No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Diaľkové chladenie

Riešenia s diaľkovým chladením

Product Image

Daikin ponúka vysoko účinné riešenia chladenia, ktoré je možné úplne prispôsobiť pre tie najväčšie komunity alebo štvrte. Výsledkom sú nižšie náklady na energiu a menšia uhlíková stopa. 

Výhody pre vás

Vysoký výkon

Keď sa vyžaduje chladenie veľkého počtu budov, Daikin ponúka konfigurácie na mieru, ktoré dokážu dodať veľmi vysoké chladiace výkony až do 10 800 kW z jednej jednotky. Jednotky je možné nainštalovať v sériách, aby sa vyhovelo konkrétnym klimatizačným a chladiacim potrebám.

Energeticky účinné chladenie

Ako narastajú požiadavky a náklady za energiu, zariadenia diaľkového chladenia pre kancelárie, priemysel a domy musia byť stále viac účinnejšie, spoľahlivejšie a udržateľnejšie. Prispôsobené riešenia Daikin dodávajú zníženú ročnú spotrebu energie a prevádzkových nákladov.

Prispôsobený prístup

Pri návrhu umožňujú pomôcky pre návrh Daikin projektantom vytvoriť riešenie na mieru pre každý projekt chladenia s veľkým množstvom rôznych možností, príslušenstva a kombinácií na získanie najlepšieho optimalizovaného riešenia pre každú konštrukciu budovy.

Odborná podpora

Daikin ponúka špecializovaný servis pre všetkých našich obchodných partnerov. Hľadáme dlhodobé partnerstvá, ktoré prinášajú plne integrované riešenia pre vykurovanie, chladenie, vetranie a mrazenie vo vašej komunite alebo štvrti.

Produkty

Prehľad