Daikin

Výhody

VYKUROVANIE OPTIMALIZOVANÉ PRE CELOROČNÚ PREVÁDZKU

Naša vysokoúčinná technológia tepelného čerpadla s invertorom dokázala ponúknuť až o 20% vyššiu sezónnu účinnosť pri porovnaní s bežnými tepelnými čerpadlami zap./vyp. využívajúcimi energiu podzemných zdrojov.

Náš systém:

  • Solanka, zmes vody a ochrany proti zamrznutiu, ktorá funguje ako médium tepelného prenosu medzi podzemným zdrojom a tepelným čerpadlom, sa udržuje pri vyššej stabilnej teplote, čím znižuje energetickú požiadavku na tepelné čerpadlo.
  • Prídavný efekt invertorového kompresora minimalizuje použitie záložného ohrievača.
  • Invertorový kompresor dosahuje vysoké prevádzkové účinnosti pri čiastočnej záťaži. Pre viac než 90 % celkového tepelného výkonu sa plný výkon jednotky nevyžaduje a spotreba energie je znížená na minimum.
    Prečítajte si viac
Týmto všetkým sa znižujú prevádzkové náklady a návrat investície je rýchlejší.

TICHÁ PREVÁDZKA

Vďaka účinnej izolácii a pokročilému plavákovému zaveseniu kompresora je hlučnosť minimálna.
Kompresor jednotky prispôsobuje otáčky zaťaženiu. Keďže kompresor funguje vo viac ako 90 % pri čiastočnej záťaži, hlučnosť je výrazne znížená.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA KOMPAKTNEJ A ELEGANTNEJ JEDNOTKY

  • Integrovaním expanzných nádob, poistných ventilov a filtrov vnútri tepelného čerpadla je inštalácia mimoriadne čistá. 
  • Elegantný dizajn jednotky zapadá medzi ostatné domáce spotrebiče vďaka malej zastavanej ploche. 
  • Zásobník na teplú pitnú vodu je vo výrobe upevnený v hornej časti modulu tepelného čerpadla, aby sa znížil čas inštalácie u vás doma.

OVLÁDAČ S JEDNODUCHÝM OVLÁDANÍM

Funkcia termostatu: ovládač tepelného čerpadla je možné presunúť do obytných miestností a používať ako izbový termostat. Systémy automaticky upravujú teplotu vody v systéme vykurovania, aby dosiahli požadovanú izbovú teplotu, čoho výsledkom je stabilnejší výkon a vyššie úrovne komfortu.