No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Vodou chladené chladiče

Vodou chladené chladiče

Product Image

Účinné vodou chladené chladiče Daikin s jednoduchou údržbou sa hodia najmä pre veľmi dôležité priemyselné aplikácie, kde sa vyžaduje presnosť regulácie teploty ±0,5°C. 

Výhody pre vás

Široký sortiment produktov

Náš rozsiahly produktový sortiment pre stredne veľké a veľké zariadenia znamená, že určite nájdete optimálny model pre svoju aplikáciu.

Viacúčelová aplikácia

Daikin ponúka energetickú účinnosť pre širokú škálu aplikácii procesného chladenia pre všetky podmienky a požiadavky chladenia.

Vynikajúca odolnosť

Turbochladiče Daikin využívajú najmodernejšiu technológiu magnetických ložísk vo svojich kompresoroch, čím ponúkajú vynikajúcu odolnosť a znižujú náklady na údržbu.

Veľký výkon

Výkon našich chladičov ide až do 10 800 kW v jednej jednotke a zodpovedá tepelným zdrojom pre systémy diaľkového vykurovania a chladenia.

Produkty

Prehľad
  • Veľké podniky

    Dokonca aj veľké energeticky náročné podniky môžu využívať vynikajúcu hospodárnu prevádzku, ktorá znižuje spotrebu el. energie.

  • Procesné chladenie

    Chladiče Daikin sú dokonalým riešením pre procesné chladenie v drsných podmienkach s ponukou presnej regulácie a stability vo všetkých teplotných podmienkach.

  • Diaľkové chladenie

    Vysokovýkonné veľké turbochladiče ponúkajú neporovnateľnú spoľahlivosť a stabilitu pre systémy diaľkového chladenia veľkých podnikov.

Technológia turbo kompresora

Inovatívny turbo kompresor bez trenia Daikin obsahuje len jednu pohyblivú súčasť pre vyššiu účinnosť, zlepšenú spoľahlivosť a nižšie náklady na údržbu.

Invertor technológia

Unikátna invertorová technológia Daikin využíva len výkon potrebný na dosiahnutie skutočnej záťaže, čím je vyššia energetická účinnosť, úrovne komfortu sú rýchlejšie dosiahnuté a návrat investície do vášho systému HVAC je tiež rýchlejší.