No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

VRV Daikin oslavuje úspešný prvý rok

September 2014. Najnovšia generácia tepelných čerpadiel VRV Daikin ukázala, že je rovnako populárna ako jej predchádzajúce modely, už teraz sú inštalované tisíce nových systémov po celej Európe!

Daikin uvádza svoje prvé geotermálne tepelné čerpadlo

Daikin uvádza na trh svoj najnovší prírastok z rady Daikin Altherma: nové geotermálne tepelné čerpadlo, ktoré ponúka vysokú sezónnu účinnosť, čím pomáha zákazníkom znížiť náklady na energie a zároveň zaručuje vynikajúcu úroveň komfortu.

Klimatizačné systémy Daikin: perfektný komfort pre každého

Ak už je Váš rozpočet alebo štýl akýkoľvek, Daikin má limitáciu, ktorá vám bude vyhovovať! Tieto ľahko použiteľné a štýlové jednotky, nielen chladia alebo ohrievajú vzduch, ale tiež vyvažujú teplotu, čerstvý vzduch a vlhkosť, takže môžete ťažiť z dokonalého pohodlia po celý rok.

Kazetová jednotka s plochým dekoračným panelom Daikin získala cenu Universal Design Award pre rok 2014

Kazetová jednotka s plochým dekoračným panelom od Daikin Europe získala cenu Universal Design Award za svoj ikonický design, uživateľský komfort a vysokú energetickú účinnosť. Hodnotitelia ocenili jej schopnosť diskrétnej integrácie do stropu a flexibilitu designu, vďaka ktorému môže byť použitá v akejkoľvek komerčnej budove.