Daikin kariéra

Daikin ponúka vždy viac

Viac inovácií, viac rozvoja, viac zodpovednosti, viac rôznorodosti, viac rešpektu a viac zábavy.
My v Daikine totiž veríme, že každý deň treba prežiť naplno.

Prečo pracovať pre Daikin?

Existuje veľa dôvodov, prečo pracovať pre Daikin. Čo hovoríte na tieto?

Medzinárodný líder na trhu: Daikin je celosvetová spoločnosť, čo sa odzrkadľuje na našich projektoch. Vedeli ste, že pôsobíme v mnohých krajinách? Vďaka tomu môžete plynule rozširovať svoje obzory spoločnou prácou - často aj za hranicami.

Podnikanie: Práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja aktivity, aby sa stala lídrom v trvalo udržateľných klimatických riešeniach pre priemyselné, komerčné a rezidenčné využitie, povzbudzuje podnikateľského ducha.

Osobnostný rozvoj: Daikin je neustále sa rozvíjajúca spoločnosť. Vďaka rôznorodosti vo vašej práci rozširujete v plnej miere svoje osobné i profesionálne kvality.

Rešpekt: V spoločnosti Daikin sa všetci správajú priateľsky - ako kolegovia, tak aj manažéri. Úsilie a talent tu získavajú zaslúžený rešpekt a uznanie.

Podpora: Ako nový zamestnanec sa môžete spoľahnúť na potrebnú odbornú prípravu a intenzívnu podporu, napríklad počas predajnej akadémie Daikin Sales, kde vám skúsení kolegovia a externí odborníci poskytnú školenie a výcvik.

 

Daikin komunita

Zoznámenie sa so spoločnosťou Daikin je v skutočnosti zoznámenie sa s ľuďmi. Za všetko, čo spoločnosť dosahuje, ďakujeme práve našim výnimočným zamestnancom.  

Perspektíva: Svet sa vyvíja čoraz rýchlejšie. To je dôvod, prečo myslí Daikin z dlhodobého hľadiska najmä na ľudí. Ak pracujeme na vlastnom rozvoji, investujeme zároveň do budúcnosti spoločnosti. 
Nových kolegov vítame nielen na ich pracovné miesta, ale aj do rodiny Daikin. A keďže máme pocit, že naša spoločnosť je náš domov, dávame tu zo seba to najlepšie. To nie je klišé, ale podstata nášho prístupu.

Kultúra: Súvisí s aktuálnym trendom v oblasti kontroly klímy. Výzva je však väčšia. Vzhľadom na náš medzinárodný rozmer musíme neustále udržiavať rôzne kultúry v harmónii. Toto hľadanie rovnováhy je dobrou správou aj pre vás. Neustály dialóg nás totiž naučil rešpektovať jedinečnosť a špecifický talent každého z nás.

Zábava: Zábava je pri práci dôležitá. Družnosť a tímová práca vytvárajú silné spojenia medzi kolegami. Pridajte sa!

 

Unikátna  kultúra spoločnosti

Vždy sa pozeráme ďalej, ako len na blízku budúcnosť. Navyše, nepremýšľame iba o našej spoločnosti, ale najmä o ľuďoch, ktorí v nej pracujú. Koniec koncov – za všetko, čo Daikin dosahuje, vďačíme našim ľuďom. Rovnako sa snažíme o udržateľnosť v širšom kontexte, konkrétne v spoločnosti a prostredí, v ktorom pôsobíme.

Daikin sa na budúcnosť pripravuje predovšetkým prostredníctvom udržateľných inovácií. Aby naša spoločnosť naďalej rástla, musí predvídať meniace sa potreby zákazníka. Spoločnosť Daikin nekopíruje; inovuje. Naším cieľom je neustále ponúknuť zákazníkom lepšie klimatické riešenia.

Niet divu, že talent je v takomto prostredí podporovaný. S nami sa budete neustále zdokonaľovať, a to prostredníctvom školení, rôznych povinností, ktoré vám zveríme či kontaktu s kolegami. Daikin verí filozofii Kaizen (po japonsky zlepšenie). To stimuluje každého zamestnanca k podnikavosti a neustálemu zlepšovaniu, čo sa prejavuje na viditeľnej iniciatíve. Názor každého je dôležitý a váš prínos je preto nevyhnutný.

 

Skvelé miesto na prácu

Inštitút „Great Place to work“ opäť vybral najlepších zamestnávateľov Rakúska! Spoločnosť Daikin Airconditioning Central Europe sa súťaže zúčastnila už štvrtýkrát – a bola opäť úspešná!

 

DAIKIN SALES ACADEMY

Zapojte sa do nášho pestrého 24-mesačného Trainee  programu v predajnej akadémii Daikin Sales Academy, ktorý vám umožní veľmi rýchly vstup do našej spoločnosti a podnikania. Tím interných a externých odborníkov vám pomôže rozvíjať zručnosti technického a administratívneho charakteru, ako aj interpersonálne schopnosti.

