Daikin kariéra

Pracuj v Daikine – je to cool!

U nás nájdeš protiklady, ktoré sa priťahujú: globálny tím pre inovatívne kúrenie, vetranie a klimatizačné systémy, ale s priateľskými vzťahmi, kde sa všetci oslovujeme vlastnými menami. Stabilný zamestnávateľ, pri ktorom môžeš dynamicky rásť. S kultúrnou rôznorodosťou namiesto jednoduchosti. Kde nielen môžeš mať dobré nápady, ale ich aj využiješ.

Stabilná dynamickosť  - to je aké cool!

Ako vedúca značka v inovatívnom vykurovaní, vetraní a klimatizovaní vieme smerovať k úspešnému rastu – a ty môžeš rásť s nami v odborných skúsenostiach i osobnostných zručnostiach. Prispej aj ty dobrou prácou a lepšími nápadmi: obe sa u nás vysoko cenia, pretože vďaka novým podnetom chceme lokálne prispôsobovať dynamické zmeny v globálnom tíme. Vieme ti prisľúbiť dobre pracovné prostredie, adekvátne finančné ohodnotenie a možnosti rastu.

Naša korporačná kultúra je založená na neformálnosti; všetci si tykáme.  Toto len znásobuje potešenie, ktoré nám prináša naša práca ako aj spoločné  a slávne úspechy. Vďaka tomu, že každý pochádzame z iných kultúrnych zázemí profitujeme z množstva pohľadov na vždy nové témy.  Skrátka, i keď sme veľká spoločnosť, udržujeme osobné vzťahy- s nami si hlavne osobnosť. Sme bezpeční a flexibilní a ponúkame množstvo benefitov.

daikin_carrers_sk.jpg

Prečo pracovať pre DAIKIN

Je veľa dobrých dôvodov, prečo pracovať práve pre Daikin. Čo si myslíš o tomto?

Medzinárodný líder na trhu: Daikin je globálna spoločnosť a je to vidieť, keď sa pozrieš naše projekty. Vedel si, že mámme zastúpenie v mnohých krajinách? A že prácou s nami si môžeš rozšíriť obzor, často aj za hranice?

Podnikanie: Práca pre spoločnosť, ktorá chce byť lídrom v udržateľných riešeniach klimatizácií pre priemysel, obchodnú a rezidenčnú sféru, takisto ponúka množstvo podnetov pre osobnú podnikavosť.

Osobný vývoj: Daikin je spoločnosťou, ktorá sa stále vyvíja. Vďaka premenlivosti tvojej práce sa tvoje osobné a pracovné kvality vyvinú naplno.

Uznanie: V Daikine vychádzajú všetci spolu priateľsky, kolegovia aj manažéri. Všetko úsilie, námaha a talent sa dočkajú uznania a chvály, akú si zaslúžia.

Podpora: Ako nový zamestnanec môžeš rátať s nevyhnutným tréningom a intenzívnou podporou, napr. V Daikin Sales Academy, kde sa naši skúsení kolegovia a experti postarajú o tvoj tréning a výučbu.

Daikin komunita

Zoznámenie sa so spoločnosťou Daikin je v skutočnosti zoznámenie sa s ľuďmi. Za všetko, čo spoločnosť dosahuje, ďakujeme práve našim výnimočným zamestnancom.  

Perspektíva: Svet sa vyvíja čoraz rýchlejšie. To je dôvod, prečo myslí Daikin z dlhodobého hľadiska najmä na ľudí. Ak pracujeme na vlastnom rozvoji, investujeme zároveň do budúcnosti spoločnosti. 
Nových kolegov vítame nielen na ich pracovné miesta, ale aj do rodiny Daikin. A keďže máme pocit, že naša spoločnosť je náš domov, dávame tu zo seba to najlepšie. To nie je klišé, ale podstata nášho prístupu.

Kultúra: Súvisí s aktuálnym trendom v oblasti kontroly klímy. Výzva je však väčšia. Vzhľadom na náš medzinárodný rozmer musíme neustále udržiavať rôzne kultúry v harmónii. Toto hľadanie rovnováhy je dobrou správou aj pre vás. Neustály dialóg nás totiž naučil rešpektovať jedinečnosť a špecifický talent každého z nás.

Zábava: Zábava je pri práci dôležitá. Družnosť a tímová práca vytvárajú silné spojenia medzi kolegami. Pridajte sa!

