No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Vstúpte teraz do komfortnej zóny Daikin: nová rada rezidenčných klimatizácií FTXV

Apríl 2014_Klimatizačné systémy Daikin dopĺňajú interiér každej domácnosti, a zároveň pomáhajú zlepšiť Vaše bývanie, znížiť dopad na životné prostredie a znížiť Vaše účty za energie.

Tento rok prichádza na trh nová rada FTXV-AB, ktorá poskytuje rovnako vynikajúcu úroveň pohodlia ako drahšie systémy na trhu bez toho, aby bola ohrozená preslávená kvalita, spoľahlivosť a rozvoj produktov Daikin. Tieto klimatizačné jednotky používajú úplne obnoviteľný a nevyčerpateľný zdroj energie - vzduch - a sú vysoko efektívne, šetria energiu a pomáhajú znížiť dopad na životné prostredie.

Ľahko ovládateľné jednotky majú moderný design a širokú škálu funkcií, ktoré vyvažujú izbovú teplotu a vlhkosť, pričom udržujú vzduch čerstvý a čistý. Izby môžu byť chladené alebo vykurované veľmi rýchlo pomocou užívateľsky príjemnému diaľkovému ovládaniu. Vďaka vstavanému prachovému filtru je zaistená vysoká kvalita vzduchu. S energetickým štítkom s hodnotením až A + Vám rada FTXV zaistí teplo v zime a príjemný chlad v lete.

Obráťte sa na miestneho predajcu Daikin alebo inštalačnú firmu a využite výhody tohto riešenia –vykurovanie a chladenie všetko v jednom a uvidíte, ako ušetriť peniaze, byť šetrnejší k životnému prostrediu a mať dokonale pohodlný domov po celý rok - za veľmi rozumnú cenu!

Pre viac informácií o spoločnosti Daikin prosím navštívte www.daikin.sk alebo nás kontaktujte:

Press Contact:

Daikin Airconditioning Central Europe – Slovakia, spol. s r.o.

Zuzana Klimková

Galvaniho 15/C, 821 04 Bratislava

+420 602 530 566 / klimkova.z@daikin.cz