No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Teplá voda vďaka solárnej energii

Teplá úžitková voda vďaka solárnej energii

Product Image Zásobníky na teplú pitnú vodu Daikin poskytujú teplú vodu najvyššej kvality, pretože Daikin sa stará o hygienu vody veľmi vážne.

Výhody pre vás

Vysokokvalitná voda

Zásobník na teplú pitnú vodu Daikin poskytuje teplú vodu kedykoľvek a v súlade s najnovšími požiadavkami pre hygienu vody.

Znížená tepelná strata

Vďaka vysokokvalitnej izolácii je tepelná strata minimálna.

Solárne pripojenie

Ak skombinujete naše ohrievače vody s našimi solárnymi kolektormi, môže zadarmo využívať slnečnú energiu vysoko účinným spôsobom.

Zásobník na teplú pitnú vodu s ochranou proti baktérii legionella

Konštrukcia zásobníka na teplú pitnú vodu zaručuje optimálnu hygienu vody, keďže voda, ktorá sa bude ohrievať sa prenáša potrubím.
Usadeniny kalu, hrdze a dokonca tvorenie nebezpečnej baktérie legionella, ktoré sa môže vyskytnúť vo veľkých zásobníkoch, nie sú možné.

Technológia

Beztlakový systém prípravy teplej pitnej vody

Solárne kolektory sa plnia vodou len vtedy, keď slnko dodáva dostatočné teplo. Po naplnení, ktoré trvá menej ako minútu, sa jedno z čerpadiel vypne a zvyšné čerpadlo len udržiava cirkuláciu vody.

Tlakový solárny systém

V prípade potreby máme v ponuke aj tlakový systém prípravy teplej pitnej vody. Systém je naplnený zmesou vody prenášajúcou teplo a správnym množstvom nemrznúcej zmesi, aby v zime nedošlo k zamrznutiu. Celý systém je potom tlakový a utesnený z dôvodu bezpečnosti.