Daikin

Výhody
kazetovej jednotky s kruhovým výfukom

VYFUKOVANIE V ROZSAHU 360°

pic02Vyfukovanie v rozsahu 360° zabezpečuje rovnomernú distribúciu teploty a prúdenia vzduchu v kancelárii, reštaurácii alebo obchode bez "mŕtvych" bodov.

SAMOČISTIACI PANEL

autoclean2Kazetová jednotka s kruhovým výfukom spoločnosti  Daikin môže byť vybavená so špeciálnym filtrom, ktorý sa sám vyčistí raz denne, čím zaručí konzistentný a optimálny výkon. A výsledok? Účinnosť až o 50% vyššia v porovnaní so štandardnými panelmi.

SENZOR PRÍTOMNOSTI

pressensorKazetová jednotka s kruhovým výfukom Daikin poskytuje optimálny komfort a účinnosť. Voliteľný senzor prítomnosti vám šetrí až o 27% viac energie a umožňuje systému pružne reagovať na prítomnosť ľudí v miestnosti.

PODLAHOVÝ SENZOR

floorsensorAby ste optimalizovali svoj komfort, kazetová jednotka s kruhovým výfukom je vybavená voliteľným podlahovým senzorom. Podlahový senzor zabezpečuje rovnomernú distribúciu teploty medzi stropom a podlahou. Prievany a studené nohy sú už minulosťou.

FLEXIBILNÁ MONTÁŽ

3602Voliteľná súprava zaslepení umožňuje dosiahnuť 2-, 3- a 4-výfukové prietoky vzduchu na montáž v rohoch, vedľa stien a v dlhých alebo nepravidelne tvarovaných miestnostiach.

ELEGANTNE ZAPUSTENÁ V STROPE

ceiling2Kazetová jednotka s kruhovým výfukom je určená na jednoduchú inštaláciu v zavesených stropoch. Predný dekoračný panel kazetovej jednotky je dostupný v 2 farebných prevedeniach: biely s bielymi lamelami a biely so sivými lamelami.

NOVÝ OVLÁDAČ

Vylepšený káblový diaľkový ovládač BRC1E52B vám umožní ovládať všetky funkcie kazetovej jednotky s kruhovým výfukom vrátane 3 týždenných časovačov a monitorovania využívania energie.controller2