svorky jednotky nie je ani nižšie ani vyššie ako uvedené medzné hodnoty. (18) - Rozsah napätia: jednotky sú vhodné na použitie v elektrických systémoch, kde napätie privádzané na svorky jednotky nie je ani nižšie ani vyššie ako uvedené medzné hodnoty. (18) - Rozsah napätia: jednotky sú vhodné na použitie v elektrických systémoch, kde napätie privádzané na svorky jednotky nie je ani nižšie ani vyššie ako uvedené medzné hodnoty.
  (19) - Automatická hodnota ESEER zodpovedá normálnej prevádzke tepelného čerpadla VRV IV-S s pokročilou funkciou úspory energie (prevádzka s riadením variabilnej teploty chladiva). (19) - Automatická hodnota ESEER zodpovedá normálnej prevádzke tepelného čerpadla VRV IV-S s pokročilou funkciou úspory energie (prevádzka s riadením variabilnej teploty chladiva). (19) - Automatická hodnota ESEER zodpovedá normálnej prevádzke tepelného čerpadla VRV IV-S s pokročilou funkciou úspory energie (prevádzka s riadením variabilnej teploty chladiva).
  (20) - Štandardná hodnota ESEER zodpovedá normálnej prevádzke tepelného čerpadla VRV IV-S bez pokročilej funkcie úspory energie. (20) - Štandardná hodnota ESEER zodpovedá normálnej prevádzke tepelného čerpadla VRV IV-S bez pokročilej funkcie úspory energie. (20) - Štandardná hodnota ESEER zodpovedá normálnej prevádzke tepelného čerpadla VRV IV-S bez pokročilej funkcie úspory energie.
  (21) - Hodnoty hluku sa merajú v čiastočne bezodrazovej miestnosti. (21) - Hodnoty hluku sa merajú v čiastočne bezodrazovej miestnosti. (21) - Hodnoty hluku sa merajú v čiastočne bezodrazovej miestnosti.
  (22) - EN/IEC 61000-3-12: Európska/medzinárodná technická norma určujúca limity pre harmonické prúdy generované zariadeniami pripojenými k verejným systémoch s nízkym napätím s príkonom > 16 A a ≤ 75 A na fázu (22) - EN/IEC 61000-3-12: Európska/medzinárodná technická norma určujúca limity pre harmonické prúdy generované zariadeniami pripojenými k verejným systémoch s nízkym napätím s príkonom > 16 A a ≤ 75 A na fázu (22) - EN/IEC 61000-3-12: Európska/medzinárodná technická norma určujúca limity pre harmonické prúdy generované zariadeniami pripojenými k verejným systémoch s nízkym napätím s príkonom > 16 A a ≤ 75 A na fázu
  (23) - Ssc: skratový výkon (23) - Ssc: skratový výkon (23) - Ssc: skratový výkon
  (24) - Podrobnosti o štandardnom príslušenstve nájdete v návode na montáž/prevádzku. (24) - Podrobnosti o štandardnom príslušenstve nájdete v návode na montáž/prevádzku. (24) - Podrobnosti o štandardnom príslušenstve nájdete v návode na montáž/prevádzku.