No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Priemyselné kondenzačné jednotky

Priemyselné kondenzačné jednotky

Product Image

Osvedčený sortiment priemyselných chladiacich jednotiek Daikin kombinuje účinnosť a spoľahlivosť s jednoduchou inštaláciou a údržbou – čo z nich robí dokonalé riešenie pri nízko a strednoteplotných aplikáciách, ako sú chladiace boxy, hypermarkety a spracovanie potravín.  

Výhody pre vás

Široký teplotný rozsah

Daikin ponúka riešenia pre prostredia s presnou teplotou na vysokovýkonné chladenie od chladiacich boxov k distribučným platformám až po spracovanie potravín.

Spoľahlivá prevádzka

Počasiu odolné antikorózne opláštenie zaisťuje dlhú prevádzkovú životnosť priemyselných kondenzačných jednotiek dokonca aj v drsných poveternostných podmienkach.

Úspory energie a nákladov

Pokročilé technológie invertorov a tepelných čerpadiel Daikin ponúkajú vysoko účinnú prevádzku – pre výrazné úspory energie a nákladov.

Jednoduchá inštalácia

Vonkajšie priemyselné kondenzačné jednotky Daikin sa jednoducho inštalujú, aj na miestach s obmedzeným priestorom a to vďaka ich malej zastavanej ploche a zníženým požiadavkám na potrubie.

Potravinárske skladovacie zariadenie

 • Chladiace boxy

  Technológia chladenia Daikin podporuje chladenie so stálou teplotou v chladiacich boxoch.


 • Distribučné centrá potravín

  Daikin ponúka spoľahlivé riešenie pre potravinárske distribučné centrá, kde je najdôležitejšia kontrola kvality produktov.

 • Veľké supermarkety

  Integrované systémy Daikin sú dostatočne flexibilné pre rôzne teplotné požiadavky v maloobchodnom prostredí – a znižujú spotrebu energie o pribl. 50%.

 • Spracovanie potravín

  Daikin ponúka spoľahlivé riešenia chladenia pri spracovaní potravín pre každé štádium kultivácie a výroby potravín.

Technológie

 • Invertor technológia

  Unikátna invertorová technológia Daikin využíva len výkon potrebný na dosiahnutie skutočnej záťaže, čím je vyššia energetická účinnosť, úrovne komfortu sú rýchlejšie dosiahnuté a návrat investície do vášho systému HVAC je tiež rýchlejší.
 • Funkcia úspory

  Funkcia úspory ponúka dve hlavné výhody:
  1. Zvýšenie výkonu výparníka, kým sa vyžaduje menej absorbovaný výkon.
  2. Zníženie teploty vyfukovaného vzduchu, čo šetrí energiu a je výhodné pre kompresor