 

Unikátna  kultúra spoločnosti

Vždy sa pozeráme ďalej, ako len na blízku budúcnosť. Navyše, nepremýšľame iba o našej spoločnosti, ale najmä o ľuďoch, ktorí v nej pracujú. Koniec koncov – za všetko, čo Daikin dosahuje, vďačíme našim ľuďom. Rovnako sa snažíme o udržateľnosť v širšom kontexte, konkrétne v spoločnosti a prostredí, v ktorom pôsobíme.

Daikin sa na budúcnosť pripravuje predovšetkým prostredníctvom udržateľných inovácií. Aby naša spoločnosť naďalej rástla, musí predvídať meniace sa potreby zákazníka. Spoločnosť Daikin nekopíruje; inovuje. Naším cieľom je neustále ponúknuť zákazníkom lepšie klimatické riešenia.

Niet divu, že talent je v takomto prostredí podporovaný. S nami sa budete neustále zdokonaľovať, a to prostredníctvom školení, rôznych povinností, ktoré vám zveríme či kontaktu s kolegami. Daikin verí filozofii Kaizen (po japonsky zlepšenie). To stimuluje každého zamestnanca k podnikavosti a neustálemu zlepšovaniu, čo sa prejavuje na viditeľnej iniciatíve. Názor každého je dôležitý a váš prínos je preto nevyhnutný.

 

Skvelé miesto na prácu

Inštitút „Great Place to work“ opäť vybral najlepších zamestnávateľov Rakúska! Spoločnosť Daikin Airconditioning Central Europe sa súťaže zúčastnila už štvrtýkrát – a bola opäť úspešná!

 

DAIKIN SALES ACADEMY

Pripoj sa k nášmu dvojročnému programu pre nových zamestnancov v našej akadémií, kde na naučíš, ako funguje naša spoločnosť a obchod. Náš chýrny tím interných a externých znalcov ti pomôže rozvinúť tvoje odborné znalosti a osobnostné zručnosti.

Čo program zahŕňa:

 • Pracovné školenia v širokom zameraní od našich interných zamestnancov i tých v teréne.
 • Dvojročný program poskytuje školenie pre profesijne a osobné kompetencie (školenie o výrobkoch, prezentačné a obchodné techniky atď.)
 • Intenzívne poradenstvo od tvojho individuálneho mentora.
 • Po zvládnutí tohto školenia ti Daikin, ako stále rastúca firma, vie ponúknuť profesijný rast a možnosti v kariére obchodníka. 

Máte záujem u nás pracovať?

V prípade, že máte záujem o medzinárodnú pracovnú pozíciu, svoje žiadosti v anglickom jazyku (CV + motivačný list) môžete posielať na adresu:

Daikin Airconditioning Central Europe HandelsgmbH
Campus 21, Europaring F12/402
2345 Brunn am Gebirge, Austria
mailto: jobs@daikin-ce.com

Ak sa chcete stať členom rodiny Daikin Slovensko, napíšte nám na:

Daikin Airconditioning Central Europe - Slovakia s. r.o.

Galvaniho 15/C  | 821 04 Bratislava | Slovakia

mailto: office@daikin.sk

 

DAIKIN SALES ACADEMY

Uč sa od našich talentov

ATU2_2.png

Alina, Rumunsko

„Pre mňa je Daikin hlavne o ľuďoch. Tak to je od začiatku, od roku 2016, kedy som začala pre spoločnosť pracovať. Láska na  prvý pohľad, ktorá sa vyvinula na krásny a trvalý vzťah 😊. Som veľmi šťastná, že môžem byť súčasťou tohto tímu a prispievať tým, čo robím najradšej, a to je marketing! V dobe telefónov a sociálnych médií sa takmer všetko stáva médiom. Spôsob, akým pracujeme s našimi zákazníkmi, sa neustále vyvíja. Skvelý obchodník je stále ostražitý, zvedavý a blízko zákazníckej realite. Toto je jediný spôsob, ako môžeme zachytiť nenaplnené potreby, objavujúce sa očakávania, nájsť nové myšlienky a perspektívy. V marketingu je vždy niečo nové, čo je potrebné sa naučiť. To je pre mňa kľúčová ingrediencia skvelej kariéry!“

MDU1.JPG

Martin, Slovensko

„Moja práca v spoločnosti Daikin je kombináciou technických a obchodných aspektov, čo je veľmi zaujímavé a pre mňa predstavuje výzvu.
Daikin  je medzinárodná spoločnosť, ktorá mi umožňuje udržiavať kontakty s kolegami po celej Európe, stará sa o môj osobný rast a poskytuje mi mnohé užitočné školenia potrebné pre prácu.“

