No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Kondenzačné kotle

Spoľahlivé kondenzačné kotle

Product Image Plynové kondenzačné kotle Daikin nie sú ako ostatné podobné na trhu. Vďaka dvojitej kondenzácii predhrievajú horúce spaliny vodu na vykurovanie a teplú pitnú vodu. Výsledkom je maximálny komfort, účinnosť a nízke prevádzkové náklady.

Výhody pre vás

Nízke náklady

Náš nový výmenník tepla so zdvojeným okruhom využíva kondenzáciu na obnovu maximálneho množstva tepla. Takto dosiahnete nízke náklady na vykurovanie aj prípravu teplej pitnej vody.

Maximálny komfort

Naše inovatívne plynové kondenzačné kotle ponúkajú najvyšší vykurovací komfort a pripravia aj celú teplú pitnú vodu, ktorú vo svojom dome potrebujete.

Modulačný vysoko účinný kotol

Plynový kondenzačný kotol Daikin má pokročilý modulačný ovládač. Ten automaticky upravuje množstvo tepla vygenerovaného kotlom, aby ste zakaždým udržali v dome takú teplotu, akú potrebujete.

Jednoduchá inštalácia

Náš voliteľný dopredu zmontovaný balík B minimalizuje dobu inštalácie, čo je veľkou výhodou pre vás a vašu montážnu firmu. S menším počtom dielov sa kotol ľahšie inštaluje a jednoduchšie na ňom vykonáva údržba.

Technológia kondenzačného kotla

Technológia kondenzačného kotla schladí spaliny natoľko, že para, ktorú obsahuje skondenzuje. Vyprodukovaná energia sa používa na vykurovanie. Takže je to dobre pre životné prostredie aj pre vašu peňaženku.

Výmenník tepla so zdvojeným okruhom

1. S prvým výmenníkom tepla dosiahnete maximálnu účinnosť pri vykurovaní domu kondenzáciou spalín


Gas condensing - dual heat exchanger

Unikátny na trhu: 

dvojitá kondenzácia, nie len na vykurovanie, ale aj prípravu teplej pitnej vody výsledkom sú nízke prevádzkové náklady

[Unikátna funkcia Daikin] 
2. Aj pri príprave teplej pitnej vody sa účinnosť maximalizuje vďaka kondenzácii s unikátnym druhým výmenníkom tepla