Skip to main content

Kde nás nájdete?

Sme tam, kde ste vy. Nájdete nás v 16 krajinách Európy.

Daikin Central Europe

Dobrý vzťah so zákazníkom je predovšetkým o dôvere. Daikin Central Europe má najväčšiu predajnú a servisnú sieť v oblasti HVAC-R* v strednej a východnej Európe, vrátane Rakúska, Albánska, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvátska, Česka, Maďarska, Kosova, Čiernej Hory, Severného Macedónska, Moldavska, Poľska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska.

*HVAC-R = vykurovanie, ventilácia, klimatizácia, chladenie a mrazenie

 

Náš región

Viac než 450 nadšených zamestnancov v 16 krajinách.

Žijeme v rozmanitosti s viac než 20 národnostiami.

Hovoríme viac než 20 jazykmi.

Združujeme 9 členských a 7 nečlenských štátov EÚ.

Zastupujeme globálnu značku, ktorá pozná špecifiká lokálnych trhov.

V našom regióne spolupracujeme s 1 600 partnermi (montérskymi a distribučnými spoločnosťami).

 

Daikin Hungary Management
Vladimir Orchovsky

Slovenská pobočka Daikin Slovensko

 

Ako súčasť Daikin Central Europe v posledných rokoch zažíva rýchly rast či už v otázke počtu zamestnancov, obratu ale aj šírky portfólia produktov v odvetví HVACR.

Spoločnosť Daikin je na Slovensku dobre známa a je považovaná za dôveryhodnú značku. Sme veľmi hrdí, že stavebný sektor sa spolieha na naše produkty a odporúča naše riešenia a služby v komerčnom sektore. Avšak aj v rezidenčnej oblasti je veľmi silné povedomie o značke Daikin a jej kvalite. Vďaka našim partnerom, vyškoleným servisným technikom a kvalitným inštalačným firmám poskytujeme najlepšie možné služby.

Prostredníctvom našich obchodných partnerov dodávame tepelné čerpadlá, klimatizačné jednotky, čističky vzduchu, fan-coil jednotky, chladiace jednotky a mnoho ďalších produktov z našeho portfolia.

Naši obchodní partneri musia spĺňať tie najprísnejšie požiadavky, aby sa stali našimi Home Comfort Expertmi. Títo partneri sú špeciálne zaškolení a vybavení pre rezidentského koncového zákazníka.

 

Fakty a čísla

 • 35 zamestnancov
 • Viac 25 Home Comfort Expert partnerov
Mapa Daikin Central Europe

  Vedenie spoločnosti Daikin Central Europe

Viedeň (Rakúsko)

  Náš predajný a servisný tím

Rakúsko, Bulharsko, Moldavsko, Slovinsko (Viedeň), Chorvátsko, Bosna a Hercegovina (Záhreb), Česká republika (Praha), Maďarsko (Budapešť), Poľsko (Varšava, Poznaň, Gdaňsk, Katovice, Krakov, Wroclaw), Rumunsko (Bukurešť) , Slovensko (Bratislava)

  Naši obchodní a servisní zástupcovia

Albánsko, Severné Macedónsko, Kosovo (Gostivar, Severné Macedónsko), Srbsko, Čierna Hora (Belehrad, Srbsko), Slovinsko (Grosuplje)

  Naše sklady

Rakúsko (Enzersdorf an der Fischa), Bulharsko (Sofia)

 

 • Produktové skupiny

  Hľadáte klimatizáciu alebo čističku vzduchu, rekuperáciu, chladiace zariadenie alebo tepelné čerpadlo? Inšpirujte sa komplexnou ponukou Daikin zariadení.
 • Riešenia

  Daikin ponúka najväčší výber riešení na vykurovanie a chladenie, ktoré vyhovujú všetkým prostrediam a osobným preferenciám. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vás výberom aplikácie.
 • Servis

  Ako líder na trhu klimatizačných zariadení ponúkame niekoľko služieb podpory, aby mohol váš systém udržiavať vysoký výkon počas celej svojej životnosti.

Zistite, čo máme nové

Prečítajte si naše články o tých najzaujímavejších témach

Inšpirujte sa našimi referenčnými projektami

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?

Prehľad predajcov

Potrebujete pomoc?