RRA_standing.jpeg

Roman, Chorvátsko

„V spoločnosti Daikin som začal pracovať pred troma rokmi na  pozícii Technical Sales Support. Našťastie som bol okamžite súčasťou Daikin Sales Academy. V priebehu dvojročného interného predajného programu som získal veľa vedomostí a zručností pre moju súčasnú pozíciu Consulting Sales Engineer.
Podľa mojich skúseností je Daikin spoločnosť orientovaná na ľudí so silným a angažovaným manažmentom, ktorý povzbudzuje zamestnancov, aby sa starali o svoj kariérny rast. Každý deň prináša nové príležitosti na zdokonaľovanie sa. Daikin je spoločnosť, v ktorej je každý názor dôležitý a môže znamenať rozdiel. Daikin nie je len spoločnosť, Daikin je spôsob života. Pridaj sa k nám!“

Patrik Palčo – servisný technik

“Pre mňa práca v spoločnosti Daikin znamená v prvom rade vedomosti. Pracujem na pozícii servisného technika už trištvrte roka a množstvo znalostí, ktoré som sa naučil za túto dobu je neskutočné. Či už v oblasti technického zamerania alebo komunikácie so zákazníkmi. To je samozrejme spojené aj s osobným vývojom a rastúcou zodpovednosťou. Práca servisného technika si vyžaduje zručnosť, technické zmýšľanie, tímového ducha a flexibilitu. Práve tieto činitele ma posúvajú stále vpred, neustále mi rozširujú nové obzory a osobne ma napĺňajú. Dynamika práce ma baví, rodinná atmosféra a vysmiati kolegovia spolu s pracovným prostredím je pre mňa to, vďaka čomu prichádzam každé ráno do práce s úsmevom na tvári :).“

Ing. Michal Bálint - technical back office

„V Daikine som začínal ako študent technickej vysokej školy. Popri práci som s Daikinom spolupracoval aj na svojej diplomovej práci. Dnes sú to už tri roky (v súčasnosti už na plnom úväzku) a za ten čas som sa na pozícii Technical back office zaučil v technických náležitostiach všetkých produktov od chladiacich, vykurovacích až po celé vzduchotechnické portfólio. Práca na tejto pozícia mi dáva nesmierne veľa, neustále si rozširujem svoje vedomosti (a to nielen technické) a vďaka školeniam, ktoré mi firma ponúka, sa v technickej sfére cítim sebaistejšie a pripravený na akékoľvek nové výzvy, čo ma v Daikine čakajú.“

Pridaj svoj talent

Hľadáme jedinečných ľudí, ktorí svojim talentom prispejú k nášmu rozvoju a vedúcemu postaveniu

Tvoja schopnosť

 • Si odhodlaný nájsť riešenia
 • Hľadáš možnosti pre osobný rozvoj
 • Vážiš si seba aj ostatných
 • Budeš prezentovať udržateľný rozvoj
Vaše silné stránky

Naše silné stránky

 • Sme medzinárodná firma: ako centrála EMEA regiónu sme z rôznych kultúr a národností so silným putom k japonskej tradícií.
 • Sme pragmatickí: podnecujeme podnikateľského ducha a inšpirujeme zamestnancov, aby si vybudovali svoju vlastnú kariéru.
 • Sme ohľaduplní: ponúkame ti možnosti rásť a vyvíjať sa vďaka nášmu intenzívnemu školiacemu programu, praktickému prístupu učeniu a flexibilite, ktorá ti umožní prechádzať z pozície na pozíciu, čím ti dovolí uplatniť svoje ambície.
 • Sme lídrami na trhu: ako inovátor číslo jedna v našom odvetví ti ponúkame stabilitu a široké pole pôsobnosti.  

 

Pridajte sa k nám

Neustále vyhľadávame nové talenty! Prezrite si aktuálne otvorené pozície a ak ste sa našli, neváhajte a kontaktujte nás.

Hľadáte príležitosť na kariérny rast? 

Si mladý absolvent s medzinárodnými ambíciami?

Si študent a hľadáš prax s výzvou?

Si vzorný zamestnanec Daikinu, ale nevieš nájsť vhodnú pozíciu, čo by odrážala tvoje odborné skúsenosti?

Pošli nám svoj životopis ako otvorenú žiadosť, pretože my vždy hľadáme inovatívnych ľudí.

Svoj životopis pošli na jobs@daikin-ce.com alebo vyplň našu online prihlášku.