| RXYN10B7Y1B | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Odporúčaná kombinácia | 4 x FXSN63B2VEB | ||||
| Odporúčaná kombinácia 2 | 4 x FXFN63B2VEB | ||||
| Chladiaci výkon | Nom., c | kW | 28.0 (1) | ||
| Vykurovací výkon | Nom., h | kW | 28.0 (2) | ||
| Nom. ot. | 6°CWB | kW | 28.00 (2) | ||
| COP pri nom. výkone | 6°CWB | KW/KW | 294.00 (2) | ||
| SEER | 4.80 | ||||
| SEER – odporúčaná kombinácia 2 | 4.80 | ||||
| SCOP | 3.50 | ||||
| SCOP – odporúčaná kombinácia 2 | 3.50 | ||||
| Chladenie | Podmienka A (35°C – 27/19) | EERd | 1.88 | ||
| Pdc | kW | 28.0 | |||
| Podmienka B (30°C – 27/19) | EERd | 2.88 | |||
| Pdc | kW | 20.6 | |||
| Podmienka C (25°C – 27/19) | EERd | 6.40 | |||
| Pdc | kW | 13.3 | |||
| Podmienka D (20°C – 27/19) | EERd | 12.3 | |||
| Pdc | kW | 8.28 | |||
| Chladenie priestoru – odporúčaná kombinácia 2 | Podmienka A (35°C - 27/19) | EERd | 1.88 | ||
| Pdc | kW | 28.0 | |||
| Podmienka B (30°C - 27/19) | EERd | 2.88 | |||
| Pdc | kW | 20.6 | |||
| Podmienka C (25°C - 27/19) | EERd | 6.40 | |||
| Pdc | kW | 13.3 | |||
| Podmienka D (20°C - 27/19) | EERd | 12.3 | |||
| Pdc | kW | 8.28 | |||
| Vykurovanie (stredné klim. pásmo) | TBivalent | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 1.53 | ||
| Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) | kW | 16.0 | |||
| Tbiv (bivalentná teplota) | °C | -10.0 | |||
| E podmienka (-10°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 1.53 | |||
| Pdh (deklarovaný uzáver vykurovania) | kW | 16.0 | |||
| TOL | Tol (teplotný prevádzkový limit) | °C | -10 | ||
| Podmienka A (-7°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 2.14 | |||
| Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) | kW | 14.2 | |||
| Podmienka B (2°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 3.34 | |||
| Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) | kW | 8.62 | |||
| Podmienka C (7°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 5.00 | |||
| Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) | kW | 5.54 | |||
| Podmienka D (12°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 6.52 | |||
| Pdh (deklarovaný vykurovací výkon) | kW | 7.04 | |||
| Vykurovanie priestoru (priemerné podnebie) – odporúčaná kombinácia 2 | TBivalent | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 1.53 | ||
| Pdh (dekl. uzáver vykurovania) | kW | 16.0 | |||
| Tbiv (bivalentná teplota) | °C | -10.0 | |||
| TOL | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 1.53 | |||
| Pdh (dekl. uzáver vykurovania) | kW | 16.0 | |||
| Tol (teplotný prevádzkový limit) | °C | -10 | |||
| Podmienka A (-7°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 2.14 | |||
| Pdh (dekl. uzáver vykurovania) | kW | 14.2 | |||
| Podmienka B (2°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 3.34 | |||
| Pdh (dekl. uzáver vykurovania) | kW | 8.62 | |||
| Podmienka C (7°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 5.00 | |||
| Pdh (dekl. uzáver vykurovania) | kW | 5.54 | |||
| Podmienka D (12°C) | COPd (deklarovaná hodnota COP) | 6.52 | |||
| Pdh (dekl. uzáver vykurovania) | kW | 7.04 | |||
| Rozsah výkonu | HP | 10 | |||
| Maximálny počet pripojiteľných vnútorných jednotiek | 8 (3) | ||||
| Vnútorné spojenie indexu | Min. | 125 | |||
| Max. | 325 | ||||
| Vonkajšie rozmery | Jednotka | Výška | mm | 1,680 | |
