No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Nová Daikin kazetová jednotka s funkciou samočistenia nastavuje nové štandardy pre komfort a účinnosť

Špičková účinnosť pre všetky situácie

Perfect Comfort pre vašich zákazníkov

Vďaka svojmu unikátnemu 360° výstupu vzduchu, zaisťuje kazetová jednotka s kruhovým výfukom rovnomernú teplotu po celej miestnosti. Vstavané inteligentné čidlo pohybu umožňuje nielen úspory energie ak sa v miestnosti nikto nenachádza, ale aj keď sú v miestnosti ľudia. Dokáže smerovať vzduch od osôb, ktoré sú v miestnosti tak aby sa cítili pohodlne. Ďalšou výhodou je podlahové čidlo, ktoré meria priemernú teplotu podlahy a zaisťuje rovnomerné rozloženie teplôt medzi stropom a podlahou. Perfect Comfort, tichá prevádzka, nenápadnosť a vytváranie príjemného prostredia- to sú vlastnosti novej kazetovej jednotky s kruhovým výfukom od spoločnosti Daikin.

Flexibilná možnosť inštalácie

Kazetové jednotky s kruhovým výfukom sú určené pre jednoduchú inštaláciu vďaka možnosti individuálneho riadenia výfuku. Vyfukovanie vzduchu je možné jednoducho uzavrieť prostredníctvom káblového ovládača pre inštaláciu jednotky v rohoch miestnosti. To je veľká výhoda, pretože vďaka tejto funkcii nemusíte meniť umiestnenie zariadenia, ak by ste sa rozhodli zmeniť dispozíciu interiéru v miestnosti. Pomocou diaľkového ovládača je možné jednotku taktiež ovládať, sledovať funkciu úspory energie vrátane kW a flexibilného plánovania pre rôzne ročné obdobie. Pre ďalšie zlepšenie riadenia začína byť DIII-net dodávaný ako štandard.

Pre viac informácii o sezónnej účinnosti produktov Daikin Sky Air a o ponuke vnútorných jednotiek navštívte www.daikin.sk