No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Klimatizačné systémy Daikin: perfektný komfort pre každého

Ak už je Váš rozpočet alebo štýl akýkoľvek, Daikin má limitáciu, ktorá vám bude vyhovovať! Tieto ľahko použiteľné a štýlové jednotky, nielen chladia alebo ohrievajú vzduch, ale tiež vyvažujú teplotu, čerstvý vzduch a vlhkosť, takže môžete ťažiť z dokonalého pohodlia po celý rok.

Klimatizačné zariadenia Daikin používajú úplne obnoviteľný a nevyčerpateľný zdroj energie - vzduch. To, a ich vedúca pozícia na trhu znamenajú, že používajú menej energie než ostatné klimatizácie, znižujú dopad svojej činnosti na životné prostredie a šetria Vaše výdaje za účty.

Nech už je to nová generácia Daikin Emura, so svojím kultovým európskym designom; inovatívna Ururu Sarara; nová séria FTXV ; alebo niektorý z našich ďalších ocenených klimatizačných systémov, budete vždy ťažiť z Daikin renomovanej inovácie, kvality a spoľahlivosti.

Daikin Emura: Pripravte sa zamilovať

Nová Daikin Emura - ktorá vyhrala ocenenie Red Dot 2014 za produktový design - je vôbec prvá klimatizácia navrhnutá tak, aby spĺňala jedinečný európsky zmysel pre štýl. Ponúka inteligentnú technológiu v elegantnom prevedení, zakrivenú siluetu, Daikin Emura je moderný designový prvok na každú stenu. Tento vysoko inteligentný systém je možné ovládať na diaľku cez Wifi, a to i ďaleko od domova. S tichým výkonom a energetickou náročnosťou až A + + + .účinnosť a luxus idú teda ruka v ruke.

Ururu Sarara: Výnimočná účinnosť inšpirovaná Japonskom

Kombinácia oceneného designu a výnimočnej energetickej účinnosti (až A + + +) s nízkym dopadom na životné prostredie, Daikin Ururu Sarara bola inšpirovaná japonským skladaním "Ogi" ventilátora. Tento prirodzený vzhľad je doplnený inovatívnou technológiou, vrátane filtra na čistenie vzduchu, ktorý absorbuje mikroskopické častice, odstráni zápach a znižuje potenciál pre alergikov.

FTXV: dostupnosť bez kompromisov

Tento rok prichádza cenovo dostupná rada FTXV-AB a poskytuje rovnako vynikajúcu úroveň pohodlia ako drahšie systémy na trhu, bez kompromisov. Jednotky majú čistý, moderný design, širokú škálu funkcií a užívateľsky prívetivé ovládacie prvky, s energetickým štítkom hodnotenia až A +, pre príjemný pocit v zime a chládok v lete, bez ohľadu na Váš rozpočet. I napriek zmienke iba troch nových produktov sa rada bytových klimatizačných systémov Daikin skladá z mnoho iných jednotiek, (napr. Daikin  Nexura, FTXS, FVXS, FTX, atď.) takže výber nie je jednoduchý!

Pokiaľ hľadáte dokonalé pohodlie pre Váš domov a súčasne chcete znížiť dopad na životné prostredie, redukovať svoje účty za energie a zvýšiť štýl vášho domova, Daikin má klimatizáciu, ktorá vyhovuje Vášmu domovu a poskytuje vysokú úroveň komfortu v obytných miestnostiach, kuchyni, spálni, cez deň alebo v noci, po celý rok.

Pre viac informácií o spoločnosti Daikin prosím navštívte www.daikin.sk alebo nás kontaktujte.

O Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N. V. je popredný Európsky výrobca klimatizácií, systémov vykurovania a chladiacich jednotiek s asi 5 500 zamestnancami v celej Európe a hlavnými výrobnými závodmi v Belgicku, Českej republike, Nemecku, Taliansku, Turecku a Spojenom kráľovstve.

Na celom svete je spoločnosť Daikin povestná svojím novátorským prístupom k vývoju produktov, neprekonateľnou kvalitou a všestrannosťou integrovaných riešení. S viac ako 50 rokmi skúseností v designe a výrobe systémov vykurovania a chladenia je spoločnosť Daikin lídrom trhu v odvetví tepelných čerpadiel.