SBM_1400 × 933.jpg

Získajte predĺženú záruku so službou Stand By Me

Daikin prináša svojím zákazníkom dokonalý komfort už desiatky rokov. Naša starostlivosť sa však nekončí inštaláciou klimatizácie. Vďaka sieti špecializovaných predajcov HCE, ktorých nájdete v mestách po celom Slovensku, máte zabezpečenú kvalitnú údržbu a servis po celý rok. Pre ešte jednoduchšiu starostlivosť o vaše produkty Daikin sme spustili jedinečnú službu Stand By Me, ktorá vám starostlivosť o klimatizáciu opäť o niečo uľahčí. Aby toho nebolo málo, v rámci tejto služby vám prinášame aj bonus – predĺženie záruky o 1 rok zdarma.

Daikin prináša svojím zákazníkom dokonalý komfort už desiatky rokov. Naša starostlivosť sa však nekončí inštaláciou klimatizácie. Vďaka sieti špecializovaných predajcov HCE, ktorých nájdete v mestách po celom Slovensku, máte zabezpečenú kvalitnú údržbu a servis po celý rok. Pre ešte jednoduchšiu starostlivosť o vaše produkty Daikin sme spustili jedinečnú službu Stand By Me, ktorá vám starostlivosť o klimatizáciu  opäť o niečo uľahčí. Aby toho nebolo málo, v rámci tejto služby vám prinášame aj bonus – predĺženie záruky o 1 rok zdarma.

Vďaka online službe Stand By Me máte kompletný prehľad o všetkých svojich zariadeniach Daikin na jednom mieste. Záručné podmienky, kontakty na vašich servisných partnerov, či ďalšie dôležité informácie tak máte vždy po ruke – rýchlo a jednoducho. V prípade neočakávaných problémov s vaším zariadením viete ihneď kontaktovať nášho HCE partnera, ktorý vám so všetkým rád pomôže.

Ušetrite a užívajte si najvyššiu účinnosť a komfort čo najdlhšie.

Aby ste podobným problémom predchádzali a zabezpečili čo najdlhší bezproblémový chod vašej klimatizácie, je potrebné sa o ňu pravidelne starať a čistiť. Iba tak zabezpečíte vám a vašej rodine optimálny tepelný komfort a klimatizačnej jednotke vysokú energetickú účinnosť a optimálnu prevádzku. Profesionálnu prehliadku a údržbu klimatizácie si viete rovnako jednoducho objednať pomocou služby Stand By Me.

Pravidelná údržba prispieva k odhaľovaniu prípadných porúch materiálu alebo elektrických častí. Včasným odhalením problémov, ich opravou, či výmenou dielov predídete závažnejším problémom v budúcnosti, čo vám môže ušetriť množstvo peňazí a starostí.

Ďalším dôvodom, prečo je potrebné klimatizáciu aspoň raz do roka podrobiť profesionálnej servisnej prehliadke, je čistenie vzduchových filtrov. Pokiaľ si chcete doma zabezpečiť čo najlepšiu kvalitu vzduchu, je potrebné tieto filtre pravidelne čistiť od škodlivých látok, ktoré počas svojej prevádzky zachytia.

Ako sa zaregistrovať?

Registrácia a využívanie služby Stand By Me je úplne jednoduché. Po dokončení inštalácie náš HCE partner za vás urobí predregistráciu zariadenia a vám bude  zaslaný informačný e-mail s linkom na dokončenie registrácie. Vyplníte potrebné údaje, odošlete formulár a váš Stand By Me účet spolu s rozšírenou zárukou sa aktivujú.

Viac o službe Stand By Me sa dozviete na tejto adrese. Alebo u ktoréhokoľvek z našich certifikovaných HCE partnerov.

Kompletnú ponuku našich rezidenčných zariadení a zoznam HCE partnerov nájdete v časti NÁJDI PREDAJCU alebo na webe japonskaklimatizacia.sk