No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Porta Fira

Hotel Santos Porta Fira sa považuje za najlepší mrakodrap na svete a bol ocenený prestížnym architektonickým ocenením EMPORIS AWARD 2010. Nachádza sa v L’Hospitalet, Barcelonskej oblasti s jedným z najväčších hospodárskych rastov, oproti Fira Gran Vía, úžasnému miestu s prístupom do centra Barcelony a k letisku El Prat.

Média

Odporúčania

Tento projekt znova posilňuje pozíciu spoločnosti Daikin ako lídra v poskytovaní klimatizačných riešení vo veľkých budovách, ktoré vynikajú svojou presnosťou a spoľahlivosťou, ako aj energetickou účinnosťou.

Prečo Daikin

Zákazník je veľkým fanúšikom spoločnosti Daikin už od roku 1996 montuje zariadenia Daikin

Všeobecné informácie

Zákazník

Hotel Santos Porta Fira
http://hotelbarcelonaportafira.com

Aplikácie

  • Hotel

Potreba

  • Klimatizácia
  • Ovládanie
  • Vykurovanie

Riešenie

Spoločnosť Daikin vybrali, aby splnila vysoké normy komfortu tohto unikátneho hotela s 24 poschodiami a výškou 113 m namontovaním 74 vonkajších jednotiek, 664 vnútorných jednotiek s chladivom R-410A s priamou expanziou a dva jednoskrutkové vzduchom chladené chladiče s chladivom R-134a.

Adresa

Systém

Názov produktu: VRV

Typ

  • Aplikované systémy
  • Vykurovanie
  • VRV

Prehľad jednotiek

74 vonkajších jednotiek (60 x vonkajšie jednotky VRV s rekuperáciou tepla) ovládané cez Intelligent manager; 664 vnútorných jednotiek; 2 x vzduchom chladené vodné chladiče (EWAD 600 BJYNN/Q)

Construction information

Typ

Novostavby

Rok

Január 2010

Added value

V budove sa zaviedol riadiaci systém BMS, značky Daikin, model I-512 Manager. S týmto systémom je možné riadiť prístup ku klimatizačnému systému ako aj preventívnu údržbu s monitorovaním všetkých komponentov Daikin (ACNSS) po 24 hodín, 365 dní v roku. Monitorovaním systém zabezpečí neprerušovanú a dokonale optimalizovanú prevádzku v budove, čo ovplyvňuje spoľahlivosť a optimalizovanú spotrebu.

Informácie o partneroch

Montážna firma

Climava
Vyhlásenie