Daikin career - There's more in a Daikin day

Daikin ponúka vždy viac

Viac inovácií, viac rozvoja, viac zodpovednosti, viac rôznorodosti, viac rešpektu a viac zábavy.
My v Daikine totiž veríme, že každý deň treba prežiť naplno.

Inovácie, ktoré inšpirujú

Ste ten, kto vždy hľadá riešenie, nie výhovorky? Potom ste na správnej adrese. Ako globálny líder v energetickej efektívnosti využívame progresívny prístup k vývoju produktov, vďaka čomu sa naše integrované riešenia môžu pochváliť bezprecedentnou úrovňou kvality a flexibility.

Osobný rozvoj

Za každým výnimočným produktom alebo službou vidíme talentovaných jednotlivcov. Preto investujeme množstvo energie a prostriedkov do osobného rozvoja našich zamestnanov ponúkame im príležitosti na kariérny rast. 

Daikin komunita

Veríme, že najvyššou motiváciou je práca, ktorá baví. Ideálne v tíme, ktorý sa vie zabávať!
Skvelé interpersonálne vzťahy nám pomáhajú pracovať efektívne a inovatívne. Týmová práca u nás nie je len prázdny buzzword!

 

Medzinárodný trainee program

Ste čerstvý absolvent s ambíciami, ktoré nekončia štátnou hranicou? Daikin Europe's International Traineeship ponúka vybraným účastníkom príležitosť získať medzinárodné skúsenosti spolu s rozsiahlym tréningom. Ak chcete naštartovať svoju kariéru v silnej medzinárodnej spoločnosti, neexistuje lepší spôsob!

internationaltraineeship-careers.jpg

Talenty

careers_veerle.jpg

Veerle

‘V centre technologických služieb je našou úlohou riešiť problémy a zodpovedať akúkoľvek otázku našich zákazníkov doma aj v zahraničí. Riadime sa troma zásadami: rýchlosť, spoľahlivosť a ústretovosť. Všetku svoju energiu venujeme tomu, aby sme tieto zásady dokázali každý deň plnohodnotne napĺňať. Je pre nás nesmierne dôležité byť pre zákazníkov spoľahlivou oporou.'

careers_bert.jpg

Bert

‘Udržať otvorenú komunikáciu je pre medzinárodnú korporáciu naozaj kľúčové. Ako člen globálneho digitálneho marketingového týmu v Daikine často cestujem do pobočiek v zahraničí. Vždy ma dokáže potešiť silná prítomnosť Daikin korporátnej kultúry nech som kdekoľvek - naši ľudia patria k najlepším v odbore a majú neuveriteľného týmového ducha!’

careers_bas.jpg

Bas

‘Daikin je progresívna spoločnosť nielen z technologického hľadiska, ale aj v oblasti ľudských zdrojov. Moja cesta začala v Daikine začala stážou, po dvoch rokoch som získal plnohodnotný kontrakt ako vedúci výroby. Šanca neustále na sebe pracovať a rozvíjať sa bola presne to, čo som vo svojej kariére chcel dosiahnuť.’

careers_jonas.jpg

Jonas

‘Účasť na medzinárodnej stáži v Daikine mi dala ten najlepší štart mojej kariéry. Mal som možnosť spolupracovať s mnohými oddeleniami, vrátane centrály v Ostende v Belgicku a mnohými pobočkami v zahraničí. Následne som získal pozíciu Consulting Sales Inžinier pre Európu a Afriku, kde môžem dokonale zúročiť všetky skúsenosti, ktoré som na stáži získal a čeliť každý deň novým a inšpiratívnym výzvam.’

careers_lynn.jpg

Lynn

‘V roku 2011 som zhačínala v logistickom centre, ale čoskoro ma začala viac a viac lákať technická a projektová stránka práce. Keďže Daikin významne podporuje internú rotáciu, rozhodla som sa prejsť do IT oddelenia. Ukázalo sa, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí mojej kariéry.'

Vaše silné stránky

Hľadáme individuality, ktoré môžeme ďalej rozvíjať a spoločne tak prispievať nášmu neustálemu napredovaniu.

Vaše silné stránky

  • Vášnivá osobnosť hľadajúca riešenie
  • Hľadáte príležitosti na osobný rozvoj
  • Rešpektujete seba a druhých
  • Presadzujete filozofiu udržateľného rozvoja 
icons-careers.jpg

Naša sila

  • Sme medzinárodní. S centrálou pre región strednej Európy vo Viedni a celoeurópskou v Ostende, budete mať množstvo príležitosti rozšíriť si svoje interkulturálne kompetencie.
  • Sme pragmatickí. Povzbudzujeme podnikateľského ducha v našich zamestnancoch a inšpirujeme ich i osobnému rozvoju. 
  • Rešpektujeme individualitu. Ponúkame množstvo príležitosti na váš osobný rozvoj. Tréningový program, on-the-job coaching, rotácia medzi pozíciami - ak máte veľké ambície, my vám umožníme ich naplniť. 
  • Sme líder. Ako globálna jednotka v segmente ponúkame stabilitu a široké pole pôsobnosti pre uplatnenie vášho špecifického talentu.

Pridajte sa k nám

Neustále vyhľadávame nové talenty! Prezrite si aktuálne otvorené pozície a ak ste sa našli, neváhajte a kontaktujte nás.

Hľadáte príležitosť na kariérny rast? 

Ste absolvent s medzinárodnými ambíciami?

Ste študent, ktorý hľadá zaujímavú pracovnú skúsenosť?

Ste ideálny kandidát do nášho Daikin tímu, hoci práve neponúkame pozíciu, zodpovedajúcu vašim kompetenciám?

Nenechajte sa odradiť. Pošlite nám váš životopis v anglickom jazyku, inovatívnych ľudí hľadáme takmer neustále!