Obsah programu:

 • pracovný tréning v rôznych funkciách našich vnútropodnikových aj terénnych predajných tímov
 • 24-mesačný študijný program poskytujúci odborné a osobné kompetencie (produktové školenie, školenie v prezentačných a predajných technikách atď.)
 • intenzívne individuálne poradenstvo osobného mentora
 • po dokončení školenia vám spoločnosť Daikin ako medzinárodná spoločnosť orientovaná na rast môže ponúknuť rôzne možnosti profesionálneho rozvoja v oblasti predaja

 

Máte záujem u nás pracovať?

V prípade, že máte záujem o medzinárodnú pracovnú pozíciu, svoje žiadosti v anglickom jazyku (CV + motivačný list) môžete posielať na adresu:

Daikin Airconditioning Central Europe HandelsgmbH
Campus 21, Europaring F12/402
2345 Brunn am Gebirge, Austria
mailto: jobs@daikin-ce.com

Ak sa chcete stať členom rodiny Daikin Slovensko, napíšte nám na:

Daikin Airconditioning Central Europe - Slovakia s. r.o.

Galvaniho 15/C  | 821 04 Bratislava | Slovakia

mailto: office@daikin.sk

 

DAIKIN SALES ACADEMY

Talenty

ATU2_2.png

Alina, Rumunsko

„Pre mňa je Daikin hlavne o ľuďoch. Tak to je od začiatku, od roku 2016, kedy som začala pre spoločnosť pracovať. Láska na  prvý pohľad, ktorá sa vyvinula na krásny a trvalý vzťah 😊. Som veľmi šťastná, že môžem byť súčasťou tohto tímu a prispievať tým, čo robím najradšej, a to je marketing! V dobe telefónov a sociálnych médií sa takmer všetko stáva médiom. Spôsob, akým pracujeme s našimi zákazníkmi, sa neustále vyvíja. Skvelý obchodník je stále ostražitý, zvedavý a blízko zákazníckej realite. Toto je jediný spôsob, ako môžeme zachytiť nenaplnené potreby, objavujúce sa očakávania, nájsť nové myšlienky a perspektívy. V marketingu je vždy niečo nové, čo je potrebné sa naučiť. To je pre mňa kľúčová ingrediencia skvelej kariéry!“

MDU1.JPG

Martin, Slovensko

„Moja práca v spoločnosti Daikin je kombináciou technických a obchodných aspektov, čo je veľmi zaujímavé a pre mňa predstavuje výzvu.
Daikin  je medzinárodná spoločnosť, ktorá mi umožňuje udržiavať kontakty s kolegami po celej Európe, stará sa o môj osobný rast a poskytuje mi mnohé užitočné školenia potrebné pre prácu.“

RRA_standing.jpeg

Roman, Chorvátsko

„V spoločnosti Daikin som začal pracovať pred troma rokmi na  pozícii Technical Sales Support. Našťastie som bol okamžite súčasťou Daikin Sales Academy. V priebehu dvojročného interného predajného programu som získal veľa vedomostí a zručností pre moju súčasnú pozíciu Consulting Sales Engineer.
Podľa mojich skúseností je Daikin spoločnosť orientovaná na ľudí so silným a angažovaným manažmentom, ktorý povzbudzuje zamestnancov, aby sa starali o svoj kariérny rast. Každý deň prináša nové príležitosti na zdokonaľovanie sa. Daikin je spoločnosť, v ktorej je každý názor dôležitý a môže znamenať rozdiel. Daikin nie je len spoločnosť, Daikin je spôsob života. Pridaj sa k nám!“

Vaše silné stránky

Hľadáme individuality, ktoré môžeme ďalej rozvíjať a spoločne tak prispievať nášmu neustálemu napredovaniu.

Vaše silné stránky

 • Vášnivá osobnosť hľadajúca riešenie
 • Hľadáte príležitosti na osobný rozvoj
 • Rešpektujete seba a druhých
 • Presadzujete filozofiu udržateľného rozvoja 
Vaše silné stránky

Naša sila

 • Sme medzinárodní. S centrálou pre región strednej Európy vo Viedni a celoeurópskou v Ostende, budete mať množstvo príležitosti rozšíriť si svoje interkulturálne kompetencie.
 • Sme pragmatickí. Povzbudzujeme podnikateľského ducha v našich zamestnancoch a inšpirujeme ich i osobnému rozvoju. 
 • Rešpektujeme individualitu. Ponúkame množstvo príležitosti na váš osobný rozvoj. Tréningový program, on-the-job coaching, rotácia medzi pozíciami - ak máte veľké ambície, my vám umožníme ich naplniť. 
 • Sme líder. Ako globálna jednotka v segmente ponúkame stabilitu a široké pole pôsobnosti pre uplatnenie vášho špecifického talentu.

Pridajte sa k nám

Neustále vyhľadávame nové talenty! Prezrite si aktuálne otvorené pozície a ak ste sa našli, neváhajte a kontaktujte nás.

Hľadáte príležitosť na kariérny rast? 

Ste absolvent s medzinárodnými ambíciami?

Ste študent, ktorý hľadá zaujímavú pracovnú skúsenosť?

Ste ideálny kandidát do nášho Daikin tímu, hoci práve neponúkame pozíciu, zodpovedajúcu vašim kompetenciám?

Nenechajte sa odradiť. Pošlite nám váš životopis v anglickom jazyku, inovatívnych ľudí hľadáme takmer neustále!