No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Daikin Emura vyhrala ocenenie reddot 2014 za design produktu

Daikin Emura získala svetovo preslávené ocenenie reddot 2014 za produktový design v kategórii klimatizácia, a tým potvrdzuje svoje postavenie ikony súčasného riadenia klímy.

Každoročné ocenenie reddot  posudzuje medzinárodná porota zložená z odborníkov na design, ktorí hodnotia produkty na základe radu kritérií, vrátane estetiky, inovácie, funkčnosti a ich pôsobenia v oblasti životného prostredia, rovnako ako kvalitu, ergonomiu a životnosť. O tohtoročnú cenu bojovalo 4815 produktov od 1.816 designérov, výrobcov a architektov z 53 krajín.

Navrhnutá v Európe, k uspokojeniu jedinečného európskeho vkusu, má ocenená jednotka Daikin Emura  aerodynamický a neuveriteľne tenký profil, čo z nej robí designový prvok na každej stene. Inovatívna technológia kompresora prináša účinnosť až A + + +, v kombinácii s minimálnou hladinou akustického hluku, ktorá je nižšia ako 19dBA. V komentári k oceneniu povedal Carl Lievens, generálny riaditeľ spoločnosti Daikin Central Europe, : "Toto ocenenie dokazuje, ako dobre nová Daikin Emura spája elegantný design s inovatívnou technológiou. Jej elegantná silueta, kvalitné materiály a výnimočné prevedenie sú prispôsobené nemenej vynikajúcej úrovni účinnosti. "

Daikin Emura, je k dispozícii v strieborno/antracitovej alebo v čisto/matno/bielej, môže byť ovládaná diaľkovo cez aplikáciu ("Online Ovládač"), ktorá je k dispozícii pre zariadenie Apple a Androad. Inteligentný snímač prítomnosti šetrí energiu, keď je miestnosť prázdna, usmerňuje prúd vzduchu, aby sa zabránilo chladnému prievanu, znižuje tak dramaticky spotrebu energie, v porovnaní s inými klimatizačnými jednotkami.

Pre viac informácií o spoločnosti Daikin prosím navštívte www.daikin.sk alebo nás kontaktujte

O Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N. V. je popredný Európsky výrobca klimatizácií, systémov vykurovania a chladiacich jednotiek s asi 5 500 zamestnancami v celej Európe a hlavnými výrobnými závodmi v Belgicku, Českej republike, Nemecku, Taliansku, Turecku a Spojenom kráľovstve.

Na celom svete je spoločnosť Daikin povestná svojím novátorským prístupom k vývoju produktov, neprekonateľnou kvalitou a všestrannosťou integrovaných riešení. S viac ako 50 rokmi skúseností v designe a výrobe systémov vykurovania a chladenia je spoločnosť Daikin lídrom trhu v odvetví tepelných čerpadiel.