Daikin Central Europe pôsobí v 16 krajinách strednej a východnej Európy.

Kde nás nájdete?

Sme tam, kde ste vy. Nájdete nás v 16 krajinách Európy.

Daikin Central Europe

Dobrý vzťah so zákazníkom je predovšetkým o dôvere. Daikin Central Europe má najväčšiu predajnú a servisnú sieť v oblasti HVAC-R* v strednej a východnej Európe, vrátane Rakúska, Albánska, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvátska, Česka, Maďarska, Kosova, Čiernej Hory, Severného Macedónska, Moldavska, Poľska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska.

*HVAC-R = vykurovanie, ventilácia, klimatizácia, chladenie a mrazenie

 

Náš región

Viac než 450 nadšených zamestnancov v 16 krajinách.

Žijeme v rozmanitosti s viac než 20 národnostiami.

Hovoríme viac než 20 jazykmi.

Združujeme 9 členských a 7 nečlenských štátov EÚ.

Zastupujeme globálnu značku, ktorá pozná špecifiká lokálnych trhov.

V našom regióne spolupracujeme s 1 600 partnermi (montérskymi a distribučnými spoločnosťami).

 

Daikin Hungary Management
Vladimir Orchovsky

Slovenská pobočka Daikin Slovensko

 

Ako súčasť Daikin Central Europe v posledných rokoch zažíva rýchly rast či už v otázke počtu zamestnancov, obratu ale aj šírky portfólia produktov v odvetví HVACR.

Spoločnosť Daikin je na Slovensku dobre známa a je považovaná za dôveryhodnú značku. Sme veľmi hrdí, že stavebný sektor sa spolieha na naše produkty a odporúča naše riešenia a služby v komerčnom sektore. Avšak aj v rezidenčnej oblasti je veľmi silné povedomie o značke Daikin a jej kvalite. Vďaka našim partnerom, vyškoleným servisným technikom a kvalitným inštalačným firmám poskytujeme najlepšie možné služby.

Prostredníctvom našich obchodných partnerov dodávame tepelné čerpadlá, klimatizačné jednotky, čističky vzduchu, fan-coil jednotky, chladiace jednotky a mnoho ďalších produktov z našeho portfolia.

Naši obchodní partneri musia spĺňať tie najprísnejšie požiadavky, aby sa stali našimi Home Comfort Expertmi. Títo partneri sú špeciálne zaškolení a vybavení pre rezidentského koncového zákazníka.

 

Fakty a čísla

  • 35 zamestnancov
  • Viac 25 Home Comfort Expert partnerov
Mapa Daikin Central Europe

  Vedenie spoločnosti Daikin Central Europe

Viedeň (Rakúsko)

  Náš predajný a servisný tím

Rakúsko, Bulharsko, Moldavsko, Slovinsko (Viedeň), Chorvátsko, Bosna a Hercegovina (Záhreb), Česká republika (Praha), Maďarsko (Budapešť), Poľsko (Varšava, Poznaň, Gdaňsk, Katovice, Krakov, Wroclaw), Rumunsko (Bukurešť) , Slovensko (Bratislava)

  Naši obchodní a servisní zástupcovia

Albánsko, Severné Macedónsko, Kosovo (Gostivar, Severné Macedónsko), Srbsko, Čierna Hora (Belehrad, Srbsko), Slovinsko (Grosuplje)

  Naše sklady

Rakúsko (Enzersdorf an der Fischa), Bulharsko (Sofia)

 

Stylish_instalation.jpg

Produktové skupiny

Hľadáte klimatizáciu alebo čističku vzduchu, rekuperáciu, chladiace zariadenie alebo tepelné čerpadlo? Inšpirujte sa komplexnou ponukou Daikin zariadení.

Solutions.jpg

Riešenia

Daikin ponúka najväčší výber riešení na vykurovanie a chladenie, ktoré vyhovujú všetkým prostrediam a osobným preferenciám. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vás výberom aplikácie.

daikin_service_homepage_header_1645px1080px.jpg

Servis

Ako líder na trhu klimatizačných zariadení ponúkame niekoľko služieb podpory, aby mohol váš systém udržiavať vysoký výkon počas celej svojej životnosti.

Zistite, čo máme nové

Prečítajte si naše články o tých najzaujímavejších témach

Inšpirujte sa našimi referenčnými projektami