No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Vitajte v programe Home Comfort Expert!

Product Image

Značka, ktorá predstavuje najvyššiu kvalitu


Náš program Home Comfort Expert predstavuje špeciálnu službu šitú na mieru potrebám rezidenčných koncových zákazníkov. Partneri, označení spoločnosťou Daikin ako Home Comfort Expert, boli podrobení prísnemu procesu výberu a sú dôkladne oboznámení s produktami a technológiami spoločnosti Daikin. Na sklade majú všetky dôležité Daikin jednotky vhodné pre domáce použitie a pravidelne sa zúčastňujú školení, a ďalšieho vzdelávania s cieľom poskytnúť vám tie najlepšie možné služby.

Home Comfort Expert partneri sa môžu vždy oprieť o technickú podporu spoločnosti Daikin a získať osobitné ustanovenia, záruky a podmienky pre reklamácie, z ktorých vy ako zákazník budete mať priamy prospech.
 
Spoločnosť Daikin vyrába výrobky najvyššej kvality a naši Home Comfort Expert partneri poskytujú tú najlepšiu možnú podporu  spolu vám pomôžeme vytvoriť dokonalý domov.
.
 • Daikin Showroom

  Dotknite sa, vyskúšajte a zažite naše produkty v showroomoch našich Home Comfort Expert partnerov, kde vám odborníci odpovedia na všetky vaše otázky a prevedú vás pri výbere najlepšej jednotky, ktorá vám bude vyhovovať.

 • Vysoko vyškolený personál

  Jednou z prísnych požiadaviek kladených na naše Home Comfort expertov je neustále vzdelávanie. Všetci pracovníci, ktorí vám pomáhajú, sú vysoko vyškolení odborníci s veľmi profesionálnou znalosťou produktov, čo znamená, že vám budú schopní poradiť v každej oblasti súvisiacou s vašou domácou klimatizáciou.

 • Kompletný servis

  Keď navštívite nášho Home Comfort Expert partnera, nejdete kúpiť len produkt. Kupujete celý balík služieb, ktorý zahŕňa poradenstvo od odborníkov, riešenie na mieru, odbornú montáž a dokonca aj servis a údržbu (záleží na partnerovi). To je niečo, čo dostanete len u našich Home Comfort Experts partnerov.

 • Špeciálne ponuky

  Naši Home Comfort Expert partneri majú niekedy zaujímavé ponuky, špeciálne ponuky, ktoré vám iní Daikin predajcovia nemôžu poskytnúť. Tieto ponuky sú rôzne, môže ísť o zľavy, predĺženie záruky alebo špeciálne služby.