| Šírka | mm | 1930 | |||
| Hĺbka | mm | 765 | |||
| Hmotnosť | Jednotka | kg | 564 | ||
| Kompresor | Typ | Hermeticky utesnený kolísavý kompresor | |||
| Prevádz. rozsah | Chladenie | Min. | °CDB | -5 | |
| Max. | °CDB | 43 | |||
| Prevádzkový rozsah | Kúrenie | Min. | ° CWB | -20 | |
| Max. | ° CWB | 16 | |||
| Úroveň akustického výkonu | Chladenie | Men. | dBA | 835.0 (4) | |
| Hladina akustického tlaku | Chladenie | Men. | dBA | 608.0 (5) | |
| Chladivo | Typ | R744 (CO2) | |||
| GWP | 1.0 | ||||
| Náplň | tCO2Eq | 0.00 | |||
| Náplň | kg | 0.00 | |||
| Pripojenia potrubia | Kvapalina | Typ | Mosadzné pripojenie | ||
| OD | mm | 9.52 | |||
| Plyn | Typ | Mosadzné pripojenie | |||
| OD | mm | 15.9 | |||
| Pripojenia potrubí | Celková dĺžka potrubia | Systém | Skutočná | m | 300 (6) |
| Štandardné príslušenstvo | Installation manual | 1 | |||
| Auxiliary piping set | 1 | ||||
| General safety precautions | 1 | ||||
| Operation manual | 1 | ||||
| Poistný ventil | 2 | ||||
| Changeover valve | 1 | ||||
| Declaration of conformity | 1 | ||||
| Napájanie | Názov | Y1 | |||
| Fáza | 3N~ | ||||
| Zdroj napájania | Frekvencia | Hz | 50 | ||
| Napätie | V | 380-415 | |||
| Poznámky | (1) - Chladenie: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35 °CDB; ekvivalentná dĺžka potrubia: 7,5m; výškový rozdiel: 0m | ||||
| (2) - Kúrenie: vnútorná teplota 20°CDB; vonkajšej teplote 7°CDB, 6°CWB; príslušnej dĺžky potrubia chladiva: 7,5 m; výškový rozdiel: 0m | |||||
| (3) - Skutočný počet jednotiek závisí od indexu pripojenia a obmedzení systému. | |||||
| (4) - Hladina akustického výkonu predstavuje absolútnu hodnotu, ktorú vytvára zdroj hluku. | |||||
| (5) - Hladina akustického tlaku predstavuje relatívnu hodnotu závislú od vzdialenosti aakustiky. Podrobnosti si prosím pozrite vo výkresoch hladiny hluku. | |||||
| (6) - Pozrite si časť Výber trubiek pre chladivo alebo inštalačnú príručku | |||||
| (7) - RLA vychádza znasledovných podmienok: vnútorná teplota 27°CDB, 19°CWB; vonkajšej teplote 35°CDB | |||||
| (8) - MSC predstavuje maximálny prúd počas spúšťania kompresora. Táto jednotka používa iba invertor kompresory. Nábehový prúd je vždy ≤ max. prevádzkový prúd. | |||||
| (9) - Vsúlade snormou EN/IEC 61000-3-12 môže byť potrebná konzultácia soperátorom rozvodnej siete, aby sa zaistilo, že bude zariadenie pripojené iba kzdroju shodnotou Ssc ≥ minimálna hodnota Ssc | |||||
| (10) - MCA sa musí použiť na výber správneho rozmeru vodiča. MCA môže byť považovaný za maximálny prevádzkový prúd. | |||||
| (11) - MFA sa používa na výber ističa aprerušovača obvodu uzemňovacieho pripojenia (prerušovač uzemnenia). | |||||
| (12) - Maximálne prípustné kolísanie rozsahu napätia medzi fázami je 2%. | |||||
| (13) - Rozsah napätia: jednotky sú vhodné na použitie velektrických systémoch, kde napätie privádzané na svorky jednotky nie je ani nižšie ani vyššie ako uvedené medzné hodnoty. | |||||
| (14) - Hodnoty hluku sa merajú včiastočne bezodrazovej miestnosti. | |||||
| (15) - EN/IEC 61000-3-12: Európska/medzinárodná technická norma určujúca limity pre harmonické prúdy generované zariadeniami pripojenými k verejným systémoch snízkym napätím spríkonom > 16 A a≤ 75 Ana fázu | |||||
| (16) - Ssc: skratový výkon | |||||
| (17) - Podrobnosti o štandardnom príslušenstve nájdete v návode na montáž/prevádzku. | |||||